Įkraunama...
Įkraunama...

Greiti klausimai ir atsakymai mokslų tema

QUOTE(Garbane JU @ 2009 10 14, 23:37)
O apie Estijos zemes reforma gal kas? Kas nors? Bent siek tiek po 1995 metu, nes jau apsikapstyt baigiu doh.gif

Yra toks neblogas žurnalas "Valstybė", kuriame būna apie įvairias šalis parašyta. Žinoma reiktų visus numerius peržiūrėti ir neaišku ar ką tinkamo rastum, bet jei beviltiška situacija pabandyti verta g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(angellukas @ 2009 10 18, 19:16)
Yra toks neblogas žurnalas "Valstybė", kuriame būna apie įvairias šalis parašyta. Žinoma reiktų visus numerius peržiūrėti ir neaišku ar ką tinkamo rastum, bet jei beviltiška situacija pabandyti verta g.gif ...

Aciu. jauciu jau neber laiko. Graibysiu is interneto kazka abstraktaus ir tures tikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbane JU @ 2009 10 14, 22:37)
O apie Estijos zemes reforma gal kas? Kas nors? Bent siek tiek po 1995 metu, nes jau apsikapstyt baigiu doh.gif

padėsiu šiek tiek - pernai rašiau apie Estijos krizę, tai daug visokių nuorodų užsilikę. Tai šiek tiek pasidalinsiu:
Estijos elektroninė enciklopedija - ji tik anglu kalba, bet aš su google translate verčiausi ką man reikėjo, nes angliškai ne viską suprantu.
Po to šis labai, labai padėjo Estijos komercijos ataše . Yra ten skyrelis "Spaudos apžvalga, tai daug įvairios naujos informacijos.
Papildyta:
Nuorodos
O čia pilna nuorodų Estijos ambasados įdėta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2009 10 18, 19:39)
padėsiu šiek tiek - pernai rašiau apie Estijos krizę, tai daug visokių nuorodų užsilikę. Tai šiek tiek pasidalinsiu:
Estijos elektroninė enciklopedija - ji tik anglu kalba, bet aš su google translate verčiausi ką man reikėjo, nes angliškai ne viską suprantu.
Po to šis labai, labai padėjo Estijos komercijos ataše . Yra ten skyrelis "Spaudos apžvalga, tai daug įvairios naujos informacijos.
Papildyta:
Nuorodos
O čia  pilna nuorodų Estijos ambasados įdėta  mirksiukas.gif

Niu labai aciu 4u.gif Tikiuos ka nors rasiu
Atsakyti
QUOTE(Garbane JU @ 2009 10 18, 18:43)
Niu labai aciu  4u.gif Tikiuos ka nors rasiu

Gerai pasikapsčius - turėtum rast mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kur ir kokiose knygose (ar internete) rasti kanors apie personalo motyvavimo teorijas ir ju pokycius kintant rinkos salygomis ax.gif
Buciau labai dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki,gal kas pagelbes su maisto xemija ir mikrobiologija?
buciau labai dekinga jei pasiulitumet kokiu saitu su siom temom,aciu labai,lauksiu pasiulymu i a.z 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas galetu atsiusti nuoroda i mano el pasta gerlikiene@yahoo.co.uk apie anglu gramatikos taisykles.Kad butu paaiskinimai lietuviskai.aciu 4u.gif
Atsakyti
PRASAU PADEKITE, pradejo mokslai spausti, su referatais kursiniais uzpuole, gal netycia kas turit darbu ar bent medziagos kazkokios temomis: "N"imones pletros galimybes tarptautiniame kontekste; Darbo ir darbo laiko planavimas; Valdymo apskaitos principai ir ju realizavimo priemones; "N" imones vartotoju elgsenos trimas; Darbo laiko pasidalijimas N imoneje.
isivaizduokit visus siuos darbus parasyti turiu...prasau padekit;/

Atsakyti
Sveiki,
gal kas turi medziagos apie Iris Murdock kuryba?
Domina literaturos kritika, ne patys kuriniai smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Ieškau knygu, straipsniu ir kt. literaturos asmeniniu finansu valdymas tema, siusti visas nuorodas s.dragasiute@gmail.com, aciu
Atsakyti
Ieskau verslo plano gatavo ar pavyzdzio, susijusio su technika, remontu, nuoma kokia ar pan.
Jei kam reikia, galiu pagelbet su personalo ugdymu, rasiau diplomini.
Atsakyti