Įkraunama...
Įkraunama...

Mergvakariai ir bernvakariai III

QUOTE(era^ @ 2010 05 02, 11:01)
Viskas labai fainiai sugalvota  thumbup.gif  saunuoles  4u.gif

Sparnus galima is storo popieriaus iskirpti ir iskarpyti, kaip snaiges, tusciavidurius......
Arba dar galima islankstyti is vielos ir apvilkti ta norima forma sparnu plevele paprasta arba "agro"-skirta darzeliams  g.gif 

kada jusu mergvakaris planuojamas? nes ir mano pusseseres veseles vyks siauliuose Liepos menesiuka, tai jos  drauges irgi organizuoja mergvakari....    g.gif

na mergvakari darysim geguzes 29, o pacios vestuves po savaites, tai birzelio 5 smile.gif o del sparnu bandysim ka nors suchimycint lotuliukas.gif ir dekui uz patarimus smile.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif
Organizuojam ir mes mergvakarį draugei, tik turbūt be fantazjos mes. Pritrūkom užduotėlių rolleyes.gif
Gal galite pasidalinti užduotėlėmis kokias darėte ar ruošiatės daryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandriecka @ 2010 04 24, 13:53)
niekas neidejo edward striptizo sokejo nr. tai va as idesiu 868505087


Jei cia tas pats Edward is gelbetoju, tai bukit atsargios - jis mus pavede ir neatvyko doh.gif baisesnio kosmaro tikrai buti negalejo, nes pavede paskutine minute... verysad.gif
Atsakyti
Nezinau, i tema ar ne i tema- rekomenduosiu mergvakariu organizatorius. Musu mergvakaris praejo super, tad gal kam pravers www.henparty.lt smile.gif

Atsakyti
Mes šį savaitgalį šventėm mergvakarį, tai buvom užsisakę išmokti pilvo šokį, laaabai visoms patiko thumbup.gif Jaunąją būsimą remgėm visais drabužiais, o mes tik skarelėm:) Išmokom šokį, po to nufilmavo kai šokom, davė moteris labai daug visokių ptarimų, žodžiu thumbup.gif
Atsakyti
apie henparty.lt vaikinuku organizuojamus mergvakarius esu girdejus tikrai daug tik geru atsiliepimu smile.gif merginos tokios patenkintos, paskui dar ilgai kalba apie pagrobima ir visas uzduotis smile.gif o ir vaikinai ten ne is kelmo spirti wink.gif yra i ka pasiziureti biggrin.gif
Atsakyti
kaip smagu kad turim tokiu geru draugiu kurios aukoja savo laika ir padaro mums svente!! as pati po 3 savaiciu apturesiu mergvakari tai nezinau net kur, kada viskas vyks, nes visos slapukes nieko man nesako biggrin.gif tik zinau kad jokio klubo nebus del ko labai dziaugiuosi nes nelabai as juos megstu smile.gif o kai cia kazkas sake kad geriau jau paciai organizuotis nei drauges surengtu LIEVA mergvakari tai manau taip kalbeti yra lb negrazu. Merginos stengiasi surengti svente ir taip kalbeti... nu nezinau... as dziaugsiuosi viskuo, ka man sugalvos! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginaryte @ 2010 05 25, 12:31)
o kai cia kazkas sake kad geriau jau paciai organizuotis nei drauges surengtu LIEVA mergvakari tai manau taip kalbeti yra lb negrazu. Merginos stengiasi surengti svente ir taip kalbeti... nu nezinau... as dziaugsiuosi viskuo, ka man sugalvos! smile.gif

drinks_cheers.gif juk draugės tikrai nesistengia padaryti kuo blogiau, o atvirkščiai smile.gif
Atsakyti
wub.gif sveikutes, turejau savo mergvakari sestadieni wub.gif
Buvo labai smagu.
Merginos pasistenge mane be jokiu ten "poshlybiu" i moteris isleisti:)
Dalivavom kremu gaminime. Man ten tokiu raganavimu kvepejo, buteliukai, menzureles, garuojantis vanduo, aromatai...
o po to isbandymu sou po miesta, bet be jokiu ten kabinejimui prie praeiviu:))
Teko minti misles ir galvosukius visokius ir ieskoti kur eiti toliau jas issprendus. Po to aisku visos moteriskos isbandymu rungtys, kojiniu adymas, uzrista akyte siulo verimas, vainiku pynimas, priesaika, nuovokos tikrinimas, testas apie vyra ir vaikus ir t.t. o galiausiai dar i koncertuka nukeliavom klubelyje vienam. zodziu buvo super ir sokiu ir isbandymu ir pramogu. apie toki ir svajojau:)) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2010 05 25, 13:06)
wub.gif sveikutes, turejau savo mergvakari sestadieni  wub.gif
Buvo labai smagu.
Merginos pasistenge mane be jokiu ten "poshlybiu" i moteris isleisti:)
Dalivavom kremu gaminime. Man ten tokiu raganavimu kvepejo, buteliukai, menzureles, garuojantis vanduo, aromatai...
o po to isbandymu sou po miesta, bet be jokiu ten kabinejimui prie praeiviu:))
Teko minti misles ir galvosukius visokius ir ieskoti kur eiti toliau jas issprendus. Po to aisku visos moteriskos isbandymu rungtys, kojiniu adymas, uzrista akyte siulo verimas, vainiku pynimas, priesaika, nuovokos tikrinimas, testas apie vyra ir vaikus ir t.t. o galiausiai dar i koncertuka nukeliavom klubelyje vienam. zodziu buvo super ir sokiu ir isbandymu ir pramogu. apie toki ir svajojau:)) biggrin.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunuoles merginos surengusios toki puiku mergvakari 4u.gif

