Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti gimdyvei?

nu jo.... vitaminai gali ir netikti, tikrai reiketu issiaiskinti pries nesant. Apie sauskelnes manau ta pati. apie zurnalus, o nepagalvojot kad jau gali tureti ta prenumerata? sokolado pvz as nevalgau, tiesiog vieni atnesa kiti ateje pasivaisina wink.gif nepykit, nenorejau visu sudirbti, tiesiog prirasiau is savo varpines...

As tai sakiau visiem pasakysiu kad jei nori nesti dovanu tai tegu atnesa zaisliukus leliui ir gali drabuzeliu ir smulkiu daikteliu vyresniam leliukui kad atsideti. nes maziukui tai planuoju tureti is karto susiruosusi, o ko pritruks tai nusipirksiu bet tokius kokie man atrodo geriausi. O didesnius daiktelius tai paprastai jau turi.. Cia kalbu apie draugus ir gimines, o su artimaisiais tai paprastai is anksto pasishneki ko tau reiketu ir ko jiem geriau nepirkti.
Atsakyti
Kai pagimde kelios mano drauges, tai padovanojau pudros, kremuku ( 2.gif rurytei patepti, nuo issutimu), tada kramtuka (kai dantukai dygs) ir siaip tokiu smulkmenu, kurios reikalingos, bet palyginti nemazai ir kainuoja. Tai buvo patenkintos thumbup.gif

O kai maniskio bendradarbis susilauke dukrytes, kolektyvas susimetes padovanojo mergytei auksinius auskariukius. Nu faina, ane? wub.gif
Atsakyti
manau moteriai kuri ka tik pagimde leliuka reiktu dovanoti tai kas butu tik jai vienai ir taip dabar visas jos pasaulis sukasi apie 2.gif tai reikia kad ji prisimintu save ir pasijustu svarbi.... man pav labai padejo geles o visi vitaminai sokoladai ir pan juk savotiskai skirti tam kad mamos svekata butu geresne o geresne sveikata reiskias geresnis pienas leliukui... va o geliu puokstes visai pakanka svarbu demesys....

P.S nemaisykim demesio zenklu mamytei su dovanelem leliukui aisku kad kiekviena mama bus laiminga jei jus ka nors padovanosit leliukui bet....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkiux: 16 balandžio 2004 - 13:19
Trumpai, ko nedovanoti:
1) maisto (pvz. saldainiu, kavos, gerimu ir pan).
2) sauskelniu (visi renkasi skirtingas, nebent tiksliai zinai kokiu reikia)
3) saskaitu parduotuvese (kaip manai, kada ji gales ramiai iseiti apsipirkti)
4) drabuzeliu vaikui (maloniausia pirkti paciai, be to zinai, ko ir kokio daikto reikia ir nori)
5) zaislu (ju prisikaups galybe, nespesi nei pajusti)
6) buteliuku ir ciulptuku (kiek vaiku, tiek skirtingu noru. Visi neitinka)
Tai ka tada dovanoti? Galima geliu, bet ne kvapniu, kad nealergizuotu mazylio ir mamos. Smulku miela reikalinga niekuti maziui, pvz. kramtuka, krapstuku, kremuku (bet vel reikia atsiklausti mamos), minksta ranksluosteli, zodziu, buitisku dalykeliu, kurie tikrai praverstu.
Cia mano nuomone. Gal esu per daug pragmatiska g.gif
Atsakyti
Na, as manau, mums gelytes butu pats tas clap_1.gif labai zavu, kai palata ar, jau grizus namo, kambarys papuostas gelemis wub.gif O is esmes dovana nera tokia svarbi, svarbus demesys, juk visi troksta ir linki geriausio, o, kaip matome net is siu pasisakymu, kiek zmoniu - tiek nuomoniu wink.gif Man tai nesvarbu, ka gausiu dovanu, svarbu siluma, demesys, juk tai svarbiausia! Gal as naivi, bet jauciuosi butent taip, man didziausia dovana bus mano 2.gif !!! + artimuju, draugu demesys ir sveikinimai!
Va, prisiminiau, labai noreciau gauti dar atviruciu su sveikinimais, linkejimais mazuliui/ei, kurias ideciau i jo/jos kraiteli ir ateityje jis/ji suprastu, kaip buvo dziaugiamasi jo/jos gimimu!!! wub.gif Tai tokie butu mano norai rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (nerile @ 2004 04 16, 13:24)

