Įkraunama...
Įkraunama...

Greiti klausimai ir atsakymai mokslų tema

QUOTE(Garbane JU @ 2009 11 29, 15:54)
http://www.google.lt...6027f897328d89a
ivedziau angliskai moteris verslininke. Gal tiks kas nors. Bet angliskai yra.

Ačiū Jum labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2009 11 28, 01:10)
Sveikos,uzduosiu kvaila klausima,bet nerandu info.Jei studijuoju universitete,ar galiu stot i kolegija ir pretenduot i valstybes finansuojama viena?aciu.

mane domina tas pats klausimas. Baigiau VU, bet noriu kokios paprastos, einamos profesijos. Ar galiu stoti i kolegiją (nu suprantu, kad niekas nedraudžia, bet ar yra šansų, kad būsiu priimta), nes kiek esu girdėjusi, kad žemesnės pakopos mokslai man jau kaip ir "nebepriklausytų" g.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2009 11 29, 17:42)
Ačiū Jum labai 4u.gif

ar tiko kas?
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 11 29, 16:41)
labukas, reikia pagalbos ,gal kas nors esat rase organizacijos kulturos tyrima apie  kavine/restorana? labai reiktu pavyzdinio darbuko sad.gif

negi niekas negali padeti ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2009 12 01, 21:21)
negi niekas negali padeti ?  doh.gif

as schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Norejau paklausti, gal kam teko kada aprasineti Vyriausybiu veikla po nepriklausomybes atkurimo? Jau uzsiknisti baigiu beskaitydama 800 puslapiu knyga ir rinkdama esme doh.gif O jau diplomini 18 diena butinai atiduot reik bijau.gif

Atsakyti
laba vakara,gal pagelbetumet ,kur rasti teorijos apie importa -eksporta issamios,parekomenduokit knyga ,ar nuoroda nete.
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2009 11 29, 22:08)
mane domina tas pats klausimas. Baigiau VU, bet noriu kokios paprastos, einamos profesijos. Ar galiu stoti i kolegiją (nu suprantu, kad niekas nedraudžia, bet ar yra šansų, kad būsiu priimta), nes kiek esu girdėjusi, kad žemesnės pakopos mokslai man jau kaip ir "nebepriklausytų" g.gif


Viskas imonoma, tik uz pinigus. Pati baigiau kolegija, po to stojau i univera, tai valstybe garantuoja tik viena nemokama moksla, visi kiti jau mokami. Tai tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dotted @ 2009 12 05, 16:49)
Viskas imonoma, tik uz pinigus. Pati baigiau kolegija, po to stojau i univera, tai valstybe garantuoja tik viena nemokama moksla, visi kiti jau mokami. Tai tiek smile.gif


gal viena tos pakopos moksla g.gif tiek bakalaura, tiek magistra baigiau nemokamai smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Labai reikia Jusu pagalbos... S.O.S ! gal kas rase darba intelektines nuosavybes pas Duoba tema "patentu teises normos" ?
parasykit i az..lauksiu
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 12 05, 22:36)
gal viena tos pakopos moksla  g.gif  tiek bakalaura, tiek magistra baigiau nemokamai  smile.gif


Tiaip, viena tos pakopos moksla, gerai patikslinot smile.gif
Atsakyti
sweikos,o gal kuri esat rasius apie imones socialine atsakomybe? cia verslo etikai reikia... imonė uzsiima alkoholiniu gerimu gamyba ir prekyba, labai sunkiai galvojasi... help sad.gif help.gif
Atsakyti