noriu paprasyti, jei negaila pasidalinti mintimis apie testa vyro, domina labai priesaika.... nes pradejau kurti savo pusseserytei, busimai nuotakai, tokius dalykelius ir pritrukau minciu..... o ir laiko neperdaugiausiai liko blush2.gif
aciu labai uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(era^ @ 2010 05 25, 13:18)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  saunuoles merginos surengusios toki puiku mergvakari  4u.gif

noriu paprasyti, jei negaila pasidalinti mintimis apie testa vyro, domina labai priesaika.... nes pradejau kurti savo pusseserytei, busimai nuotakai, tokius dalykelius ir pritrukau minciu..... o ir laiko neperdaugiausiai liko  blush2.gif
aciu labai uz pagalba  4u.gif

testas tai buvo is keliu daliu. Pirma apie vaikus berods. ten tipo klausimas, kiek laiko trunka nestumas ir atsakymai 3 men, 2 metai, 6men, ir nebus jokiu vaiku smile.gif))
po to apie zirniu vyrima vyrui prie alaus. Kiek trunka- atsakymai: 5min, 2h, jokiu zirniu tam parazitui ir panasus atsakymai.
Na ir kl. visokie tokiam stiliuje. Po to buvo testukas kaip gerai pazystu savo vyra. Tai ten jau rimtesnis ir toki pati dave maniskiui atlikti, kad butu su kuo atsakymus palyginti.
Pvz, kokio vardo neduotum vaikui, ka veikia kai manes nera, koks mano firminis patiekaslas, koks jo, ko paklaustu manes pries mirti ir tt. (sita dalis buvo labai idomi, nes paskaiciau po to saviskio atsakymus, tokiu buvo wub.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Ginaryte @ 2010 05 25, 11:31)
o kai cia kazkas sake kad geriau jau paciai organizuotis nei drauges surengtu LIEVA mergvakari


As sakiau, ir tikrai savo zodziu neatsiimu schmoll.gif Nieko pikto neturiu omeny, paprasciausiai kalbu is patirties... Nemazai jau mergvakariu esu dalyvavus, ir tikrai dauguma buvo thumbup.gif, bet keletas buvo taip vos vos ant ribos unsure.gif

QUOTE(Honey @ 2010 05 25, 11:34)
drinks_cheers.gif juk draugės tikrai nesistengia padaryti kuo blogiau, o atvirkščiai smile.gif


Oj, kokiu "draugiu" man teko matyti doh.gif Nesakau, kad tycia stengiasi sugadinti mergvakari, bet patikekit, kai tom "draugem" viskas giliai dzin ir kai jos del jaunosios visiskai nesistengia, tai liudna ziuret.
Esu net keliuose mergvakariuose va taip vertusis per galva, kad tik kazka smagesnio jaunajai sugalvoti, kad tik isgelbeti vakareli nuo "pravalo". Pasirodo, net ir jaunoji kartais ne iki galo pazista savo drauges... Bet tikrai visoms linkiu, kad mergvakariai butu kuo sklandesni mirksiukas.gif

QUOTE(dushianerami @ 2010 05 25, 12:23)
Pvz, kokio vardo neduotum vaikui, ka veikia kai manes nera, koks mano firminis patiekaslas, koks jo, ko paklaustu manes pries mirti ir tt. (sita dalis buvo labai idomi, nes paskaiciau po to saviskio atsakymus, tokiu buvo  wub.gif  ).


Oooo, kokiu idomiu minciu bigsmile.gif Gaila, kad kaip tik dabar vienam ruosiamam mergvakariui jaunaji jau apklausiau - buciau keleta "svieziu" klausimeliu imetus biggrin.gif
O dar gal ka is to testo galetum paviesinti ar i e-maila permesti? ax.gif
Atsakyti