sauskelniu (visi renkasi skirtingas, nebent tiksliai zinai kokiu reikia)


o mums visi galės tik sauskelnes nešt, visų dydžių ir įvairių firmų, o tai labai jos brangios tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bobošius: 16 balandžio 2004 - 19:54
QUOTE (Bobošius @ 2004 04 16, 20:53)
QUOTE (nerile @ 2004 04 16, 13:24)

sauskelniu (visi renkasi skirtingas, nebent tiksliai zinai kokiu reikia)


o mums visi galės tik sauskelnes nešt, visų dydžių ir įvairių firmų, o tai labai jos brangios tongue.gif

Del firmu garantuoti negali,o jeigu leliui netiks?O dazniausiai taip ir buna,kad tinka tik keliu firmu arba vienos wink.gif
Atsakyti
o ash manau, ne viena mama nesupyktu, jei gautu vokeli su pinigeliais ir gelyte. gelyte grazhu ir miela, o pinigai niekada nepamaishys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (ma @ 2004 04 17, 10:43)
o ash manau, ne viena mama nesupyktu, jei gautu vokeli su pinigeliais ir gelyte. gelyte grazhu ir miela, o pinigai niekada nepamaishys rolleyes.gif

va sitam as irgi pritariu kad ir keli litukai bet jie gali kur kas labiau praversti ka tik susilaukus vaikelio negu kazkoks nereikalingas niekniekis....
Atsakyti
Kodel gi nepaklausus pacios mamos, ko tavo vaikiukas noretu dovanu? paciai mamai zinoma galima geliu, ka nors malonaus, bet ko reikia kudikiui geriausiai gali pasakyti tevai..Kad ir smulkmeneles, visada geriau kai ji tikrai reikalinga...
Atsakyti
As buciau labai dekinga, jeigu ateje sveciai atsinestu nuosirduma, siluma ir dziaugsma sirdyje, pasedetu, isgertu arbatos, suvalgytu pyragelio, pasidalintu mano dziaugsmu, juk tai vienas is nuostabiausiu gyvenimo momentu...... Pasidalintu savo isgyvenimais, kuomet jiems gime mazylis ir t.t. smile.gif
O dovanele....jos gali ir visai nebuti.... As viska, ko reikia mazuliukui, jau esu nupirkusi...... unsure.gif smile.gif
Atsakyti
Zinot, o as pasisakysiu is savo varpines, kai buvau tik pasigimdziusi. Visi ejo lankyti ir nese sauskelnes, zaisliukus, zindukus, kramtukus... As gavau geliu ir... viskas. Kazkaip labai skaudu tuo momentu buvo, kad as likau kaip ir uzmirsta, nes pastaraji menesi visi ir tesidomejo manimi, mano sveikata! Bet kai tik grizau namo, mano mociute atejo aplankyti savo proanukes ir mums padovanojo vokeli su pinigeliais. Antroji mano mociute, kuri yra akla, padovanojo proanukei auksine grandinele su kryzeliu, o man vokeli su 1000 Lt. Krikstateviai mano ateje aplankyti mazyles i namus atnese buteli raudonojo vyno ir labai grazius barskucius mazajai prie vezimelio. Kaip buvo smagu, kad atsimine ir mane!!! Manau, kad nereikia pamirsti ir jaunosios mamytes. Palepinkite ir ja kokia maza dovanele ir puokste geliu. smile.gif
Atsakyti