Įkraunama...
Įkraunama...

Scrapbooking

vajeee, jau antras lapas o as dar tik registruojuosi doh.gif

aciuks Miglota blush2.gif


sveikutes visos ir tos kurios darbuojates ir tos kurios kaip as tinginiaujate ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 10 05, 15:03)
neklaidingas įsitikinimas mirksiukas.gif  beveik visi man žinomi SB ir grafinio dizaino profai vartoja Mac'us, tad...man labai sunku suvokti kodėl Siluetas nepritaikytas Mac'am? doh.gif Galvojau kaip išleis naują patobulinta leidinį kad pritaikys ir Mac, bet prašovė vėl ax.gif ...lauksiu kol dasiprotės biggrin.gif


joo ir pas mane MAC, bet man paprasciau mano vyras turi PC, todel silueta be problemu naudoju, o MAC net nebandizua pritaikyti. O del naudojimu, tai netgi Photoshopas buvo pradziai sukurtas MAC, o po to adaptuotas PC. MAC geriau spalvas perduoda, nei PC. Dizaineriai naudoja ji daugiau ir ne tik del spalvu smile.gif
Atsakyti

 ! 
Merginos, necituokite nuotraukų !
Atsakyti
Sveikutes,

jei yra skaitanciu rusiskai, radau toki puslapiuka
http://scrap-info.ru...opic_id_47.html

yra daug pavyzdziu ir siaip naudingos info.
Atsakyti
...kad ir kaip ten butu visi aparaciukai labai palengvina ir stipriai payvairina skrebinima smile.gif...

...as pabandziau susisteminti informacija smile.gif pirmas yrasas apie tendencijassmile.gif kurios pritaikomos ir skrebukingui smile.gif

labai smagu, kad musiskes irgi darbuojasi kryptingai smile.gif sekmingai naudojam pauksciukus, isradingus medelius smile.gif ir vis prisimenu pora lauramama darbu, kuriuose panaudojo butent medienos fakturos popieriuka smile.gif
Atsakyti
labai grazu, man medzio imitacija labai susildo darbus, ir tinka labai daugeliui temu.
Atsakyti
na o man kazkaip mediniai nelimpa, turiu bent keliu rusiu tu lapu, bet nesugalvoju kaip juos panaudot ax.gif
Atsakyti
rudenins screpukas butu labai grazu su spalvotais krentanciais lapais. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2009 10 04, 19:39)

Kaip jum šis šriftas "Jolly"? Parduodamas komplekte kartu su Kalėdinių motyvų iškirtimo formom, bet man reikėjo būtent tokio skriptinio šrifto...man jis atrodo kad ne tik Kalėdų skrebų temom tiktų...ar asociacija visdėlto Kalėdinė? ax.gif

puikus sriftas..tox universalus ir visai nekvepia kaledomis thumbup.gif

QUOTE(Scrap8 @ 2009 10 04, 20:40)

*Jei pirksiu elektroninį tai tikriausiai Slice (dėl viršuj išsakytų priežaščių) mirksiukas.gif

as negaliu atsidziaugti slice'u..tox maziukas, paprastas, gana pigus, o svarbiausia jam nereikia kompo, galiu nusinest pas drauge ar belekur, nes gali ir be laido veikti. man jis jega thumbup.gif
as irgi nemegstu kai reikia bedarant LO eiti kazkur ieskoti kazko.. net kompa tingiu jungti, nors stovi ant stalo..dazniausiai nuotraukas kurias noriu skrebint is anksto atsispausdinu, kad paskui man laisvo laiko skirto SB nenaikintu lotuliukas.gif

O paziurejau QK tai ziauriai brangios tos formos.. blink.gif pats aparatas tai nieko..man patiko kad Slice'o kortele su raidemis, keliais zodziais ir paveiksliukais(ivairiais ir ju daug) ebay gali nusipirkt uz mazdaug 20£ su atsiuntimu..tas gaunas nebrangiai nes uz tuos pinigus gauni tikrai nemazai. as dabar jau smailinu aki i sita koretele
user posted image

tiesa turiu pabaigus nauja LO, cia drauge uzsake.. ten matos tox mazas vokelis permatomas plauku sruogelei, ja ides pati mama biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Niu, orai vėsta, jau ir aš po truputį grįžtu į virtualų pasaulį biggrin.gif Reik manyt prisijungsiu prie jūsų su savo darbų vaizdais ax.gif , bet dar ne šiandien lotuliukas.gif

Kaip gyvenate? Matau daug naujų veidų, smagu, kad merginų būrys didėja, ale sakau kada gi skrebinančių vyrų sulauksime? A, gal tokių pažįstate? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2009 10 06, 20:35)
Niu, orai vėsta, jau ir aš po truputį grįžtu į virtualų pasaulį  biggrin.gif  Reik manyt prisijungsiu prie jūsų su savo darbų vaizdais  ax.gif , bet dar ne šiandien  lotuliukas.gif

Kaip gyvenate? Matau daug naujų veidų, smagu, kad merginų būrys didėja, ale sakau kada gi skrebinančių vyrų sulauksime? A, gal tokių pažįstate?  biggrin.gif



jo pazistu lotuliukas.gif nusiziurejes nuo mamos atvirukus lipdo mano sunus lotuliukas.gif jau mokytoja apdalijo, mokyklos direktore ir puse kiemo draugu. biggrin.gif
Atsakyti
Josephin - grazus darbelis, gerai kad parasei, kad cia buvo uzsakymas smile.gif nes is karto magalvojau o kur dingo tavo darbu ryskuma bigsmile.gif ... labai grazus, moki ir tokiu stilium skrebinti 4u.gif 4u.gif super smile.gif

Vyruka??? as irgi pazystu, tikriausiai panasu y ader sunely mirksiukas.gif manasis irgi skrebina

user posted image

sis darbelis jo paskutinis - ateinu y kambary o jis man sako ar gali sudeti gimtadienio zodzio raides - dar jas nuspalvojo - as tik padejau is eimles suklijuoti...

stebejausi, kaip taikliai popierius parinktas smile.gif nes pas jy be proto daug ryskiu popieriu smile.gif
Atsakyti