Įkraunama...
Įkraunama...

Greiti klausimai ir atsakymai mokslų tema

Sveikutes...nejaugi nei vienai merginai nebuvo verslo apmokestinimo? unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniote86 @ 2009 10 08, 10:32)
Sveikutes...nejaugi nei vienai merginai nebuvo verslo apmokestinimo? unsure.gif  verysad.gif

Na mums kaip viesasis administravimas tai tokiu dalyku nedeste nieks
Atsakyti
QUOTE(Erdene @ 2009 10 08, 08:53)
Labas rytas,
nežinau ar jums pravers ir ar teisingi atsakymai, bet šie klausimai ir dar daugiau su atsakymais yra patalpinti ( čia:      http://209.85.135.13...J...=clnk&gl=lt ) įdedu nuorodą, nes kitaip nežinau kaip nurodyti blush2.gif  smile.gif


Aciu Jums, zinau sia nuoroda, atsakymus radau, taciau smulkiu paaiskinimu cia nera verysad.gif
dekui 4u.gif
Atsakyti
Ieškau bet kokios mokslinės literatūros viešo kalbėjimo tema. Galbūt ieškosit sau informacijos ir kur nors pamatysite. O galbūt pačios rašėt darbus šia tema. Tinka tik rimta mokslinė medžiaga. Ir ne iš kalbotyros srities, bet psichologijos (analizės,atlikti tyrimai ir pan.). Lietuvių k. nieko nėra, daugiausia matyt bus anglų k. Kadangi pati angliškai neskaitau, būsiu dėkinga už bet kokia nuorodą (išsiverst pati galiu). Atsilyginsiu smile.gif
Jei ką, bendraukim per AZ.
Atsakyti
QUOTE(mėtėja @ 2009 10 09, 13:42)
merginos o gal kas esat dariusios konfliktiskumo tyrima organizacijoje, baigiu apsikast su profesoriumi Lakiu, niekaip jam neitinka mano anketa. buciau dekinga uz pavyzdelius ir pagalba  4u.gif

Atsakyti
mano svainei reikia išspausdinti laikraštyje arba žurnale mokslinį straipsnį, gal kas žino kokie įkainiai spaudoje?
Atsakyti
QUOTE(saulena @ 2009 10 11, 14:55)
mano svainei reikia išspausdinti laikraštyje arba žurnale mokslinį straipsnį, gal kas žino kokie įkainiai spaudoje?

Siaip apie ikainius tai nelabai zinau, bet norint kazka isspauzdinti tai geriausiai eiti i provincines redakcijas, o ne didmiesciuose. Man taip pat reikejo tai uz lauktuviu maiseli isspauzdino. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulena @ 2009 10 11, 15:55)
mano svainei reikia išspausdinti laikraštyje arba žurnale mokslinį straipsnį, gal kas žino kokie įkainiai spaudoje?

oho.. Cia ka uzduotys tokios buna? blink.gif
Atsakyti
Gal kas nors netycia turite: Lamanauskas V. (2004). Švietimo monitoringo įvadas. Šiauliai? Ar bendrai ka nors apie Svietimo monitoringas?
Atsakyti
O apie Estijos zemes reforma gal kas? Kas nors? Bent siek tiek po 1995 metu, nes jau apsikapstyt baigiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbane JU @ 2009 10 14, 22:37)
O apie Estijos zemes reforma gal kas? Kas nors? Bent siek tiek po 1995 metu, nes jau apsikapstyt baigiu doh.gif

Nu gal ir blondiniškas pasiūlymas, bet pabandyk su Estijos ambasada susisiekt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 10 15, 09:36)
Nu gal ir blondiniškas pasiūlymas, bet pabandyk su Estijos ambasada susisiekt ax.gif

Jauciu jie ten mane kvaile isvadintu fool.gif Sakytu, panele, kaip manot, ar mes veikt neturim ka, isskyrus kaip pasakoti telefonu Estijos istorija. Vis dar bandysiu internetu. Tiesiog galvojau gal kas yra cia rases kazka ir zino kokiu geru saltiniu g.gif
Atsakyti