Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

user posted image
Sveikutės, Mergaitės, 4u.gif 4u.gif Tikiuosi, kad savaitgalis nebuvo jau labai blogas... smile.gif Na, o kuri nepatenkinta juo, kuo greičiau teužsimiršta visi nemalonumai. Tegul rytoj visoms išaušta geresnė diena nei buvusi, kad įveiktumėt visas kliūtis, kam tyrimukai kitą savaitę - kuo geresnių rezultatų, kam lašinimas - kuo lengvesnio laikelio po jo ir kuo greitesnio atsigavimo, gero kraujuko, puikaus apetito, jokio skausmo, kad viskas, kas pajungta Jūsų sveikimui (mintys, vaistukai, žolelės, gydytojų nurodymai ir t.t. ), vyktų sklandžiai... kas šiaip žingsniuojate kasdienybėje - kuo ramesnių dienelių, visoms kuo daugiau laimingų akimirkų su mylimais...paprasčiausiai - sveikatos ir meilės... wub.gif wub.gif
Atsakyti
mastau.gif g.gif Taip ramu... Labai tikiuosi, kad laikotės gerai .... heart.gif Visoms sveikatytės ir jėgų... heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 19 spalio 2009 - 20:18
lora++, nuoširdžiai džiaugiuosi. Mano patarimas - po kokių 3 mėn. bent jau markerį pasidarykit - dažniausiai jie prie šių atvejų informatyvūs. Ir vėl galėsite ramiai gyventi toliau thumbup.gif

Kas žinot, kaip Ugn*Inė, TIKĖSIU? g.gif

STIPRYBĖS 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,


nejauki tyla pas mus skyrely unsure.gif

************

Ruduo slegiančiai veikia. Tenka galvot, kaip pabėgt nuo to.
Aš inv. tvarkausi. Ryt sužinosiu rezultatą. Kadangi dabar labai mažina, teko eit pas vedėją su kyšiu , kad ir kaip tai šlykštu.

Parašykite, mergaitės..... heart.gif
Atsakyti
matyt ne kokios žinios pas visas... nėr ūpo rašyti... mums chemo atidėjo iki sausio. vėl nervatriopka.
šiandien Vilniuje gražus rytas... pašalnoję aplink Vingio parką. šlaitas atrodo mana nusėtas. našliatės tokios susitraukusios į kamuioliuką. na bet įdienojus saulė ims labiau šildyti ir jos pakels galveles - vėl džiugins savo ištverme.
ir jums - ištvermės 4u.gif
Atsakyti
Mano fronte kol kas nieko naujo.
Gal kas zinantis papasakos, kaip vyksta invalidumo pratesimas? Maniskis dar menesi 'galios'. Jei situacija nepasikeitusi, kokis popierius reik nesti?
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2009 10 20, 15:43)
Mano fronte kol kas nieko naujo.
Gal kas zinantis papasakos, kaip vyksta invalidumo pratesimas? Maniskis dar menesi 'galios'. Jei situacija nepasikeitusi, kokis popierius reik nesti?

Va ,arune gali papaskoti smile.gif O siaip girdejau kad nelabai gerai laukti iki paskutinios dienos g.gif Kazkas sake...

Man irgi nera kazkaip nuotaikos rasyti,kazkokios baimes paskutiniu metu unsure.gif Persalimai nepraeina niekaip.

Laikykites ,mergaites wub.gif Skaitau kiekviena diena,ir galvoju apie kiekviena is jusu wub.gif

Jeigu kas zino,kaip TIKESIU,parasykite rolleyes.gif
Atsakyti
Tati,


pasiimi pažymą apie esamą sveikatos būklę iš onkologo, tada eini pas šeimos gydytoją. Jis ir sutvarko tuos dokumentus, jei reikia - kraujo tyrimą padaro, man darė širdies echoskopiją. Pasiimi iš šeimos gydytojo suruoštus popierius po kokios savaitės, tada eini į komisiją.

Be medicininių dokumentų, dar reikia:
*foto 1;
*seno inv. pažymėjimo;
*registracijos vietos kopijos;
*paso kopijos;
*diplomų kopijų;

Turėti Sodros knygutę.
Viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(labins @ 2009 10 20, 10:40)
... mums chemo atidėjo iki sausio. vėl nervatriopka.

O kodėl atidėjo?

