Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlome temas fotokonkursams

QUOTE(Wizard @ 2010 03 22, 13:48)
O kazin buvo tokia tema, kaip "Pirmieji dantukai"?

Puiki tema manau, man labai žavinga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 10 06, 21:10)
Tokia tema jau buvo pasiulita apie rukyma. mirksiukas.gif Daug jaunimo pradeda rukyti,tai gal sis konkursas paskatins sustoti .STOP devil.gif
''Rūkymas žudo''
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif kritau is juoko
Papildyta:
QUOTE(alvyde @ 2010 01 29, 12:26)
as noriu konkurso biggrin.gif o gyvuno neturiu doh.gif irgi neteisybe mad.gif teks eit per laiptines tarakonu ieskoti lotuliukas.gif


g.gif irgi mintis....paieskojus galima ir daugaiu gyvuneliu surasti lotuliukas.gif
Atsakyti
Puikus rėmėjų konkursas atsirado bigsmile.gif Seniai tokio reikėjo- šeimos tema thumbup.gif
Atsakyti
artėja Joninės, tai po jų galima būtų paskelbt konkursą KAI AŠ JONAS BUVAU smile.gif arba tiesiog MANO JONINĖS
Atsakyti
O būtina dabar laukti, kol atsiras rėmėjų ir vėl bus kažkoks spec konkursas? Atsibodo juodai doh.gif Šitiek temų prisiūlyta bergždžiai...
Atsakyti
ir aš labai labai noriu paprasto supermamos fotografijų konkurso.. kad ir be jokių prizų.. smile.gif

O tema.. Gal "mažasis stileiva" ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2010 08 24, 07:44)
ir aš labai labai noriu paprasto supermamos fotografijų konkurso.. kad ir be jokių prizų.. smile.gif

O tema.. Gal "mažasis stileiva" ? smile.gif


thumbup.gif geras temos pavadinimas as uz smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shante @ 2010 08 28, 22:51)
thumbup.gif  geras temos pavadinimas as uz smile.gif



As irgi prie jo prisidedu!!! Galima ir be jokiu apdovanojimu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2010 08 24, 07:44)
ir aš labai labai noriu paprasto supermamos fotografijų konkurso.. kad ir be jokių prizų.. smile.gif

O tema.. Gal "mažasis stileiva" ? smile.gif

oi, tikrai įdomi tema, labai labai įdomu būtų pažiūrėti, kaip LT vaikų mada suprantama thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbekiu @ 2010 09 08, 08:05)
oi, tikrai įdomi tema, labai labai įdomu būtų pažiūrėti, kaip LT vaikų mada suprantama thumbup.gif  drinks_cheers.gif

na, manau ne tik LT, bet apskritai, daug gyvenančių ne LT,tai neuždrausi joms dalyvaut schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbekiu @ 2010 09 08, 10:05)
oi, tikrai įdomi tema, labai labai įdomu būtų pažiūrėti, kaip LT vaikų mada suprantama thumbup.gif  drinks_cheers.gif

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2010 08 24, 06:44)
ir aš labai labai noriu paprasto supermamos fotografijų konkurso.. kad ir be jokių prizų.. smile.gif

O tema.. Gal "mažasis stileiva" ? smile.gif

gerulis butu konkursas cool.gif thumbup.gif
Atsakyti