Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikrai blogai gyventi Lietuvoje? 2

Niekas emigrantu del mazu pensiju nekaltina, tiesiog, pagalvokite pacios. Pensija tiesiogiai priklauso nuo surenkamu i Sodros biudzeta pajamu. Kuo daugiau mokesciu moketoju, tuo didesnes pensijos ir visos kt soc ismokos 4u.gif
Atsakyti
Niu gi blogai,blogai.....ir ka cia bekalbeti?! biggrin.gif si tema neissemiama unsure.gif Nes lietuvio jau yra toks budas.....dejuoti,dejuoti ir dar karta dejuoti,kaip jam blogai rolleyes.gif O nuo dejavimu nei vienam dar gerai nepasidare blink.gif
Atsakyti
o man gerai! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klumpele @ 2009 10 10, 15:49)
Niekas emigrantu del mazu pensiju nekaltina, tiesiog, pagalvokite pacios. Pensija tiesiogiai priklauso nuo surenkamu i Sodros biudzeta pajamu. Kuo daugiau mokesciu moketoju, tuo didesnes pensijos ir visos kt soc ismokos 4u.gif

O iš kur tas pajamas ištraukt kai nėra mokesčių mokėtojų, nes nėra darbų ,sumažėjęs darbo užmokestis,slepiami mokesčiai.O šiaip sodra tegu mažiau dejuoja su tom savo biudžeto skylėm,lyg ne pati apsiskaičiavo, lyg ne pati ištaškė, lyg ne pati tikėjosi, o dengt deficitą reiks eiliniams piliečiams,nugi nėr geriau.
Skolinsimės darysim ,kapstysimės lia lia lia bet ...nu bet jūs apmokėsit,nu nes negi gaila dėl Lietuvos Tėvynės mūsų wub.gif
Atsakyti
buvo ir bus blogai nera cia net ka ir besakyti situo atveju,kol bus durneliu dirbanciu uz minimuma ir jiem tai bus daugiau nei sociai, tol ir liks daugelio algos 3 kartus mazesnes negu is tikro turetu buti smile.gif as asmeniskai nesuku del to galvos,nes tikrai nezadu cia pasilikti,mano profesija uzsienyje tikrai perspektyvi ir darba kad gausiu tikrai net neabejoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dev @ 2009 10 11, 16:08)
buvo ir bus blogai nera cia net ka ir besakyti situo atveju,kol bus durneliu dirbanciu uz minimuma ir jiem tai bus daugiau nei sociai, tol ir liks daugelio algos 3 kartus mazesnes negu is tikro turetu buti smile.gif as asmeniskai nesuku del to galvos,nes tikrai nezadu cia pasilikti,mano profesija uzsienyje tikrai perspektyvi ir darba kad gausiu tikrai net neabejoju smile.gif


blink.gif doh.gif Galima pagalvot žmonės patys renkasi dirbt už minimumą, nu vat ima ir pasirenka "ai, dirbsiu aš geriau už minimumą" biggrin.gif Kartais tikrai kvailiai kai kurie postai nuskamba. Ne kiekvienas, deja, turi tokią perspektyvią specialybę kaip jus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cantlive: 12 spalio 2009 - 09:27
QUOTE(Cantlive @ 2009 10 12, 10:26)
blink.gif  doh.gif Galima pagalvot žmonės patys renkasi dirbt už minimumą, nu vat ima ir pasirenka "ai, dirbsiu aš geriau už minimumą"  biggrin.gif Kartais tikrai kvailiai kai kurie postai nuskamba. Ne kiekvienas, deja, turi tokią perspektyvią specialybę kaip jus  biggrin.gif

jei niekas nedirbtu uz ta minimuma tai ir algos savaime kiltu,bet kadangi vis atsiranda koks protas kuriam tas minimumas daugiau negu sociai ir jis ramiai sau dirba tai gal tada ir reiketu pabaigti skustis del mazu atlyginimu? esme kad patys susikuriat sau tokia padeti,atlyginimo dydis apskritai priklauso ne nuo darbdavio,o nuo jusu paciu
Atsakyti
QUOTE(dev @ 2009 10 11, 16:08)
,mano profesija uzsienyje tikrai perspektyvi ir darba kad gausiu tikrai net neabejoju smile.gif


tik visiskas kvailys niekuo neabejoja..
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2009 10 09, 20:14)
Kiek žinau šio įstatymo niekas nekeičia. Patentininkai gaus ta minimalia pensiją. Tai nelabai apsimoka tų patentų pirkti, na nebent jau labai tikrina.

Galiu pasakyti kaip su tais tikrinimai (is savo patirties).Uzsienyje mokesciai mums atsiunte ceki £2.15 svaro permakai.(mes permokeje buvom) .Lietuvoje-permokejau patentus(bla bla bla...rajone gyvenantiems darbuotojams reikejo moketi daug maziau),tai ne tik kad neatidave mokesciai permoketu pinigu ,dar turejau supirkti naujus patentus(pigesnius ) i tu nupirktu brangesniu patentu vieta ir dar baudas uzkrove didziausias .Kaip suprast?
Atsakyti
QUOTE(dev @ 2009 10 12, 15:05)
jei niekas nedirbtu uz ta minimuma tai ir algos savaime kiltu,bet kadangi vis atsiranda koks protas kuriam tas minimumas daugiau negu sociai ir jis ramiai sau dirba tai gal tada ir reiketu pabaigti skustis del mazu atlyginimu? esme kad patys susikuriat sau tokia padeti,atlyginimo dydis apskritai priklauso ne nuo darbdavio,o nuo jusu paciu


Nepažįstu žmonių, kurie "ramiausiai dirba sau už minimumą", pažįstu tik tokius, kurie dirba, nes reikia šeimą maitint.
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.182 @ 2009 10 12, 15:09)
tik visiskas kvailys niekuo neabejoja..

as del darbo neabejoju,o ne del nieko wink.gif

QUOTE(Cantlive @ 2009 10 12, 17:55)
Nepažįstu žmonių, kurie "ramiausiai dirba sau už minimumą", pažįstu tik tokius, kurie dirba, nes reikia šeimą maitint.

a,tai reiskia tokiu nera jeigu tu nepazisti :>
Atsakyti
Argi didelis skirtumas,kiek zmoniu dirba uz minimuma? Ju visada buvo ir bus- nes reikia islaikyti seima, savo islaidoms... o Lietuvoje yra subtiliai tuo naudojamasi... verysad.gif Nori dirbt-dirbk uz minimuma, nenori- rasiu kas kitas dirbs... Kai ejau i administratores vieta su rekomendacijom, su patirtimi, gebejimais tam darbui, ir man pasiule 800 litu tris menesius kol isivaziuosiu ju akimis , o veliau- kaip dievas duos, tai zinot neturejau zodziu schmoll.gif verysad.gif tikrai nedirbsiu kazkam uz aciu, vien del to, kad jie naudodamiesi krize nori algas mini mini minimaliomis padaryti... o kiek tokiu darbdaviu yra? tukstanciai! verysad.gif Ir aplamai, Lietuva neziuri i savo piliecius kaip i zmones, kalbu taip, nes esu isvykusi, ir pamaciau, kaip kitose salyse pilietis yra vertinamas, kokios garantijos jam suteikiamos ir t.t. nera ka lyginti su Lietuva verysad.gif bash.gif beee.gif
Atsakyti