Įkraunama...
Įkraunama...

Greiti klausimai ir atsakymai mokslų tema

Gal gali paaiškinti, kas čia per teorijos pasirenkamos rašant magistrinį darbą? Pvz., pozityvistine teorija, marksistine, Skinerio. Tai jeigu tarkim pasirenku pozityvistine teorija, koks pagrindimas butu, kad as tokia butent teorija renkuosi?
Gal yra internete medziagos apie tai paskaityti? smile.gif
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif

Turiu tokį klausimėlį, gal kuri turit patirties tame. Gal žinote, ar galima doktorantūroje pirmo kurso pirmą pusmetį pasiimti akademines? Čia konkrečiai domintų VDU. unsure.gif
Atsakyti
sveikos.
gal kuri esat atlikis viesbucio ir restorano zvalgybini tyrima??
Atsakyti
QUOTE(Silvuzhe @ 2013 10 02, 17:06)
Sveikos!  4u.gif

Turiu tokį klausimėlį, gal kuri turit patirties tame. Gal žinote, ar galima doktorantūroje pirmo kurso pirmą pusmetį pasiimti akademines? Čia konkrečiai domintų VDU.  unsure.gif


Nežinau, kaip VDU, bet VU doktorantūros skyriaus vedėja akcentavo, kad iškart įstojus nelabai duos akademines. Žinoma, priklauso nuo priežasties, kodėl imamos akademinės, jei tai pvz. rimta liga, tuomet turint atitinkamas gydytojų išvadas, ekspertų komisijų patvirtinimus, gal ir suteiktų...


Dabar mano klausimas, buvau rašiusi doktorantūros temoje, bet ji užsibaigė, tad pasikartosiu čia: Kokia nauda ištęstinių studijų doktorantui iš LSP? Pasidariau ir galvoju, ar vertėjo, nes kiek pamenu iš teisės aktų, transporto lengvatos ištęstininkams nepriklauso...
Atsakyti
Sveiki,
reikia apklaust X savivaldybes darbuotojus. Destytojas sake, kad reikiama respondentu skaiciu nustatyti reikia pagal kazkokia formule. Kaip tai apskaicuot galeciau?
Aciu labai! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2013 10 19, 17:21)
Dabar mano klausimas, buvau rašiusi doktorantūros temoje, bet ji užsibaigė, tad pasikartosiu čia: Kokia nauda ištęstinių studijų doktorantui iš LSP? Pasidariau ir galvoju, ar vertėjo, nes kiek pamenu iš teisės aktų, transporto lengvatos ištęstininkams nepriklauso...
Bent prieš 4 metus, kai dirbau LSP koordinatore, ištęstinių (ibo neakivaizdinių) studijų studentai jokių nuolaidų negaudavo, bent jau apie jas nieko nebuvau girdėjusi. Tad turėt LSP, tam kad jį turėt - gal ir per brangus malonumas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Silwa @ 2013 10 19, 17:42)
Sveiki,
reikia apklaust X savivaldybes darbuotojus. Destytojas sake, kad reikiama respondentu skaiciu nustatyti reikia pagal kazkokia formule. Kaip tai apskaicuot galeciau?
Aciu labai! 4u.gif


Man tai pat reikia paskaičiuoti imtį. Noriu pasikonsultuoti su žinančiomis. Atleiku Lietuvos pradinių klasių mokytojų apklausą, mokytojų yra apie 7700. Ar teisingai apskiačiavau, kad man reikia apklausti apie 370 respondentų?
Atsakyti
QUOTE(^nataly^ @ 2013 10 21, 11:31)
Man tai pat reikia paskaičiuoti imtį. Noriu pasikonsultuoti su žinančiomis. Atleiku Lietuvos pradinių klasių mokytojų apklausą, mokytojų yra apie 7700. Ar teisingai apskiačiavau, kad man reikia apklausti apie 370 respondentų?

O pagal kokia formule skaiciavot,kaip nustatet?
Atsakyti
QUOTE(Silwa @ 2013 10 21, 11:24)
O pagal kokia formule skaiciavot,kaip nustatet?


http://www.apklausos...
pats paparasčiausias būdas.
Atsakyti
QUOTE(^nataly^ @ 2013 10 21, 14:13)
http://www.apklausos...
pats paparasčiausias būdas.

Taip,pats paprasciausias,bet juk darbe vistiek reikes aprasyt ir nurodyt kokiu budu skaiciuota g.gif o sis saltinis nezinau kiek patikimas...
Atsakyti
Laba diena,

gal kas galite pasidalinti praktikos prokuratūroje analize ar papasakoti į ką daugiausia dėmesio kreipia dėstytojai vertindami ataskaitas?
naujaiatrastax@gmail.com
Atsakyti
Sveiki, gal kas nors turite :
1) Nuosavo kapitalo ir isipareigojimu esme.
2) Atsargu klasifikavimas ir ivertinimas.
i a.z
Atsakyti