Įkraunama...
Įkraunama...

Susitikimai

Oi,neparašiau,kad Kaune.
Atsakyti
manau, kad ketvirtadieni nuo 19 val. busiu uzsiemus, tad galesiu iki kokios 18-18:30 4u.gif bet ir penktadieni po pietu galesiu su kuom nors susitikti, nes busiu laisva 4u.gif

Sarasas susitikimo Kaune:
27 d.
jurave
Viktute
.............
28 d.
brangute
Viktute
.............

Prasome, prasome KAUNIETES aktyviau 4u.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 23 spalio 2005 - 21:51
Tai gi sestadienis -darbo diena doh.gif , todel 28 d.neiseina meetintis, siulau 29d.vakare(vilnietems).Dar karta apgalvokit ir atsizymekit, kiek bus dalyvaujanciu. 4u.gif
Atsakyti
Jei niekas nepasikeis, tai as busiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sarasiukas(vilnieciu), planuojanciu dalyvauti:
SMV,
Die


Toliau? mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai praziopsojau, kur ir kada tiksliai?
Atsakyti
QUOTE(Rudenėja @ 2005 10 24, 13:36)
Tai praziopsojau, kur ir kada tiksliai?

O cia dar niekas netiksliai - rankamas sarasas visda gatavu, o tada jau spresim mirksiukas.gif
O siaip, berods, sekmadieni g.gif
Atsakyti
Gaila, bet šįkart neturėsiu garbės sudalyvauti sad.gif
Atsakyti
As apie savo gatavuma tai tik pgl laika galiu sprest.. Siaip jei sekmadieni, tai tureciau galet. Nors man sestadieni popiet lyg labiau patiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudenėja @ 2005 10 24, 13:48)
As apie savo gatavuma tai tik pgl laika galiu sprest.. Siaip jei sekmadieni, tai tureciau galet. Nors man sestadieni popiet lyg labiau patiktu smile.gif

Sestadienis darbo diena, todel gal ne visos gali. Nors, manau, kad ta darbo diena bus tiki iki pietu mirksiukas.gif
Atsakyti
taip, Viktute, aš galiu penktadienį susitikt Kaune. Gal dar kas nors?? Milabra??
Atsakyti
labas, as cia naujoke, irgi noreciau susitikt , kaune. man tinka, bet kada darbo diena mazdaug nuo 18 -18:30. o jei savaitgali tai bet kada.
Atsakyti