Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunas: Gyd. V.Černius

QUOTE(Ice @ 2006 06 07, 00:00)
Akušerė man sakė, kad gydytojo 2 sav. nebus, išvažiavo, o kada jau bus - tiksliai nepasakė, bet kaip supratau, po 2 sav. jau turėtų būti.

Jis grizta i darba birzelio 19d. mirksiukas.gif

As pas ji sunu gimdziau. thumbup.gif daktaras, toks atrodo savas labai, ir geras specas. As nei plysau, nei kirpta buvau, tai kai po gimdymo atejo manes mama aplankyt tai apako, kad sedziu lotuliukas.gif
Ir nebuvo gaila nei vieno lito jam duoto, jis tikrai buvo to vertas thumbup.gif

Atsakyti
Aciu uz info, Laura smile.gif

Man irgi labai patiko, kad pagimdziau beveik be plysimu. Tikiuos, ir si karta taip bus... Cernius sake, kad del to, kad buvau paklusni paciente 4u.gif nors ir riekiau nesavu balsu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2006 06 13, 05:29)
Jis grizta i darba birzelio 19d. mirksiukas.gif

As pas ji sunu gimdziau.  thumbup.gif daktaras, toks atrodo savas labai, ir geras specas. As nei plysau, nei kirpta buvau, tai kai po gimdymo atejo manes mama aplankyt tai apako, kad sedziu lotuliukas.gif
Ir nebuvo gaila nei vieno lito jam duoto, jis tikrai buvo to vertas thumbup.gif




Papildyta:


As irgi pas ji gimdziau. Super gydytojas. Gal galetumet man atsiusti jo telefona e-meilu: Rbaltusiene@yahoo.com.au
Labai aciu
Atsakyti
QUOTE(Atlantida @ 2006 06 14, 09:18)
Aciu uz info, Laura smile.gif

Man irgi labai patiko, kad pagimdziau beveik be plysimu. Tikiuos, ir si karta taip bus... Cernius sake, kad del to, kad buvau paklusni paciente 4u.gif nors ir riekiau nesavu balsu  biggrin.gif

mirksiukas.gif As taip pat neplysau ir sedejau kita diena,kuo visi aplanke stebejosi mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip fainiai jums.tai kiba leliai nelabai dideli buvo?maniskio tai galvyte beveik 10 cm buvo,svoris 3.7 kg,tai kur jau ten neplysi... doh.gif 2 laipsnio plysimas ir dar viena siule isiro....tai blogai sugijo,su vyru dabar mazas dziaugsmas. schmoll.gif bet neirodysi,kad negerai susiuvo.o gal netycia kur pasitempiau,o to ir uzteko... verysad.gif bet siaip nieko gydytojas.cia gal tik man nelabai pasiseke. ax.gif
Atsakyti
Angel, mano mergyte buvo normali, 3770, bet neplysau... O si karta sake vaikutis bus dar didesnis...bet labai noreciau pagimdyti naturaliai, be cezario.

Siandien su vyru apsilankem pas Cerniu. Apziura labai trumpa, na bet susitarem del gimdymo. O daktaras visai nesenstantis - net nustebau, kad per 5,5 metu visai nepasikeite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel* @ 2006 07 13, 11:37)
kaip fainiai jums.tai kiba leliai nelabai dideli buvo?maniskio tai galvyte beveik 10 cm buvo,svoris 3.7 kg,tai kur jau ten neplysi... doh.gif 2 laipsnio plysimas ir dar viena siule isiro....tai blogai sugijo,su vyru dabar  mazas dziaugsmas. schmoll.gif bet neirodysi,kad negerai susiuvo.o gal netycia kur pasitempiau,o to ir uzteko... verysad.gif bet siaip nieko gydytojas.cia gal tik man nelabai pasiseke. ax.gif

hmm nu as tai nesigaudau todel ir klausiu, 2o laipsnio plysimas cia daug a ne? nes pas mane irasyta epikrizej kad 2o laipsnio, bet kai klausiau gydytojos a plysau per gimdyma, sake tik truputi, bet cia juokas. tai ar ji mane ramino, ar cia tikrai nedaug? nes as ta pacia diena ir sedejau ir vaiskciojau i jokiu tfu tfu tfu bedu g.gif
Atsakyti
Man irgi teko nekartą gimdyti dalyvaujant Gyd. V. Černiui. Galiu pasakyti tik geriausius atsiliepimus thumbup.gif , nusiskundimų neturiu. smile.gif
O dėl plyšimų, gimdžiau sūnų 4,510 kg ir jokių kirpimų ar plyšimų neturėjau. Gimdžiau naturaliai. biggrin.gif Manau tai labai priklauso nuo pačios moters pasiruošimo ir tiesiog reikia klausyti ką sako gydytojas gimdymo metu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina... @ 2006 07 14, 11:11)
Man irgi teko nekartą gimdyti dalyvaujant Gyd. V. Černiui. Galiu pasakyti tik geriausius atsiliepimus  thumbup.gif , nusiskundimų neturiu. smile.gif
O dėl plyšimų, gimdžiau sūnų 4,510 kg ir jokių kirpimų ar plyšimų neturėjau. Gimdžiau naturaliai. biggrin.gif Manau tai labai priklauso nuo pačios moters pasiruošimo ir tiesiog reikia klausyti ką sako gydytojas gimdymo metu sako. smile.gif

Nu jo, aš tai klausiausi jo kėkvieno žodžio biggrin.gif .Mano mažė gimė 3600g,plyšau ne daug,ant rytojaus jau sėdėjau thumbup.gif .O pirma kai gimdžiau prieš 5 metus,tai neklausiau gydytojo,ir plyšau,2 sav nesėdėjau lotuliukas.gif .
Atsakyti
sis daktaras ir man atliko cezario pjuvi po kurio turiu nuostabia antra mergyte smile.gif pritariu kad labai linksmas ir profesionalus gydytojas thumbup.gif
zinau kad ir pinigelius labai megstantis,nors mes jam nieko nemokejom vien del to,kad operacija buvo neplanuota
Atsakyti
AS SIANDIENA KAIP TIK PAS JI KONSULTUOTIS BUVAU 4u.gif , NU SUPER DAKTARAS TAIP VISKA ISAISKINO KAD OJJ ax.gif ax.gif DABAR SUSITIKSIM PO 3 SAV 4u.gif , JEI REIKES ATSUKS MANO LELIU I TINKAMA PADETI thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Matau diskutuojat apie plyšimus,kirpimus. Kai pagimdžiau,jis pasakė ,kad likau kaip 16m.Aš nusistebėjau,nes nebuvau susidūrus(visos pažįstamos tai kirptos,tai siūtos)Pasirodo priklauso nuo moters organizmo-tamprūs,paslankūs raumenys.Ir dar pati paskutinius mėnesius mankštinau tarpvietės raumenis(buvau prisiklausius ,kad būna po gimdymo iki mėnesio nelaiko šlapimas)
Atsakyti