Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: Gyd. V.Černius

thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(Ice @ 2006 05 26, 19:36)
Aš pradėjau lankytis pas šį gydytoją. Ir gimdyti žadu pas jį. Kokie atsiliepimai apie jo akušerę? Bent man tai pirmas įspūdis tikrai  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Super gydytojas as pas ji vaziavau is Vilniaus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ir as pas ji gimdziau dukryte biggrin.gif Tikrai drasiai galiu pasakyti,kad jis pats sauniausias gydytojas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir tikrai nebrangininkas bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip smagu girdėti gerus atsiliepimus smile.gif . Nekantriai laukiu kito apsilankymo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(matux @ 2006 05 27, 18:50)
Ice ta akušerė, kur pas ji kabinete sėdi gimdymuos nedalyvauja,nors ji tikrai  thumbup.gif .Pas mane per gimdyma pasikeitė dvi akušerės ir abi visai nieko biggrin.gif .


Jos vardas Ramunė. Tikrai thumbup.gif akušerė. Labai gerai nuteikia, kai eini pas rūpestingą žmogų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2006 05 30, 23:13)
Kaip smagu girdėti gerus atsiliepimus  smile.gif . Nekantriai laukiu kito apsilankymo  ax.gif
Papildyta:
Jos vardas Ramunė. Tikrai  thumbup.gif akušerė. Labai gerai nuteikia, kai eini pas rūpestingą žmogų  smile.gif


Ji tikrai saunuole thumbup.gif . Kai man prasidejo prieslaikis gimdymas, tai ji greitai emesi veiksmu: viska sureguliavo (mant gydytojas tuo meu atostogavo), suorganizavo kita gydytoja prieziurai ir gimdymui. Esu jai labai dekinga. Man net kartais atrodydavo, kad ji ten pagrindine veikeja, net Cernius su ja tardavosi kokius vaistus skirti ir pan. Jau ji tai nieko nepraziures is savo globojamu nestukiu!
Atsakyti
kiek pamenu tai jis ne siaip gydytojas, o profesorius. taigi nusivilti neturetumete
Patirtis daro savo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renant @ 2006 06 01, 20:29)
kiek pamenu tai jis ne siaip gydytojas, o profesorius. taigi nusivilti neturetumete
Patirtis daro savo  mirksiukas.gif


Ne profesorius, bet turi daktaro laipsni.
Atsakyti
As savo dukryte gimdziau pas ji. Esu patenkinta.

Dabar gimdysiu rugpjucio 1 diena. Tikiuos, jis nezada tokiu metu atostogauti g.gif Gal kuri nors zinote jo darbo grafika sia vasara? Zadam jam skambint tik po menesio, nes nestumas nomalus, nesinori be reikalo vaziuoti. O ana karta jis mums pasake pas ji pirma karta apsilankyt kai bus 35 savaites.
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2006 06 04, 20:32)
As savo dukryte gimdziau pas ji. Esu patenkinta.

Dabar gimdysiu rugpjucio 1 diena. Tikiuos, jis nezada tokiu metu atostogauti g.gif Gal kuri nors zinote jo darbo grafika sia vasara? Zadam jam skambint tik po menesio, nes nestumas nomalus, nesinori be reikalo vaziuoti. O ana karta jis mums pasake pas ji pirma karta apsilankyt kai bus 35 savaites.

Ryt eisiu į klinikas, pabandysiu pasidomėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ice, is anksto dekoju smile.gif

Tikrai nenoreciau pas kita gydytoja...
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2006 06 06, 09:42)
Ice, is anksto dekoju  smile.gif

Tikrai nenoreciau pas kita gydytoja...


Akušerė man sakė, kad gydytojo 2 sav. nebus, išvažiavo, o kada jau bus - tiksliai nepasakė, bet kaip supratau, po 2 sav. jau turėtų būti.
Atsakyti
ai, nu aisku smile.gif reikia tiketis, kad artimiausiu metu nepagimdysime smile.gif . Na, o paskui jau skambinti ir tartis.
Atsakyti
Gal kuri mamyte turi gyd Cerniaus mob telefona?Ir gal galetu atsiusti i si emeila ernesta24@one.lt smile.gif Aciu labai smile.gif
Atsakyti