Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2009 11 25, 18:32)
na stai prasau....  unsure.gif  man irgi 6800 be pertvaros  unsure.gif 

ai... bet tik gerai padarytu  irnesakyk.gif

kaip tau gerai.... as isprotesiu iki tos sausio 21 d.  swoon.gif

Net nezinau pagal ka jie ten apskaiciuoja unsure.gif
Maziau galvok, aisku lengviau pasakyti nei padaryti, bet... as apsvarsciau visas galimybes ir pasekmes, susitaikiau su ta mintimi, kaip lemta taip ir bus ir nustumiau i sali savo mintis, stengiausi kuo maziau galvoti, o operacijos diena buvo aisku jauduliukas, bet zinojau as turiu tai padaryti, as stipri ir nereikia man nieko, kad uz rankutes palaikytu biggrin.gif
Tai va, taip moraliskai pasiruosiau ir nusiteikiau, bet tai dar ne viskas pries op... po op turbut buvo daugiau streso nei pries, nes nezinojau ar taip turi buti tas sutinimas ir baisumas nosies, ar cia jau man sakes bus biggrin.gif po op reikia tureti daug kantrybes ir nepanikuoti mirksiukas.gif Viskas bus gerai, patikek. console.gif
Atsakyti
aciu, Kita, uz paguoda 4u.gif
tiesiog reikia maziau galvoti apie op, o daugiau apie valstybini egzamina doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2009 11 25, 20:33)
aciu, Kita, uz paguoda  4u.gif
tiesiog reikia maziau galvoti apie op, o daugiau apie valstybini egzamina  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

Teisingai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2009 11 25, 20:32)
na stai prasau....  unsure.gif  man irgi 6800 be pertvaros  unsure.gif 

ai... bet tik gerai padarytu  irnesakyk.gif

kaip tau gerai.... as isprotesiu iki tos sausio 21 d.  swoon.gif


saunuole Boruzhe,gi cia ne tas atvejis,kur reikia taupyti drinks_cheers.gif .Gali sutaupyti ant sukneles,ant batu,ant masinos,bent ne ant operacijos.Cia visam gyvenimui,jei nori sutaupyti,geriau is vis neiti pas chirurgus.Man labai nemalonu negraziai pasakoti apie Papecki,gal jis tikrai kazkam gerai padaro.Bet manau,mano nuotraukos pacios kalba,as buvau jo suluosinta.5 metus tylejau,nenorejau jo kaltinti,skaiciau visus forumus naktimis,kalbejausi su chirurgais,kol pagaliau supratau,kad buvo jo kalte,kad jis mane tiesiog isdure ir sugadino.Tikrai neturejau minties jo smeizti ir juodinti.Visoms linkiu ko geriausio,kad jums viskas tobulai pasisektu,kaip Kitai ir Archidejai.As dar dabar naktimis grauziuosi,nu kodel pries 6 metus nenuejau pas Viksraiti,nors pas ji ir konsultacijoje buvau...
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 11 25, 20:22)
Labukas
Man 6800

Pilna nosies korekcija
6000-7000
Nosies formos ir nosies pertvaros korekcija
6600-7600

As net nezinau nuo ko tai prikauso  g.gif
Beje, imeciau savo fotkes ir i anglijos/usa forumus, visiems patiko, taip pagloste sirdi  wub.gif , beje, pasirodo S.V pakankamai yra zinomas ir uzsienyje.


Maciau,kad Viksraitis daro operacijas ir uk klientems ir dauguma lieka patenkintos.Patikek,6800lt tikrai nedaug,nes salyje kur as esu,uz nosies operacija gali sumoketi ir 10000 euru ir net daugiau!Geriau pataupyti ir eiti pas Viksraiti,nei pas kitus sundaktarius:)
Atsakyti
Angelinka labai džiaugiuosi dėl tavęs 4u.gif dabar tavo veidas proporcingas, simetriškas ir atrodo labai natūraliai. Kad man taip rolleyes.gif Dabar tikriausiai jauti palengvėjimą po viso to, kas nutiko? Na mane labai įkvėpė tavo istorija, aš taip pat labai noriu susitvarkyti. Iš nuotraukų atrodo, kad tu gana greitai atsigavai po operacijos, ar ne?

Kaži kaip sekasi mūsų Fragolinai g.gif labai jos pasiilgau.
Galvojau mane anksčiau operuos nei ją, bet mane visai pamiršo. Turėjau labai daug darbo, bet dabar jau užsiimsiu tuo reikalu.
Atsakyti
Sveikutes,mergytes 4u.gif

Zodziu neatlikta man op,sio men 19d turejo daryt ,bet del tam tikru aplinkybiu atsaukiau-negalejau,o sia sav profesoriui neiseina,kita sav gali mane operuot-bet man bus mm,o paskui gruodzio vidury isskrendu atostogu i usa,kadangi kelione ilga ir busiu tik po itvaro nuemimo tai patare man pries kelione nedaryt ,kai grysiu man sesija tai zodziu atkeliau i sausio vidury doh.gif tas laukimas nuzudys mane!

Katka ,keista ,kad taves taip ilgai neoperuoja,nebent kad ligoninej eiles lb dideles....

Angelinka,lb lb nuosirdziai sveikinu su nuostabiu nuosiuku,super chirurgo darbas! Isivaizduoju kokia db laiminga esi! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Honey,o tiu buvai pas profesoriu?

Atsakyti
Sveikos:)

man yra kreiva nosies pertvara, bet nesiryztu operacijais. Gal kuri nors yra pasidariusi pertvaros operacija? Girdejau,kad labai skauda, kai isima ten tokius pagaliukus is nosies:) tiesa? 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Ir atėjo Vikšraitis šiandien pas mane į darbą smile.gif Aš žiūriu į jį - šypsausi, jis nieko nesupranta smile.gif

mano gyd. žadėjo pirmadienį pasakyi konkrečiau kažką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katka: 27 lapkričio 2009 - 17:28
QUOTE(Katka @ 2009 11 27, 18:19)
smile.gif Ir atėjo Vikšraitis šiandien pas mane į darbą smile.gif Aš žiūriu į jį - šypsausi, jis nieko nesupranta smile.gif

mano gyd. žadėjo pirmadienį pasakyi konkrečiau kažką smile.gif

Geras!!! lotuliukas.gif O tai kur tu dirbi, kad jis taip netycia atejo pas tave i darba?
Jis turbut taves neatpazino ax.gif
Atsakyti
Jis tikrai nieko neįtarė biggrin.gif bet jis potencialus klientas man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katka @ 2009 11 27, 19:08)
Jis tikrai nieko neįtarė  biggrin.gif  bet jis potencialus klientas man smile.gif

Tai taip iseis, kad tu - jo kliente, o jis - tavo? bigsmile.gif
Atsakyti