Įkraunama...
Įkraunama...

Naujamiesčio mamyčių pokalbiai

Sveikos, Naujamiescio supermamos 4u.gif
As pas jus su pagalbos prasymu 4u.gif Pries keleta dienu prie Basanaviciaus 41 namo buvo rastas didelis pukuotas ryzas katinas. Katinukas mazdaug 4 metuku, naminis. Mes labai-labai ieskom jo seimininku! Gal but girdejot, kad pas kuri nors jusu kaimyna pradingo ryzas katulis??
Mano tel. 861685547, taip pat lauksiu AZ
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos, ir mes su pupuliuku norim draugauti. Gyvenam šalia rusų dr. teatro
Atsakyti
Sveikos!
O aš šalia rusų dramos teatro gyvenau(gal buvom kaimynės? smile.gif ), dabar prieš nėštumo galą persikrausčiau į Gerosios Vilties gatvę, bet dažniausiai būnu Naujamiesty... smile.gif Prisijungčiau prie norinčių kartu pasivaikščiot, mes gimę rugpjūtį smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
man 38 metai, neseniai pagimdžiau trečią dukrą. Labai norėčiau bendrauti su panašaus amžiaus mamytėmis, gyvenančiomis Vilniuje, centre (Naujamiestyje). Gal žinote, ar yra koks klubas ar bent yra norinčių tiesiog kartu pavežioti vaikučius parke ar užsukti į svečius arbatos?
Atsakyti
atsiprašau, aš čia naujokė, neįsikertu, kaip čia naudotis šituo forumu, tai truputį nusikalbėjau. Esmė ta, kad neseniai pagimdžiau vaikutį, tad norėčiau bendrauti (eiti pasivaikščioti, dalintis patirtim ir rūpesčiais, kepti pyragus, gerti arbata) su kitomis Naujamiečio mamytėm. Gyvenu Baasanavičiaus g.
Rašykite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodoji ožka: 29 lapkričio 2011 - 19:13
QUOTE(grietinietis @ 2011 11 24, 22:34)
Sveikos!
O aš šalia rusų dramos teatro gyvenau(gal buvom kaimynės? smile.gif ), dabar prieš nėštumo galą persikrausčiau į Gerosios Vilties gatvę, bet dažniausiai būnu Naujamiesty... smile.gif Prisijungčiau prie norinčių kartu pasivaikščiot, mes gimę rugpjūtį smile.gif

sveiki gyvenu salia gerosios vilties ziedo, tad jei sumastytumet i koki parka keliaut galit i az is anksto parasyti, susiderintumem, butu linksmiau thumbup.gif mums pusantro men 4u.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais! 4u.gif
Visoms Naujamiesčio mamytėms ir jų mažylimas linkiu sveikatingų ir džiaugsmingų metų!

Kaip visad nuo metų pradžios kyla daug naujų norų, planų, kad ir praplėsti draugų/bendraamžių ratą, susipažint su mamom, kurios dažnai į Vingio parką keliauja. Nors mes pastaruoju metu ten tik trumpam užsukam, vis orai nelepina, bet kai keliai gražiai sniegu pasidengs, tikiuosi ilgiau su savo mažyle ten pasivaikščiot. Tikiuos, ir daugiau čia tokių norinčių mirksiukas.gif


QUOTE(emely @ 2011 09 06, 20:14)
Labas, brashka,
galim mėgint kada susiderint pasivaiksciojimu parke laika, mes tai dažniausiai popiet einam, (apie 4ta valanda) parasyk kai planuosi eiti smile.gif
vittie, gal irgi prisijungtum?  rolleyes.gif


atsiprašau, kad buvau dingus iš čio forumo blush2.gif
mes į parką einam anksčiau, apie 13-14val., gal ir jūsų laikas jau spėjo pasikeist?
Atsakyti
Butinai kai busim naujamiesty susisieksim thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! 4u.gif
As esu 29 metu naujai iskepta mama is Vytenio gatves. Dukrytei Kotrynai 3 men ir 2 savaites. Kasdien einame i Vingio parka Ciurlionio gatve. Ieskome pasivaiksciojimu draugu/draugiu ax.gif
Dar neturime tikslaus rezimo, bet i lauka iseiname apie 11-13val. Galetume ir pasikoregoti pagal nauju draugu dienotvarke. Lausiu ziniu mirksiukas.gif
Atsakyti
LABAS 4u.gif
ESAM ALGIRDO G, NORIM DRAUGAUT smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugasius @ 2012 01 23, 10:27)
Sveikos mamytes!  4u.gif 
As esu 29 metu naujai iskepta mama is Vytenio gatves. Dukrytei Kotrynai 3 men ir 2 savaites. Kasdien einame i Vingio parka Ciurlionio gatve. Ieskome pasivaiksciojimu draugu/draugiu  ax.gif
Dar neturime tikslaus rezimo, bet i lauka iseiname apie 11-13val. Galetume ir pasikoregoti pagal nauju draugu dienotvarke. Lausiu ziniu  mirksiukas.gif


4u.gif
Mes irgi turim maza pilieti 3 menesi? Gal spali gimusi dukryte? ax.gif
Kiekviena diena mes einam i parka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(buduliukai @ 2012 01 27, 00:23)
LABAS 4u.gif
ESAM ALGIRDO G, NORIM DRAUGAUT smile.gif



QUOTE(Goudute @ 2012 01 27, 10:01)
4u.gif
Mes irgi turim maza pilieti 3 menesi? Gal spali gimusi dukryte?  ax.gif
Kiekviena diena mes einam i parka  biggrin.gif


clap.gif Sveikos merginos thumbup.gif

parasykite i az savo tel. susiskambinsime smile.gif
Atsakyti