Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlome temas fotokonkursams

verysad.gif Tikrai labai ilgai nera konkurso. Juk jeigu nera remejo,galima tiesiog taip koki konkursa paskelbt ,be prizu,taip sakant.... g.gif Ar as cia kazka blogai suprantu? Gal negalima siaip sau skelbt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zana33 @ 2010 03 11, 14:37)
verysad.gif Tikrai labai ilgai nera konkurso. Juk jeigu nera remejo,galima tiesiog taip koki konkursa paskelbt ,be prizu,taip sakant.... g.gif Ar as cia kazka blogai suprantu? Gal negalima siaip sau skelbt... g.gif


Aš ir visai pritariu už konkursą be prizų. Svarbu dalyvaut, o ne laimėt. 4u.gif
Atsakyti
O kazin buvo tokia tema, kaip "Pirmieji dantukai"?
Atsakyti
tikrai čia esmė ne prizuose, jei tik dėl jų nebuvimo/neturėjimo nerengiami Supermamos fotokonkursai schmoll.gif manau kiekvieną dalyvaujantį ir laimintį pilnai tenkintų Supermamos apdovanojimas profilio laukelyje, įsivaizduoju, kad tokį užkabinti daug nekainuoja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2010 03 22, 17:36)
tikrai čia esmė ne prizuose, jei tik dėl jų nebuvimo/neturėjimo nerengiami Supermamos fotokonkursai  schmoll.gif manau kiekvieną dalyvaujantį ir laimintį pilnai tenkintų Supermamos apdovanojimas profilio laukelyje, įsivaizduoju, kad tokį užkabinti daug nekainuoja  rolleyes.gif
Gal nera kam konkursus priziureti ax.gif del to ir ne skelbia SM konkursu,o tik remeju skelbemus konkursus nes tai apmokama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2010 03 22, 18:54)
Gal nera kam  konkursus priziureti ax.gif del to ir ne skelbia SM konkursu,o tik remeju skelbemus konkursus nes tai apmokama ax.gif

kaip nėra kam prižiūrėti????

aš esu konkursų administratorė.
pasikeitus mano pareigom forume, šios pareigos nepasikeitė.
Atsakyti
tai kodėl tiek laiko nėra konkursų? (kalbu apie tuos tikrus, normalius, meniskus supermamos konkursus). tie remeju konkursai tokie riboti...
Atsakyti
atsirado thumbup.gif labai gražus fotokonkursas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 01 30, 13:39)
Gal tuomet verčiau "Laukinė gamta pro objektyvą", ar kažkas panašaus? Augintinių konkursų buvo, ir ne vienas. O laukinių miško ar miesto paukščių, žvėrių ir žvėrelių nuotraukų dažnas taip pat turi, ar tai būtų įamžinta voverytė Palangoje, ar stirna kaime, o gal miesto balandžiai kokioje nors įdomioje kompozicijoje  biggrin.gif

Idomu butu,gera mintis!!!
Atsakyti
Siūlau kokį apie namų šeimininkes, juk totali dauguma čia besirenkačių moterys ir net jei dirba, vis tiek ir buitis ant jų. Tai ir tema galėtų vadintis kaip nors "Esu namų šeimininkė ir dydžiuojuos tuom", arba "Nusivylusi namų šeimininkė" (tokia su humoro gaidele turėtų būt), arba... Ai, mintį turbūt supratot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 04 10, 16:04)
Siūlau kokį apie namų šeimininkes, juk totali dauguma čia besirenkačių moterys ir net jei dirba, vis tiek ir buitis ant jų. Tai ir tema galėtų vadintis kaip nors "Esu namų šeimininkė ir dydžiuojuos tuom", arba "Nusivylusi namų šeimininkė" (tokia su humoro gaidele turėtų būt), arba... Ai, mintį turbūt supratot biggrin.gif

galetu buti:
"as ir mano mazoji ,mazasis simininkas..." arba seip "mazasis seimininkas' cia grinai kad butu susija su tvarkymusi arba parobot virtuve.,tada "mazasis vyrejas" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Wizard @ 2010 03 22, 13:48)
O kazin buvo tokia tema, kaip "Pirmieji dantukai"?

butu sauni tema konkursui, turetumem ka parodyti bigsmile.gif
Atsakyti