Įkraunama...
Įkraunama...

MRU MAGISTRANTĖS!

Svikutes, likimo drauges! 4u.gif

Sukuriau nauja temele, kad anai pasibaigus turetume kur plepeti. Kadangi jau menuo kaip prasideje mokslo metai, arteja egzaminai, magistriniu temu pasirinkimas ir ju rasymas (o kai kam gal jau ir baigimas rasyt), siulau visoms aktyviau reikstis sioje temeleje, padeti viena kitai ir palaikyti! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Darlinyte @ 2009 10 02, 13:34)

Mielosios, patarkit, kas jau turi praktikos su magistrinio darbo temos pasirinkimu. Arteja ta diena, kai paskelbs magistriniu temas. Bet kaip issirinkti GERA ir AKTUALIA tema  verysad.gif  cray.gif
Tos kurios jau rasot, kaip darete jus? Ar pirma issirinkot jums patinkancias temas ir paskui ziurejot pas koki destytoja ja rasysit, ar kaip? Kadangi nei konkrecios temos, nei apie ka noriu rasyti nezinau, tai labai bus sunku, kai jau ateis ta momentas - temos pasirinkimas... Be to, ir destytoju nepazistu ir tikrai nezinau, pas kuri geriausia butu rasyti.


Pas mane lygiai tokios pačios baimės doh.gif Neįsivaizduoju apie ką norėčiau rašyti...
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 10 02, 14:32)
Pas mane lygiai tokios pačios baimės  doh.gif Neįsivaizduoju apie ką norėčiau rašyti...


Na, tikiuosi atsiras mergaiciu, kurios patars, i ka reikia atkreipti demesi ir galbut parasys dar kokiu geru minciu sia tema mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagalba besimokancioms mamytems! Mielos besimokancios mamytes, noreciau pasiulyti Jums savo pagalba rasant rasto darbus ir kursinius darbus. Turiu puikias lietuviu kalbos zinias. Rasau vadybos, mikro ir makroekonomikos, valstybes finansu, viesojo administravimo, politikos mokslu, su ES susijusius, strateginio valdymo ir kt. kursinius darbus. Grantuoju gera kursinio darbo kokybe ir darbo atlikima laiku, maziausias kursinio darbo ivertinimas - 9. Darbai vienetiniai ir neplagijuojami. Taigi, jei dirbate ar turite daug veiklos, kreipkites el. pastu uzsisakyti.kursini.darba@gmail.com arba telefonu 867212296. Konfidencialuma garantuoju.
Atsakyti
Dalinyte,
žinai, gal reiktų bijoti, kad temų nebeliks, mūsų fakultete, tai net nete neskelbė temų, nes sakė, kad iš kitų katedrų studentai okupuodavo ir saviems nelikdavo. Aišku, jei reikia savo temą sugalvoti ir dar dėstytoją pasirinkt, tai tada pasirinkimo lasvė. Rinkdamasi temą, žiūrėjau, kad ir man būtų įdomu, ir, kad tema būtų aktuali mano įmonei, kurioje dirbu. Dėstytojus paskyrė, nors, galima buvo ir rinktis ax.gif

P.S. Ačiū už naujus namučius drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2009 10 02, 16:39)
Dalinyte,
žinai, gal reiktų bijoti, kad temų nebeliks, mūsų fakultete, tai net nete neskelbė temų, nes sakė, kad iš kitų katedrų studentai okupuodavo ir saviems nelikdavo. Aišku, jei reikia savo temą sugalvoti ir dar dėstytoją pasirinkt, tai tada pasirinkimo lasvė. Rinkdamasi temą, žiūrėjau, kad ir man būtų įdomu, ir, kad tema būtų aktuali mano įmonei, kurioje dirbu. Dėstytojus paskyrė, nors, galima buvo ir rinktis  ax.gif

P.S. Ačiū už naujus namučius  drinks_cheers.gif



Na, pas mus temas bus galima rinktis interntu ir nereikes i jokia katedra vaziuoti, ar prasymo rasyti. Kad visos jos greitai bus isgraibstytos, tai net neabejoju. Tai vat del to ir neramu, kad reikes labai greitai apsispresti del temos g.gif Nes jei lauksi kokia savaite, tai manyciau, kad ju tikrai nebeliks. Savo tema irgi galima galvoti, bet as jos tikrai nesugalvociau tokios, kuri visiems tiktu. Tai jau geriau griebsiu kokia idomesne is pateikto saraso 4u.gif Paskui, aisku, reiks ir apie darbo vadova nuomoniu susirast - neduok dieve papult ant kokio bash.gif gun_bandana.gif