***

Arūne, 4u.gif Ar mamytė patenkinta po akelės operacijos? Ar dar saugosi? Ar jau atsigavot po katinuko? Gal kitą jau turit? wub.gif

***

SVETUK, 4u.gif Ar nesikreipei į gydytoją. Tikrai be reikalo gąsdiniesi. Gal paskirtų kokius tyrimukus, ir visos baimės kaip rūkas išsisklaidytų... Ar su mažiuke esi? wub.gif

***

Mano mamytė irgi pradėjo kelelius dėl kataraktos operacijos. Neramina, nes viena gydytoja (ne onkologė) buvo užsiminusi, kad gal su tokia ligele išvis neverta daryti... unsure.gif Na, kai susitiksim - išaiškės viskas... Šiandien dėl siuntimo nuėjo pas akių daktarėlį - kompas sugedęs , nukėlė iki pirmadienio... ax.gif
Tetukui pora kartų blogai buvo palikę (jam prieš mėnesį širdelės stimuliatorių įdėjo). Išsiaiškinom su šeimos gydytoja, kad išvykstant į namus užmiršo vienus vaistukus išrašyti. Tai jis negaudavo savaitę viso komplekto vaistukų. Sutvarkėm tą nemalonų reikaliuką. Dabar kol kas viskas gerai, o kitą savaitę jau važiuosime pirmai kompiuterinei stimuliatoriaus patikrai.
Pirmadienį ir aš važiuoju pas savo onkoginekologytę savo cistų ir miomų patyrinėti. Jetau, jetau - taip tikiuosi, kad dar nereiks operacijos....

Kad ir kaip būtų blogai - žinau, kad Viešpatėlis visada yra šalia, tik reikia kantrybės , ir jis tikrai padaro, taip kaip geriausia būtent mums. Šiandien dar kartą tuo įsitikinau... heart.gif Tik reikia nuoširdžiai prašyti, melstis ir būti nuoširdžiai dėkingam Jam... ir mokėti išlaukti laiką... ax.gif man dar mokytis ir mokytis šito ... bet aš stengiuosi...

***

Visoms , kurioms reikia - Viešpatėlio pagelbos, palaimos ir malonės... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Rasų lanka, mamai viskas gerai. Kaip ir nebuvę tos operacijos. Tik saugosi šiek tiek - nekelia nieko sunkaus, nemiega ant to šono... Šiaip patenkinta, mato geriau.

Katinėlio žvalgomės... Nors buvom nutarę neskubėt, bet negalim be gyvūno, tokie tušti namai tapo. Įsirangydavo vakare tarp mūsų į lovą, taip miela buvo. Dukra nori tokio pat kačiuko - balto... tai ir ieškom. Šiaip ji išgyvena labai, net vardo kačiuko neminime,- kai kalbame sakome "Jis". unsure.gif

*********
Rasų lanka, jei mamytė dar neblogai mato, tai gal nedarykite tos operacijos,? Mano mamai jau prieš 4 metus buvo pasakyta, kad reikia operuot, o ji va kiek metų vis neprisiruošė. Skyriuje buvo keli žmogeliai, kurie visai nebematė, o po operacijos praregėjo kažkiek. Žiūrint, kokio laipsnio yra mamytės ligelė.Kad ir nesunki ta operacija, bet vistiek - narkozė, įtampa mamytei, pinigai pagaliau,...

*********

Sveta, suprantu tave. Tos baimės - didesnės, mažesnės - lydės tave, niekur nedingsi. Turi stengtis rasti kažką, kas padėtų užsimiršt. Eikit į svečius su mažąja, spektakliukus, dar kur nors... O kai labai nerimauji - skambink gydytojai, nueisi, pasikalbėsi, atmes tavus būkštavimus, tyrimą padarys, jei reiks... tai geriau, nei sėdėt vienai ir galvot, kas yra.


APKABINU VISAS heart.gif
Atsakyti
rasų lanka, sako, kad nuo pirmos sulašintos dozės (rugpjūčio mėn) praėjo ilgai laiko ir toliau tęst kurso nebeapsimoka. praėjo ilgai,nes sublogavo - kraujas vis blogas buvo, su inkstais problemėlė buvo. dabar, atrodo, viskas su krauju ok, bet...
reikia palaukt, po 3 men padarys cistografija ir tada naują kursą skirs... bet per ta laiką gali visko daugiau atsirast... nors sako, kad prislopint turėjo. o kaip yra - nežinia kol kas.
o dar artėja Kalėdos, bus tokios niūrios nuotaikos - nežinomybė. nors gal dar pavykls kažko pasiekt, kad tą cisto greičiau padarytų. bet ji su narkoze... važiavo žmogus su viltimi, bet... ūpas labai krito. jeigu dar bandyt... ir vėl bus nesėkmė - dar labiau prislėgs. nors situacija tikrai nėra labai bloga, pagrindo galvot apie nurašymą nėra
gal tie daktarai tikrai laikosi teisingos pozicijos - neskubėt, o aš tik panikuoju.

Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 20, 23:28)
SVETUK4u.gif Ar nesikreipei į gydytoją. Tikrai be reikalo gąsdiniesi. Gal paskirtų kokius tyrimukus, ir visos baimės kaip rūkas išsisklaidytų... Ar su mažiuke esi?  wub.gif


QUOTE(arune @ 2009 10 21, 01:01)
Sveta, suprantu tave. Tos baimės - didesnės, mažesnės - lydės tave, niekur nedingsi. Turi stengtis rasti kažką, kas padėtų užsimiršt. Eikit į svečius su mažąja, spektakliukus, dar kur nors... O kai labai nerimauji - skambink gydytojai, nueisi, pasikalbėsi, atmes tavus būkštavimus, tyrimą padarys, jei reiks... tai geriau, nei sėdėt vienai ir galvot, kas yra.

Aciu,mergaites wub.gif Viska zinau ir suprantu,bet vistiek doh.gif I gydytuoja nesikreipiau,galvojau palauksiu,nu ir praejo tie skausmai atrodo,kazkaip pradedavo vis paskaudeti is kaires tai galva,tai dantys,tai sprandas,ir taip vos vos,bet man iskart panika doh.gif Nes pries diagnoze vis skaudejo kaireje puseje,bet laaaabai stipriai (ir limfoma man buvo virsutiniam kairyje tarpuplautiye ir plautyje),bet ,tfu,tfu,tfu,atrodo nieko rolleyes.gif tik dar persalimo ar viruso simptomai liko.Bet aciu dievui nebuvo kosulio dabar,nes jau kosulio dabar bijau labiausiai.
Ir dar labai nervuota pasidariau,galvojau niekada nepergyvensiu daugiau del smulkmenu,ir ka-pergyvenu ir dar kaip doh.gif O ir artimiesiems kliuna,jeigu man atrodo kad nesupranta jie manes ir pan. doh.gif blush2.gif Bet yra kaip yra unsure.gif
Taip,as su maziuke wub.gif Darzely mes metem smile.gif Tai vel su mama visa laika,kartais paima seneliai dienai,tai vaikas matyt prisimena viska ir bijo,vis klausia ir klausia "o kur mano mama?"Nakciai ne uz ka nepasilieka schmoll.gif
Arune,jo,mes einam i spektaklius thumbup.gif Turim ir draugu tokio amziaus.Ir jau visa menesi lankom Yamahos muzikele,labai jai patinka wub.gif Mes namie kalbam tik rusiskai,tai ten ir lietuviu kalbos siek tiek ismoks thumbup.gif Jau dainuoja pati visa "Du gaideliai" biggrin.gif

O del invalidumo,tai dar nezinai arune ,dave neigaluma ar ne? Ir pries kiek laiko pries pabaiga invalidumo reikia viska tvarkyti? rolleyes.gif

rasu lanka ,gal pakalbesite su gydytuoja,bus aiskiau,man atrodo kad ta operacija kataraktos,nelabai susije su mamytes liga,gal nieko tokio,jei padarysite g.gif
Papildyta:
QUOTE(labins @ 2009 10 21, 01:22)
rasų lanka, sako, kad nuo pirmos sulašintos dozės (rugpjūčio mėn) praėjo ilgai laiko ir toliau tęst kurso nebeapsimoka. praėjo ilgai,nes sublogavo - kraujas vis blogas buvo, su inkstais problemėlė buvo. dabar, atrodo, viskas su krauju ok, bet...
reikia palaukt, po 3 men  padarys cistografija ir tada naują kursą skirs... bet per ta laiką gali visko daugiau atsirast... nors sako, kad prislopint turėjo. o kaip yra - nežinia kol kas.
o dar artėja Kalėdos, bus tokios niūrios nuotaikos - nežinomybė. nors gal dar pavykls kažko pasiekt, kad tą cisto greičiau padarytų. bet ji su narkoze...  važiavo žmogus su viltimi, bet... ūpas labai krito. jeigu dar bandyt... ir vėl bus nesėkmė - dar labiau prislėgs. nors situacija tikrai nėra labai bloga, pagrindo galvot apie nurašymą nėra
gal tie daktarai tikrai laikosi teisingos pozicijos - neskubėt, o aš tik panikuoju.

Gal tikrai nieko blogo neatsitiks jeigu palauksite trys menesius unsure.gif Norisi tiketi,kad daktarai geriau zino . O kada darys ta cisto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 21 spalio 2009 - 00:01