Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti gimdyvei?

Ko aš nenorėčiau gauti, pav, dar ligoninėj gulėdama, tai: KVEPIANČIŲ gėlių puokštės, drabužėlių kūikiui, buteliukų ir soskių, kitų asmeninių dalykėlių.. Kadangi jau antras leliukas, tai knygos jau irgi praeitas etapas.. Bet kai pirmo laukiausi ir kai jis gimė, tai tikrai džiaugiaus knygomis, gautomis dovanų. Ir labai dėkinga esu, kad prieš dovanojant, manęs paklausė, ar neturiu tokios ir tokios knygos..

Iš pirmos patirties pamenu, kad labai praktiška yra gauti dovanų sauskelnių, žinomos firmos, pav Pampers arba... dovanų čekį blush2.gif . Džiaugiaus, kai atnešė į ligoninę ne paprastas puokštes gėlių, o jau sukaišiotas į oazę. Man labai patiko visos gėlės, bet va oazėj gėlės reikalauja mažiau priežiūros. O visokius dovanotus buteliukus ir soskes taip ir laikom kažkur nukišę. Nereikalingi daiktai, užimantys vietą, bet nesulaukiantys savo eilės išmesti... NEs mes maitinomės krūtim, o po to iš karto perėjom prie gėrimo iš puodelio..

Žodžiu, per šv.Kalėdas ir gimtadienius pamatai, kiek pasauly yra nereikalingų daiktų blink.gif
Atsakyti
niu mes dar nepasigimdem bet jau daug dovanu gavom thumbup.gif nes tos dovanos yra tie didieji pirkiniai kaip vezimas, lovyte, auto-kedute, maniezas... dziaugiuos kad visa tai gavom dovanu nes tikrai butu sunku viska patiem susipirkt ax.gif
Atsakyti
Na, kai drauge pagimde i ligonine nesiau roziu vazonelyje, tai ir is ligonines ja parsiveze ir dabar namie augina ir labai graziai zydi. O kai jau atejau i namus, tai jau pirkau dovanele leliukui, nupirkau albuma, kuriame galima klijuoti nuotraukas ir surasyti svarbiausius leliuko gyvenimo etapus.
Siaip as irgi noreciau gauti geliu geriau vazonelyje graziai zydinciu, nei skintu geliu. Ilgiau prisiminimai islieka... Noreciau knygu ar kokiu albumu! bet jokiu budu nenoreciau drabuzeliu ar dar kokiu soskiu, tai laikina, neidomu!
Atsakyti
Kai aš pasigimdžiau sūnelį į ligoninę gavau tikrai daug gėlių. Ir labai jomis džiaugiausi. Labiausiai įstrigo tai, kad gruodžio mėn tėvai tulpių važiavo net į Kauną man nupirkti. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , nes tulpė man pati gražiausia gėlė mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus labai populiaru, kai vaikelis gimsta dovanoti sauskelnes. Tai tikrai nesamonė, kai gimė mažiukas mes gavome Bambolinos sauskelnių 6 pakus ir negalėjom jų naudoti, nes labai išberdavo. Taip ir guli tos sauskelnės padėtos
Atsakyti
vyro dovanotas gėles visiems vaikams sudžiovinu,suklijavau į jų dienoraščius.vyras kiekvienAM GIMUSIAM MAŽYLIUI SUKŪRĖ SAVO DAINĄ-NES MUZIKANTAS YRA.TAI -SMAGI IR JAUDINANTI ,IR ISIMINTINA DOVANA. IŠ KITŲ ARTIMŲJŲ TESULAUKIAU ŠOKOLADO...NEPROŠALI MAMAI PADOVANOTI SIMBOLINĘ DOVANĄ,KURI TURĖTŲ IŠLIEKAMĄJĄ VERTĘ .AR TAI PAKABUKĄ,ŽIEDĄ,ARSTATULĖLĘ AR KOKĮ KITĄ DALYKĖLĮ thumbup.gif
Atsakyti
pritariu, kad labai gerai atsiklausti, ko nori, ko reikia, nes paskui būna kuriozų ax.gif pvz aš gavau labai daug kramtukų ir rankšluosčių doh.gif biggrin.gif
arba ką nors, kas turi išliekamąją vertę. Aišku gėlės visada tinka thumbup.gif
Atsakyti
Vienais metais gimde kelios drauges, tai nesiau visoms dar i gimdymo namus po maza puokstele gelyciu, vaikui - minksta pliusine spalvota gyvate su daug koju, o teciui- po maza butelka brendzio ar viskio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 07 16, 13:31)
šiaip, tikejausi kokiu originalesniu ideju cia rast, deja schmoll.gif
isliekamaja verte turintys gaiktai, aishku, grazhu, bet juos turi dovanot labai artimi zmones (vyras, tevai). Nu nieko, mastysim unsure.gif
dėl originalumo ax.gif matai, kas originalu- ne visada funkcionalu, be to, kas tau originalu, nebūtinai originalu tam, kuriam dovanosi ax.gif nebent labai gera pažįsti žmogų ax.gif

man patiko, kad padovanojo bodžiukų, žaisliukų, šiaip vaikui reikalingų smulkmenėlių, nes viskas brangu, mes pinigų daug neturim, tai mums viskas tinka ir aš dėkinga tiems žmonėms, kad bent savo dovanėlėm prisidėjo prie mūsų buities...
Atsakyti
As, kai dabar pati laukiuosi, vis dazniau pagalvoju ko noreciau gauti dovanu. ax.gif Tai nenoreciau jokiu drabuzeliu vaikui, ivairiu niekuciu. Man labiausiai patinka cekuciai is pardotuviu. thumbup.gif Todel stengsiuos uzsiminti, kad geriau padovanotu ceki is kokios vaikisku prekiu parduotuves, negu ka nors patys pirktu. Megstu pati issirinkti, tai kas man prie dusios smile.gif
Atsakyti
na pavyzdžiui galima padovanoti kokią knygelę esu mačius labai fainą skirtą mamytėms su nuotraukytėmis ir juokingais komentarais po jomis.
Atsakyti
As tai pries gimyma vyrui pasakiau, kad man geliu i ligonine tegu nenesa, geriau teu nuperka Nivea krema nuo striju doh.gif , nes man tai bus daug praktiskesne dovana, nes geles greit nuvysta ir pan. Bet mano mylimukas, vistiek mane nustebino gelemis, ir aisku kremu. Ta kart visgi pagalvojau, kad geles gauti yra visai miela 4u.gif
Atsakyti