O idomu, temos gali buti panasios i praeitais metais pateiktas? Arba pvz. jeigu praeitais metais kokiu nors temu niekas nepasirinko, tai jas gali sudeti siems metams? Gal kuri buvo tai pastebejusi?
Atsakyti
QUOTE(Darlinyte @ 2009 10 02, 17:55)
Na, pas mus temas bus galima rinktis interntu ir nereikes i jokia katedra vaziuoti, ar prasymo rasyti. Kad visos jos greitai bus isgraibstytos, tai net neabejoju. Tai vat del to ir neramu, kad reikes labai greitai apsispresti del temos  g.gif  Nes jei lauksi kokia savaite, tai manyciau, kad ju tikrai nebeliks. Savo tema irgi galima galvoti, bet as jos tikrai nesugalvociau tokios, kuri visiems tiktu. Tai jau geriau griebsiu kokia idomesne is pateikto saraso  4u.gif  Paskui, aisku, reiks ir apie darbo vadova nuomoniu susirast - neduok dieve papult ant kokio  bash.gif  gun_bandana.gif

O idomu, temos gali buti panasios i praeitais metais pateiktas? Arba pvz. jeigu praeitais metais kokiu nors temu niekas nepasirinko, tai jas gali sudeti siems metams? Gal kuri buvo tai pastebejusi?

Aha, mačiau, kad jau galima bus studijų knygelėj pasirinkti kažkaip, tai, kaip ir pliusas.
O dėl temų, viena kita tema gali sutapti, bet dauguma skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 10 02, 14:32)
Pas mane lygiai tokios pačios baimės  doh.gif Neįsivaizduoju apie ką norėčiau rašyti...

Mano pasiūlymas būtų prieš pasirenkant temą pažiūrėt ar yra pakankamai literatūros, nes turiu kolegų kurie savo temai randa tik po porą straipsnių užsienio kalba.. doh.gif Ir ilgai negalvoti, nes normalias temas per kelias dienas išgraibsto..
Atsakyti
QUOTE(Darlinyte @ 2009 10 02, 18:55)
Na, pas mus temas bus galima rinktis interntu ir nereikes i jokia katedra vaziuoti, ar prasymo rasyti. Kad visos jos greitai bus isgraibstytos, tai net neabejoju. Tai vat del to ir neramu, kad reikes labai greitai apsispresti del temos  g.gif  Nes jei lauksi kokia savaite, tai manyciau, kad ju tikrai nebeliks.

Kadangi šiemet MRU rinkausi bakalauro darbo temą per el. knygelę, tai galiu pasakyti, kad per kelias minutes "išgraibė" lengvesnes temas doh.gif . Nežinau kaip pas jus, bet mūsų metodininkė turėjo visas temas popieriniam variante, kai jos dar buvo nepaskelbtos intike. Tad aš išsirinkau temą ir vadovą pas ją nuėjusi, tad beliko ją spėti "pagauti" kai paskelbė thumbup.gif . Pagavau ax.gif ... Bet kas nebuvo išsirinkę iš anksto, tai guodėsi, kad kol apsižiūrėjo el. knygelėje lengvesnę temą, tai jau ją kas nors "nušvilpdavo" iš po nosies cool.gif ... Sėkmės 4u.gif ...
Atsakyti
Sveikos, ar kas is jusu susiduret su destytoju Ravluseviciumi (destomas dalykas ES teises ivadas)? Gal zinote, kuria tiksliai knyga ar sutartimi bus galima pas ji naudotis ir isvis ar imanoma ten kazka susirast per egzamina kai laikas spaudzia?..
Atsakyti
QUOTE(angellukas @ 2009 10 02, 21:59)
Kadangi šiemet MRU rinkausi bakalauro darbo temą per el. knygelę, tai galiu pasakyti, kad per kelias minutes "išgraibė" lengvesnes temas doh.gif . Nežinau kaip pas jus, bet mūsų metodininkė turėjo visas temas popieriniam variante, kai jos dar buvo nepaskelbtos intike. Tad aš išsirinkau temą ir vadovą pas ją nuėjusi, tad beliko ją spėti "pagauti" kai paskelbė thumbup.gif . Pagavau ax.gif ... Bet kas nebuvo išsirinkę iš anksto, tai guodėsi, kad kol apsižiūrėjo el. knygelėje lengvesnę temą, tai jau ją kas nors "nušvilpdavo" iš po nosies cool.gif ... Sėkmės 4u.gif ...


Oho, net sitaip? g.gif Na, manau jau siandien ar ryt jos tikrai nepagausiu verysad.gif Teks rinktis is to, kas bus pateikta internete unsure.gif
Atsakyti
Kaip sekesi rinktis temas Civilines teises specializacijos studentems? smile.gif
Atsakyti