Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 3

Užjaučiu Eaglute dėl tėvelio mirties. Pati dar to nepatyriau, bet mano mama irgi savo tėvui akis užmerkė, tai dar dabar jau praėjus 20 metų tas paskutinias minutes prisimena. Tikrai labai užjaučiu, kad teko patirti tokį skausmą ir netektį. Stiprybės tau 4u.gif

QUOTE
Mergaitės ar kuo daugiau chemoterapijos seansų, tuo blogiau žmogus jaučiasi, taip?
Deja, taip ir yra sad.gif Bet tikėkit, kad tos chemijos liko nedaug, turi gi tas "parazitas" jos neatlaikyti - NEPASIDUOKIT 4u.gif
Atsakyti
aciu uz sveikinimus wub.gif

norejau paklaust del a-interferono. Dbr kai jau pagimdziau, reikia pradet gydytis g.gif hematologai siulo a-interferona. gal kas vartojot, kokie pasaliniai poveikiai? kiek zinau i pilva leistis reikia g.gif
nestumo metu lankiausi pas homeopatus, tikrai kraujas labai stipriai pagerejo, praktiskai atsistate kaip sveiko zmogaus. Nors hematologai i tai ziurejo skeptiskai ir kraujo gerejima aiskino "skiedimosi fenomenu nestumo metu".
pries pat gimdyma kraujas vel buvo pablogejes - matyt oragnizmui sokas, bet iskart po jo - pagerejo. Tai dbr nzn ka daryt, ar pradet su interferonu, ar ir toliau pasitikiket homeopatais. Ju rezultatais tikrai patenkinta.. Bet hematologai aiskina, kad cia per rimta liga, reikia stipriu vaistu ir pan scare.gif
O dar ir dukryte noriu pati maitint, bent kol kas, ir siaip atsigauti reikia g.gif
Atsakyti
Eaglutei nuosirdi uzuojauta del tevelio.Stiprybes jums,mamytei sveikatos.
Atsakyti
Užuojauta Eaglute 4u.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės
Atsakyti
QUOTE(Sviesele @ 2005 10 25, 08:49)
Švitintis sekasi gan sunkiai - kiekvieną rytą pykina, skonio receptoriai dingę (nieks neskanu, kad ir ką begaminčiau), ryklę ir iki pat skrandžio skauda - vis tie pašainiai faktoriai. O dabar rado dar žaidimą namiškius gąsdinti - paima plaukų kuokštą ir išsirauna 4u.gif

Nu neturetu taip baisiai but nuo svitinimo. Mano mama nieko pasalinio nejaute. Tik greiciau pavargdavo. O plaukai tikrai nenuslinks, cia ne chemija smile.gif Tiesiog manau, kad vyrai tampa silpnaja lytim, kai serga tokiom ligom. stiprybes jum abiem 4u.gif
O imuniteta kaip tik ir silpnina, kad znypliuotasis zutu. Mano mamai sakydavo - jokiu vitaminu, veliau... Bet tarkites su savo gydytojais geriau.
Atsakyti
Mergaites, as taip zaviuosi jumis cia paskaiciusi, jus tokios optimistes, tokios saunuoles, sveikatos jums ir moralines istvermes drinks_cheers.gif

man pries dvi savaites ispjove gimdos kakleli, buvo canceroma in situ, toliau niekas nebuvo paveikta, bet vistiek kiek baimes ir kraupiu minciu... Tikiuosi ir prasau Dievo, kad tuo ir pasibaigtu sitos ligos, privalau pati uzauginti savo vaikus.

Jus butinai busite sveikos, nes tokiu stipriu moteru siam pasauly labai reikia.
Atsakyti
Sveikos mamytes..

Siracusa- homeopatija, naturopatija, fitoterapija- pagalbiniai gydymo būdai. Nerizikuok bent jau dėl dukrytės.. išaugs ir be pienelio, bet gydytis būtina doh.gif
Alfa intertefonas labai brangus vaistas, ir jo daug reikia. ar tau ji kompensuos?
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 10 26, 11:56)
Sveikos mamytes..

