Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti gimdyvei?

QUOTE(jurgdown @ 2006 07 16, 20:30)
na pavyzdžiui galima padovanoti kokią knygelę esu mačius labai fainą skirtą mamytėms su nuotraukytėmis ir juokingais komentarais po jomis.


pritariu. mes kiek nešėm, visom mamytėms patiko. man pati graziausia sita:
http://www.eknygynas...=&filter_value=
Atsakyti
O man šiuo momentu suminkštėjimas nestuke.gif eina lotuliukas.gif Vakar pamačiau, kad atidarytą Teddy meškiukų parduotuvė thumbup.gif Tai vyro užsiprašiau, kad iki gimdymo po vieną Teddį meškiuką už kiekvieną likusį mėnesį padovanotų wub.gif Sukvailėjau, bet jie tokie thumbup.gif wub.gif
O šiaip tai nenorėčiau, kad po gimdymo kas dovanotų mikštus žaislus. Labiausiai tiktų dovanų čekiai. Bet ir tai, jei dovana gimdyvei, tai ir norėtųsi, kad būtų asmeniškai man skirtas čekis, o ne į vaikų drabužių parduotuvę. Na o jei jau neša leliukui, tada man gėlių užteks biggrin.gif
Atsakyti
As noreciau is savo brangiausiojo koki papuosaliuka gauti wub.gif Ir ilgai isliekantis, ir malonus, ir reikalingas daikciukas ax.gif
O geles - kas be ko blush2.gif
Atsakyti
aisku, demesys geriausia (aisku, neperdetas biggrin.gif ), bet va kazkada, kai jau nebereikejo, ciupinejau maitinimo pagalve-dirza ir pagalvojau - kad kas man butu atejes ir padovanojes ligoninej toki daikta...but maziau nervu ir asaru buve stengiantis is ligonines pagalviu susilipdyti kazka panasaus blush2.gif
Atsakyti
Man yra teke eiti du kartus lankyti drauges su lelias
tai jauciu kad pirmaji karteli nelabai vykusiai padovanojau kudikiui ranksluostuka kuris su kapisoniuku yra (nors man tada atrode originali ir praktiska dovanele)
o antraji karta kai ejau tai padovanojau mazajam zaiisliuka, kuris labai pravercia jei vaikas neramus vakarais, ir tas zaisliukas neispigiuju tai manau tevai gal ir nebutu nupirke ir siaip net nezinojo kad toks buna,(tai tas zaisliukas tokia zvaigzdute tvirtinasi prie lovytes yra trys lopsiniu melodijos ir vakare uzstatai 5 ar 10 min ir i lubas sviecia lempute su ivairiais paveiksleliais, tai kudikis jau nuo menesio i ji reaguoja ir labai vakarais iesko tu svieseliu), beja kaina ir neismazuju 62 atrodo kainavo su gerom baterijom
o mamoms geliu, kad originaliai butu tqai dideli glebi ivairaspalviu balionu ir vietoj geliu grazu kaktusiuka
Atsakyti
As tai jau esu uzsiprasiusi is vyro dovanu, po gimdymo kai tik atsigausiu noriu daug daug visokiausiu proceduru Spa centre, kad atsigautu mano kunas wub.gif
Atsakyti
O as visai noreciau kokio zurnalo apie vaikus ar kokio kitokio prenumeratos.

Atsakyti
I ligonines tai tikrai nenoreciau,kad kas be artimiausiu zmoniu ateitu lankyti bigsmile.gif Jau gryzusi is ligonines gavau paliktu dovanu,na buvo draugai ateje pasveikinti mano artimuju ir tiesiog paliko dovaneles-labai graziu drabuzeliu mergaitei,ir avent buteliuku thumbup.gif .Po 2savaiciu jau pradejo ateidineti ir sveikinti i namus(na man paciai tai atrode per anksti,bet,kad jau visi draugai labai norejo pamatyti lotuliukas.gif )Tai dazniausiai atnesdavo pinigeliu vokeli,man taip ir geriausiai buvo thumbup.gif
Atsakyti
As pati turiu si kudikio albuma,kur paveiksleli kazkuri idejot smile.gif Bet uz si yra simta kart fainesnis "Penkeri mano gyvenimo metai". Ten lapu 96,o paveiksleliai superiniai!!!!Kaina apie 45 litus smile.gif
Atsakyti
Man atrodo malonios dovaneles - zaisliukai, rubeliai, ranksluostukai ir pan. Nereikia nieko superbrangaus... gal teveliai nekaip pasijus. smile.gif

Bet jei lankote kiek veliau ne is karto po gimdymo, tai visi teveliai labai dziaugtusi gave sauskelnes, nes sako, kad labai brangu pripirki. Manau, kad tai pernelyg praktiska dovana, todel smagu, jei ji isliktu ilgesni laika (sauskelnes geitai susinaudoja, o dar reikia zinoti koki dydi pirkti). ax.gif



Atsakyti
nuo vyro gimdymo namuose gavau net nežinau kiek rožių (tikriausiai nupirko visas vienos rūšies rožes turgely). Nors šiaip esu prieš pinigų mėtymą gėlėms, bet tada buvo wub.gif o sesuo į gimdymo namus atnešė didžiūūūūūūūlę puokštė helinių balionų (nu man jie labai patinka), tai palata atrodė super thumbup.gif

o poto beveik iš visų lankančių gaudavau nors po mini gėytę ar kokią nedidelę dovanėlę (pvz. knygelė - visa tiesa apie motinystę ir pan.). Šiaip sakyčiau einant pas naujagimį mamai nunešti gėlytę reiktų - labai pamalonina smile.gif
Atsakyti
Kai ėjau aplankyti savo draugės, susilaukusios dukrytės, nešiau dovanų barškutį ir pačios numegztus batelius 4u.gif
Atsakyti