Įkraunama...
Įkraunama...

Mergvakariai ir bernvakariai III

QUOTE(shwiesulka @ 2010 05 25, 14:18)
Esu net keliuose mergvakariuose va taip vertusis per galva, kad tik kazka smagesnio jaunajai sugalvoti, kad tik isgelbeti vakareli nuo "pravalo". Pasirodo, net ir jaunoji kartais ne iki galo pazista savo drauges...

Na, ir man yra tekę savo laiką aukoti, kad išgelbėti MB draugo būsimos žmonos mergvakarį, kurią buvau mačiusi tik du kartus, o į vestuves ėjau tik kaip MB antra pusė. Bet ne tame esmė.. Ar tu pati gerai jaustumeisi žinodama, kad savo mergvakarį suorganizavai sau pati, o tavo draugės ne tik kad nepajudino piršto dėl to, bet atėjo "pasitūsinti" tik todėl, kad viską už jas padarei, viskuo pasirūpinai. Mano nuomone, jau geriau neįspūdingas mergvakaris, bet suruoštas pačių pamergių, draugių, etc.. O kad prieš vestuves ar kitus didesnius įvykius pažinsi tikrus draugus, tai čia faktas, tik gaila, kad ne visi iš to pasimoko, o praleidžia per akis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 05 25, 14:01)
Ar tu pati gerai jaustumeisi žinodama, kad savo mergvakarį suorganizavai sau pati, o tavo draugės ne tik kad nepajudino piršto dėl to, bet atėjo "pasitūsinti" tik todėl, kad viską už jas padarei, viskuo pasirūpinai. Mano nuomone, jau geriau neįspūdingas mergvakaris, bet suruoštas pačių pamergių, draugių, etc.. O kad prieš vestuves ar kitus didesnius įvykius pažinsi tikrus draugus, tai čia faktas, tik gaila, kad ne visi iš to pasimoko, o praleidžia per akis smile.gif


Geras klausimas, kaip ten bebutu. Visu pirma, labai tikiuosi, kad tokiu draugiu savo tarpe neturiu, nes bent jau tos, kurias kviesciau i mergvakari, yra ne karta dalyvave pas mane ir kituose tusuose, ir net pacios (pora sykiu ir su vaikinu pagalba biggrin.gif ) yra suorganizave man pora siurpriziniu vakareliu, kuriuos as prisimenu kaip vienus geriausiu savo gyvenime. wub.gif
O antra - manau, kad tikrai geriau rinkciausi ne kruvos pamergiu suruosta neispudinga mergvakari, o verciau pacios suorganizuota linksma pramoga su keliom geriausiom draugem. Nes renginiu organizavime turiu patirties, todel tikrai zinau, kad tokiu atveju man nuobodu nebus, o tai, kad drauges mergvakari ruose pacios, bet paruosti nesugebejo - tai nepriduos man dziaugsmo blush2.gif
Atsakyti
Na po menesio ir as dalyvausiu mergvakari,tiksliau turiu suorganizuoti. Busiu pirsliene, tad manau, kad as privalau tuo rupintis, nors ir daugiau nebutu kam smile.gif
Nesu labai isradinga ir nelabai turiu laiko prie kompo sedet... Gal galit padet...? Pasiulykit kokiu ideju... Truputi pasisemiau skaitydama tema, bet gal dar kas ka idomaus pasiulysit... Nuotaika nenori jokiu tampymosi po miesta, striptizo sokeju ir izdivalkiu, jau visa tai pabode... Siaip gyvenam ne didmiesti, zadam vaziuot i klaipeda... Galit rasyt i az. ax.gif PADEKIT, busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
Na as manau, kad man irgi bus suorganizuotas mergvakaris, tik neisivaizduoju kaip mano drauges visos susibegs, kai nepazysta viena kitos blush2.gif gal tureciau isdalinti jom visom ju kontaktus, kad bent kazkaip susibegtu??? Ka manot? g.gif
Nenoreciau jokiu tampymusi po miesta, prasinejimu ir pardavinejimu, JOKIU bernu!!! ir klubu labai nenoriu, o visa kita prasom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 06 24, 16:07)
Na as manau, kad man irgi bus suorganizuotas mergvakaris, tik neisivaizduoju kaip mano drauges visos susibegs, kai nepazysta viena kitos  blush2.gif gal tureciau isdalinti jom visom ju kontaktus, kad bent kazkaip susibegtu??? Ka manot? g.gif
Nenoreciau jokiu tampymusi po miesta, prasinejimu ir pardavinejimu, JOKIU bernu!!! ir klubu labai nenoriu, o visa kita prasom  bigsmile.gif

siaip dazniausiai vyriausioji organizatore (ar tai tavo sesuo, ar pirsliene, ar vyr pamerge ar siaip geriausia drauge) pasipraso nuotakos kontaktu merginu, kurias ji nori matyti savo mergvakaryje. Kontaktai tai elektroninis pastas ir tel nr, nes siomis dienomis emailu bendraujasi geriausiai biggrin.gif ir butinai vyr organizatorei pasakyk kaip isivaizduoji mergvakari, kad po to nebutu nemaloniu siurprizu... Nes as kiek mergvakariu organizavau, tai visada atsizvelgdavau i nuotakos norus... Jei nenori poslybiu, ju ir buti negali ir pan...
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 06 24, 16:07)
Na as manau, kad man irgi bus suorganizuotas mergvakaris, tik neisivaizduoju kaip mano drauges visos susibegs, kai nepazysta viena kitos  blush2.gif gal tureciau isdalinti jom visom ju kontaktus, kad bent kazkaip susibegtu??? Ka manot? g.gif


