Įkraunama...
Įkraunama...

Greiti klausimai ir atsakymai mokslų tema

QUOTE(G@bij@ @ 2014 05 20, 23:36)
Nereikia blaškytis po pasaulį, embriologe gali tapti baigusi studijas VU arba LSMU.

Na nei VU, nei LSMU neturi tokių programų. Nebent rašyti disertaciją šia tema, ir tai tikriausiai tik VU. Arba aš kažko nežinau. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliamka: 22 gegužės 2014 - 21:54
QUOTE(Kliamka @ 2014 05 22, 21:54)
Na nei VU, nei LSMU neturi tokių programų. Nebent rašyti disertaciją šia tema, ir tai tikriausiai tik VU. Arba aš kažko nežinau. ax.gif


Laba, priklausomai nuo to, ka planuoji veikti (ar darbas prie mikroskopo ir visa praktika, tarkim, dirbtinio apvaisinimo klinikoje, ar norisi labiau iteorine puse, tarkim, duomenu rinkimas, apibendrinimas, straipsniuku parasymas). Jei mastai apie darba dirbtinio apvaisinimo klinikoje, tai galetum sekmingai baigti akuserija - ginekologija, o tada keleta menesiu (iki metu) turet kazkokius kursus uzsienyje. Jei domina labiau teorine dalis, tai reiktu ziureti i genetika.

Siaip realiai lietuvoje gali baigti beleka, kas kazkiek susije su medicina, t.y. ir genetika, ir mikrobiologija, ir akuserija, ir biologija, savaime suprantama pacia medicina, o po to stazuotis kokioj Estijoj ar Rusijoj. Siaip, jei planuoji dirbti Lietuvoje, tai embriologo - histologo profesija nelabai naudinga (per siaura), na nebent busite destytoja ar rasysite straipsnius. Apie uzsienio embriologus nezinau nieko, ten tikrai kazkas tokio turi buti, nes ir paklausa dirbtiniams apvaisinimams didesne, nei pas mus.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gal yra išmanančių marketingą, arba turinčių daugiau konspektų nei aš..
Reikia praktinių pavyzdžių tema "pavykę ir nepavykę įmonių bandymai "nugriebti grietinėlę". Čia apie kainodaros strategijas smile.gif Pavykusių randu nemažai, o nepavykusių - visom kalbom ieškau, nieko nerandu doh.gif Gelbėkit doh.gif

Į až, jei nesunku. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas turite konspektus Cesynienes Vadyba VU (ekonomikos studentams, islyginamosios studijos) ir mazojo verslo organizavimo (Fominiene)
Atsakyti
Sveikos mergaitės labai noriu jūsų nuomonės. Esu baigusi viešąjį administravimą, tačiau patekti į valstybinį sektorių be gerų "dėdžių", kurių neturiu yra beviltiška. Kaip manote ar šiais laikais reikalingos buhalterės. Gal būt man verta keisti specialybę.
Atsakyti
Labuka merginos gal galit pagelbet,reik parengt praktikos ataskaita surasyt teismo,notaru ir pataisos namu stiprybes,silpnybes,gresmes ir galimybes,niekur nerandu info(radau tik apie prokuratura) aciu is anksto
Atsakyti
Svekos, gal kas gal padėti:
1) "X" imones ukines veiklos finansine analize.
Pateikti įmonės veiklos aprašymą.
2. Atlikti 3 metų balanso horizontaliąją ir vertikaliąją analizę.*
3. Atlikti 3 metų pelno (nuostolių) ataskaitos horizontaliąją ir vertikaliąją analizę.*
* Būtini analizės rezultatų apibendrinimai. Turi būti papildomai atlikta pagrindinių straipsnių
grafinė analizė. Apimtis nuo 20 psl.
2) "X" imones paslaugu marketingo komplekso analize.
Apimtis 10 psl.
Labai reikia geram zmoguciui padeti, o man nors pavyzdi koki pamatyti.
Atsakyti
QUOTE(TrysKapeikos @ 2014 08 17, 19:31)
Laba, priklausomai nuo to, ka planuoji veikti (ar darbas prie mikroskopo ir visa praktika, tarkim, dirbtinio apvaisinimo klinikoje,
Siaip realiai lietuvoje gali baigti beleka, kas kazkiek susije su medicina, t.y. ir genetika, ir mikrobiologija, ir akuserija, ir biologija, savaime suprantama pacia medicina, o po to stazuotis kokioj Estijoj ar Rusijoj.

Aš jau esu baigus biologiją, dirbu mikrobiologijoj. Nekenčiu popierinio darbo, norėčiau dirbti praktiškai. Tiesa, kad Lietuvoj tai kiek siauroka sritis, nebent pradėtų kompensuoti dirbtinį apvaisinimą. Bet jei būtų galimybė, norėčiau pasistažuot, pasimokyt. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, mano dukra yra teisės ir ikiteisminio proceso studijų pirmakursė,gal turite naudingų vadovėlių ar konspektų iš teisės srities?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Rašau BD tema "ryšių su visuomene palaikymo įtaka xxx įmonės įvaizdžio formavimui"
Pritrūkau info, gal kas turite pasidalinti, bet kokia info panašia tema ax.gif tiks el knygos, straipsniai, pavyzdžiai ir pan...
Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ieškau kas gerai nusimano lietuvių kalbą, rašau darbą ir turiu keletą klausimų. Labai labai reikia pagalbos smile.gif
Atsakyti
Laba gal kuri zinot kur rasti praktikos ataskaitos anstoliu kontoroje pavyzdi?aciu
Atsakyti