Įkraunama...
Įkraunama...

MRU MAGISTRANTĖS!

QUOTE(Petit_ange @ 2010 11 01, 14:25)
Aš manau, kad neatidėliotkite ir dažniau pas jį apsilankykite, perprasite jo bendravimo stilių biggrin.gif Tiesa, jis ir skaitykloje dažnai būna, tik gal neužsiims konsultacijomis, nes vis kažką labai mokosi pats arba telefonu visu garsu kalba biggrin.gif Bet kuriuo atveju, parašykite, kaip sekasi su juo bendrauti, o aš dar paklausinėsiu, gal kas nors rašė kokius darbus pas jį  rolleyes.gif

Bučiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, labai būčiau dėkinga už nuomonę bei patarimus. Studijuoju paskutiniam MRU bakalauro kurse, gausiu teisės diplomą. Noriu magistro, tačiau dvejoju, nenori rinktis bele rinktis, jei kuri galėtumėt pasidalinti įžvalgom šiais klausimais-būčiau dėkinga be galo:
1.Pliusai minusai dieninio ir neakivaizdinio magistro? Dirbti planuoju, tiksliau tęsti jau dirbama darbą. Teoriškai suderint galėčiau, bet klausimas dėl studijų kokybės tuo pat metu ir dirbant? Ar įmanoma suderint ne tik laiko bet ir kokybes prasme, t.y. ar būtina ruoštis seminarams ir pan ir ar labai skirias magistro šių formų kokybė?
2.Gal yra galinčių pasisakyti dėl civilinės, verslo, bioteisės, intelektinės nuosavybės ir darbo magistro programų? T.y. domina objektyvi nuomone ir patirtis, pačias programas skaityt moku.

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Prašau jūsų pagalbos ax.gif
Gal kuri turite kokį darbą ar kursinį apie muitinės raidą?
Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
MRUSA skatina balsuoti uz savo universiteta 4u.gif
http://www.facebook....app_20678178440
Atsakyti
Sveikos, gal kas turite IMONIU TEISINIS REGULIAVIMAS ES konspektus. Labai labai reikia!!! Buciau dekinga jei kas nors juos atsiustu man. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal teko susidurti su SPT (sprendimų priėmimo teorija)? Nes man ten tamsus miškas.. O knyga, parašyta tam dalykui, tai ojoj... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 11 13, 19:02)
labai priklauso nuo dėstytojo. vieno atsakymo nėra. ir nuo studijų krypties. vieni rašo darbus, kiti gauna testą... šiaip kalimo daug, yra kažkoks storas vadovėlis ir konspektai iš nuotolinių.



o gal jūs turite tuos konspektus iš nuotolinių ir galėtumėte pasidalinti naanata@gmail.com nes ištiktųjų nerandu iš ko mokintis

arba gal kas turite gerus konspektus iš ko ruoštis moksliniam tiriamajam darbui.
Atsakyti
QUOTE(nerijay @ 2010 11 16, 21:08)
Sveikos, gal kas turite IMONIU TEISINIS REGULIAVIMAS ES konspektus. Labai labai reikia!!! Buciau dekinga jei kas nors juos atsiustu man.  4u.gif


Turiu mirksiukas.gif Brūkštelk paštą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carla @ 2010 11 17, 21:07)
o gal jūs turite tuos konspektus iš nuotolinių ir galėtumėte pasidalinti naanata@gmail.com nes ištiktųjų nerandu iš ko mokintis

arba gal kas turite gerus konspektus iš ko ruoštis moksliniam tiriamajam darbui.



Laba smile.gif
Kiek pamenu, mums reikejo rasyti MTD darba, - kuris turejo buti pagrindas MD, o egzas, tai buvo testas, bet mums labai idiotiskai gavosi, pries pat egza suzinojom, kad musu destytoja jau nedirba mru, tai atejo kazkoks kitas... Dalies darbu jis katedroj neberado ir t.t.t..
O konspektu as kazkur turejau, reikia paieskoti smile.gif Jei rasiu - atsiusiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(WooaBoo @ 2010 11 18, 10:11)
Laba smile.gif
Kiek pamenu, mums reikejo rasyti MTD darba, - kuris turejo buti pagrindas MD, o egzas, tai buvo testas, bet mums labai idiotiskai gavosi, pries pat egza suzinojom, kad musu destytoja jau nedirba mru, tai atejo kazkoks kitas... Dalies darbu jis katedroj neberado ir t.t.t..
O konspektu as kazkur turejau, reikia paieskoti smile.gif Jei rasiu - atsiusiu smile.gif


Mane taip pat domina kokia nors medžiaga tam MTD, o dar manęs dėl kažkokių priežasčių į moodle neįleidžia.. g.gif piemenaite@gmail.com būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
O tai kaip dėl SPT? Niekam neteko susidurti su šiuo dalyku..? verysad.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kas nors gali permesti magistrinio pristatyma koki nors i pasta luandralu@gmail.com

Aciu 4u.gif
Atsakyti