Siracusa- homeopatija, naturopatija, fitoterapija- pagalbiniai gydymo būdai. Nerizikuok bent jau dėl dukrytės.. išaugs ir be pienelio, bet gydytis būtina  doh.gif
Alfa intertefonas labai brangus vaistas, ir jo daug reikia. ar tau ji kompensuos?


g.gif nu taip, suprantu, uztat dbr ir svarstau kaip cia geriau pasielgus..

o kokia interferono kaina? g.gif manau visvien pigesnis nei glivekas, tas tai 10000/men kainuoja swoon.gif
Atsakyti
iš pradžių aš domėjausi, gal reikia stiprinti organizmą imunostimuliantais( t.y. inferferonu alfa 2a arba 2b) jų kaina apie 3000lt dezute normali, bet.. as nezinau kokio tau kiekio reiks.. is vis neįsivaizduoju iš kur tokius pinigus reiktu paimti.
girdėjau kad šiemet, per Limfomos pasaulinę dieną sveikatos apsaugos ministras skyrė pinigų būtent šiems vaistams.. bet iš 300sergančiųjų, tektų tik 30-40ligoniu.. nezinau ar apie tą vaistą butent rašau, bet Lietuvos ir užsienio kompanija gamina šiuos vaistus, gali rasti info čia: interferonas alfa
Laikykis mieloji, o kaip dukrytes sveikata? ar gydytojai viska istyre, apziurejo?
laikykites abi 4u.gif
Atsakyti
Siracusa, mergaite tau juk rimta liga, kuri gali suprogresuoti taip staigiai, kad net nepamatysi, reikalingas gydymas, jei daktarai skiria - tai gal kompensuos tuos vaistukus.
Ziurek saulyte saves, vaikai ir be mamos pieno uzauga, esu skaicius uzsienio forumuose, kad zindymas paspartina procesa sita, reiktu pasitart su gydytojais siuo klausimu.
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 10 26, 12:50)
iš pradžių aš domėjausi, gal reikia stiprinti organizmą imunostimuliantais( t.y. inferferonu alfa 2a arba 2b) jų kaina apie 3000lt dezute normali, bet.. as nezinau kokio tau kiekio reiks.. is vis neįsivaizduoju iš kur tokius pinigus reiktu paimti.
girdėjau kad šiemet, per Limfomos pasaulinę dieną sveikatos apsaugos ministras skyrė pinigų būtent šiems vaistams.. bet iš 300sergančiųjų, tektų tik 30-40ligoniu.. nezinau ar apie tą vaistą butent rašau, bet Lietuvos ir užsienio kompanija gamina šiuos vaistus, gali rasti info čia: interferonas alfa
Laikykis mieloji, o kaip dukrytes sveikata? ar gydytojai viska istyre, apziurejo?
laikykites abi 4u.gif


sad.gif kaip nervina tos ligos, negaliu.. Atrodo gyvenimas idealus, tai reikia viska sugadint doh.gif Dukryte sveika, kraujas jos geras, tai nors paguoda.. Ir siaip labai geras, ramus vaikas.. wub.gif

neaisku kiek ta liga jau pas mane yra, gal tik pati pradzia, o gal 4-ti metai g.gif Nors tipo pirma stadija. pilna diagnoze - letine mieloleukemia sad.gif hematologas irgi sako, kad delsti nereiktu, bet negi ner kitu budu be chemijos? dar noriu nuvaryt i santariskes pas homeopata, kuris stipriais zoliu ekstraktais gydo, kol nescia buvau, negalejo Jis man padet, dabar jau butu galima..

Nu zodziu, nzn isvis esu pasimetus, kol nestuke.gif, negalvojau apie liga, isvis uzmirstu kad sergu, tik dbr kai priskreto daktarai su savo tuo gydymu, tai vis dazniau prisimenu kad sergu ir kad reikia kazka pradet daryt doh.gif
Atsakyti