Tai vistiek yra kažkokia pagrindinė organizatorė, jai duok visų kontaktus smile.gif
Mano draugės mergvakaris irgi nusimato liepos 30 dieną, tai yra pagrindinė kelios organizuojančios, joms ta draugė davė visų kitų kontaktus ir dabar jau susisiekiam visos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 24, 23:47)
Tai vistiek yra kažkokia pagrindinė organizatorė, jai duok visų kontaktus smile.gif
Mano draugės mergvakaris irgi nusimato liepos 30 dieną, tai yra pagrindinė kelios organizuojančios, joms ta draugė davė visų kitų kontaktus ir dabar jau susisiekiam visos smile.gif


O tai man tiesiog draugiu paklausti kurios organizuoja, nes as neturiu zalio suvokimo kas tai daro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 06 25, 12:10)
O tai man tiesiog draugiu paklausti kurios organizuoja, nes as neturiu zalio suvokimo kas tai daro  blush2.gif


Tai vistiek gal organizuoja kokia geriausia draugė, ar kokia sesė/pusseserė, kuri bus vyr. pamergė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spiglelis @ 2010 05 14, 16:32)
Jei cia tas pats Edward is gelbetoju, tai bukit atsargios - jis mus pavede ir neatvyko  doh.gif  baisesnio kosmaro tikrai buti negalejo, nes pavede paskutine minute... verysad.gif


Na va, kaip cia taip pavede?
Tai nebezinau skambint jam, ar ne? smile.gif
Gal dar kokiu patikimu geru rekomenduoti kas nors galit?
Ir kokios kainos, kad ir pas Edvarda? kiek laiko pasirodymas trunka?
Atsakyti
Pasipasakosiu ir as biggrin.gif Pries metus teko organizuoti viena mergvakari.. pradzioj susirinkom visos namuose viska susiruosem ir tada as ir jaunosios sese isvaziavom paimt vakaro kaltininkes biggrin.gif apsirengem isvis paprastai su dzinsasi maikutem,apgavom, kad daugiau nei viena negalejo atvaziuot,tai sakom varom nors taip tryse, kur nors ramiai pasisedesim,jaunoji aisku labai susinervavo biggrin.gif tada isedom i masina,paimem skarele ir sakom nu dabar laikykis biggrin.gif ta net issigando biggrin.gif uzrisom akis,apsukom ratais aplink miesta,kad atrodytu,kad kazkur toli vaziuojam,dar islipusios pavaiksciojom,kad nesuprastu,kur cia esam..tada nuvedem i namus,kur jau visos susirinke lauke,atrisom akis,visos pradejo rekt staigmena.. Labai apsidziauge,nors jau turbut ir itare,kad apgavom biggrin.gif nu tada ir prasidejo.. puolem visos rengt,buvom isnuomave senovine mokykline uniforma,surisom dvi kasas su baltais kaspinais,baltas kojines iki keliu, kuprine, ir dar labai faina ciupaciups saldaini davem,toki didziuli,ten viduj daug ju maziuku prideta.. zodziu atrode super, kaip tikra mokinuke,tik biski peraugus biggrin.gif O mes visos buvom mokytojos,iki keliu sijonai,kuodukai akinukai( buvo mintis, kad kiekviena tures,kaip mokytoja atceit kazkokia pamoka pravesst, bet sitas nesigavo biggrin.gif ) tada biski uzkandom visos, susedom i masina,dar kaiptycia policija sustapde, jaunoji salia manes prieki sedejo,tai policinikai,net zvengt pradejo,kai pamate biggrin.gif nuvarem i jachtkluba,ten jau musu lauke uzsaykta jachta.. tada jau prasidejo visos linksmybes, ivairiausi zaidimai,biski buvo ir poslybiu blush2.gif baigus plaukioti jachta lauke jau limuzinas,tada varem prie rotuses skaityt priesaikos,poto dar keletas zaidimu ir tada vaizavom jau namo,kur lauke tortas,visos dovanos,vel zaidimai,vakaro pabaigom iteikem diploma su visais ivertinimais,kaip ka islaike..Kai pati beveik viska organizavau,vedziau zaidimus,tai buvo biski viskas itempta,kad ko nepamirsciau,bet siiap manau gavosi tikrai smagiai,cia aisku visko su visom smulkmenom nenupasakosi biggrin.gif Jaunajai kiek supratau irgi labai patiko biggrin.gif
O dabar reik vel organizuoti vienai draugei,tai ir nebezinau ka naujo sugalvot doh.gif Kadangi ji praitam mergvakari,kur organizavau nedalyvo,tai daugka manau teks vistiek is ano panaudot,bet norisi,kazka vistiek naujesnio,galvoju apie havaju tema,tik va baisu del oro,jei salta bus ar lietus smile.gif Gal kazkam teko tokia tema organizuot kada? kokiu patarimu gal duosit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesiute @ 2010 06 27, 15:47)
Sveikos merginos,
as irgi siais metais organizuosiu drauges mergvakari ir dabar ieskau striptizo sokejo. Tai gal kas gali duoti kontaktus?

Labai jums aciu


Sveika, as taip pat, kol kas radau tik internete aistringas.com ir peepshow.lt. Man atrase is aistringas.com, kad vieno sokejo programa sudaro trys sokiai, skirtingos aprangos, trukme 50min., kaina priklauso nuo miesto, Vilniuje 200lt, tik dar reikia vaikina issirinkti smile.gif greiciausiai is ten ir griebsim, jei niekas daugiau kito neparekomenduos smile.gif
Atsakyti
Merginos,

Gal zinote,kur butu galima uzsakyti sokolado pasigaminimo patiems paslauga ir po to linksma jo ragavima..
kreipemes i AJ sokolada..bet kadangi musu bus nedaug..siek tiek brangoka smile.gif
gal zinot, kur dar galima?
dekui 4u.gif
Atsakyti