Įkraunama...
Įkraunama...

Naujamiesčio mamyčių pokalbiai

QUOTE(Ugasius @ 2012 01 31, 20:09)
clap.gif Sveikos merginos  thumbup.gif

parasykite i az savo tel. susiskambinsime smile.gif


Is spaliuku esi bigsmile.gif
Maciau tave sarasuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėmesio Mamytėms, auginančioms vaikučius, kuriems nėra 2 mėn., ar netrukus gimdysiančioms!
user posted image

Esu Vilniaus Pedagoginio universiteto psichologijos III kurso studentė – Indrė Saikavičiūtė. Šiuo metu ruošiuosi rašyti savo bakalaurinį darbą tema: "Vaikų ankstyvosios motorikos (judėjimo) raida". Šio darbo tyrimo tikslas – ištirti vaikų ankstyvąją motorikos (judėjimo) raidą pirmaisiais jų gyvenimo metais, todėl ieškau vilniečių mamyčių ir tėvelių, kuriems būtų įdomu kartu su vaikučiu sudalyvauti ilgalaikiame tyrime (trukmė apie 1 metus).

Žinau, kad vieneri metai yra labai ilgas laiko tarpas, tačiau metuose mes turėsime tik 8 susitikimus, kurių kiekvienas truks maždaug 20 - 50min. Šie susitikimai bus panašūs į gydytojo apžiūrą, nes jų metu bus naudojama „Bayley“ kūdikių raidos įvertinimo metodika, kuri seka po „Apgar“ kūdikių įvertinimo skalės, tad tyrime naudojami minkšti žaisliukai, barškučiai, kubeliai, ir pan. priemonės, kurios nekenkia vaikui ir nesukelia jam neigiamų emocijų. Dėl šios priežasties, ir pats tyrimas bus labiau panašus į smagų žaidimą, o ne rimtą mokslinį tyrimą, o ypač pačiam mažyliui.

Tyrimo aplinka – vaiko namai, tad Jums nereikės niekur važiuoti, nes aš pati atvažiuosiu pas Jus. Vaiko namų aplinka pasirinkta neatsitiktinai – ši aplinka vaikui jau šiek tiek pažįstama, todėl jis joje jaučiasi ramiau ir nekyla grėsmė sukelti vaikui žalos ar neigiamų emocijų. Dėl tos pačios priežasties, tyrimo metu, be manęs, dalyvauja vienas ar abu vaiko tėvai, kurie galės ne tik stebėti tyrimo eigą, bet ir patys patyrinėti savo vaiką.

Susitikimų metu vertinama:
a – kalbos raida, imlusis bendravimas,
b – kalbos raida, raiškusis bendravimas,
c – kognityvinė (pažintinė) raida,
d – motorikos raida, smulkioji motorika
e – motorikos raida, stambioji motorika

Susidomėjusioms mamytėms ir tėveliams dar kart palieku savo kontaktus, vildamasi, kad Jūsų atsiras: Indrė Saikavičiūtė, saikaviciute@gmail.com, +37060047504, arba +37068495424.

P.s. Tyrimas labai įdomus ir labai naudingas, tad kviečiu nepraleisti puikios progos apie savo mažylius sužinoti daugiau praktiškai nei skaitant knygutes, kurios dažnai teikia klaidingą informaciją...
Jau lankausi pas kelias forumietes, draugaujam gražiai ir maloniai, tad galite drąsiai manim pasitikėti.
Mano tyrimui dar trūksta 6 mažylių, tad labai labai nuoširdžiai kviečiu sudalyvauti. Juk niekur nereikės važiuoti, o per mėnesį tereikės skirti 20 – 50min., kurios prabėgs kaip viena... O man... Man tai reiškia labai labai daug – tai mano ateitis!


Pagarbiai, Indrė Saikavičiūtė
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ADzyy: 26 vasario 2012 - 20:11
QUOTE(VyresniojiSesyte @ 2011 12 30, 10:36)
sveiki gyvenu salia gerosios vilties ziedo, tad jei sumastytumet i koki parka keliaut galit i az is anksto parasyti, susiderintumem, butu linksmiau thumbup.gif mums pusantro men 4u.gif


Tikiuosi pavasari susimatysim smile.gif ir kartu pasivaiksciosim smile.gif

QUOTE(Ugasius @ 2012 01 23, 11:27)
Sveikos mamytes!  4u.gif 
As esu 29 metu naujai iskepta mama is Vytenio gatves. Dukrytei Kotrynai 3 men ir 2 savaites. Kasdien einame i Vingio parka Ciurlionio gatve. Ieskome pasivaiksciojimu draugu/draugiu  ax.gif
Dar neturime tikslaus rezimo, bet i lauka iseiname apie 11-13val. Galetume ir pasikoregoti pagal nauju draugu dienotvarke. Lausiu ziniu  mirksiukas.gif


Laba diena kaimyne 4u.gif mes t.p. is Vytenio g.
Atsakyti
Sveiki, gal yra mamyčių gyvenančių vandentiekio gatvėje?
Atsakyti
Sveiki, gal yra mamyčių gyvenančių Savanorių pr. pradžioje arba Konarskio g.? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elziukas1984 @ 2012 06 02, 19:00)
Sveiki, gal yra mamyčių gyvenančių Savanorių pr. pradžioje arba Konarskio g.? smile.gif


mirusi sita tema visiskai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Elziukas1984 @ 2012 06 02, 19:00)
Sveiki, gal yra mamyčių gyvenančių Savanorių pr. pradžioje arba Konarskio g.? smile.gif


Laba, mes netoliese, kokio amžiaus Jūsų vaikučiai? ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif smile.gif smile.gif mes gyvanam konarskio g. smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kaimynes smile.gif

Mes esam visai jaunuciai, mums tik biskut virs 3 menesiu smile.gif. O kokio amziaus esat jus? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal būtų šioje temoje kokia mamytė vaikštinėjanti parke apie 13val.? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
esu naujoke siam mieste,gyvenam savanoriu pr. ir keliaujam pasivaiksciot i vingio parka 4u.gif gal kas nores kartu pastumdyti vezimelius 4u.gif
Atsakyti