Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis, 30 tema

aguonele,tavo kotletukai atrodo pasakiskai,o ir skonis manau super thumbup.gif
Atsakyti
Aguonėlė, o kokį sūrį ten esi uždėjusi? ax.gif
Atsakyti
aguonele, labai puikus receptukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2009 10 01, 13:40)
Aguonėlė, o kokį sūrį ten esi uždėjusi? ax.gif

Man panašu į mozarellą ax.gif
Atsakyti
kaip atrodo grietinėlės skonio žele???? 4u.gif gal galima dėti vietoj jo žalatiną? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2009 10 01, 18:10)
kaip atrodo grietinėlės skonio žele???? 4u.gif  gal galima dėti vietoj jo žalatiną? blush2.gif  4u.gif

Vakar nusipirkau Maximoj grietineles skonio zele, ji tokiam pat pokelyje kaip ir kitu skoniu zele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiiva @ 2009 10 01, 16:34)
Man panašu į mozarellą ax.gif

atspejai thumbup.gif aciu visoms uz pagyras 4u.gif 4u.gif buvo tikrai skanu wub.gif
Atsakyti
Kotletai 4u.gif
Šį kartą kotletai iš jautienos.
Mėsa sumalame kartu su piene išmirkytu batonu. Į masę įmušame kiaušinį , beriame prieskonių, pasūdome, dedame smulkinto česnako,petražolių ir įpilame biški grietinėles.Masę gerai išmaišome.Iš masės darome apvalūs kotletus kurių viduje padarome duobutę.Dedame ant grotelių ir kepame orkaitėje.Kai kotletai beveik iškepa išimame ir į duobutę įmušame putpelių kiaušinį.Dedame atgal į orkaitę ir kepame dar maždaug 5 min.Pateikiame su bulvių košė.
Salotoms kinišką kopūstą susmulkiname,agurką ir porą supjaustome,pabarstome druskos,cukraus,pipirų ir išspaudžiame citrinų sulčių.Dedame krapų,pilame aliejaus ir išmaišome...

user posted image

Žuvis su špinatais
Labai skani žuvis gavosi.Niam...
Žuvį (pagal skonį,pas mane pangasija) supjaustome gabaliukais,apibarstome citrinpipiriais,druska,žuvies prieskoniais ir pamarinuojame.Keptuvėje įkaitiname aliejų,dedame žuvį ir apkepiname.Sudedame špinatus.
Darome padažą kol žuvis kepa.
Susmulkiname svogūną ir apkepiname svieste.Dedame miltų,įpilame grietinėles,gerai viską išmaišome.Padažą supilame ant žuvies.Patroškiname dar biški.
Valgėme su bulvių košė 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Elena puikios idejos thumbup.gif Tas kotletukas bigsmile.gif
Atsakyti
o man zuvyte labai patiko su spinatais,reiks butinai pasibandyti thumbup.gif
Atsakyti
Kaip skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
Elena, kotleto ideja- super thumbup.gif Ne geda ir sveciams per koki baliu taip paruost wub.gif Zuvyte irgi labai liuks!
Atsakyti