Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

Rugsėjis jau čia pat, tikiuosi gyvenimas užvirs vėl ir kas nors atsakys man blush2.gif

Ar yra jum buvę toks ciklas, modulis kaip mikrobiologija?
jei taip, kokie atsiliepimai? įdomu būtų išgirsti kuo daugiau biggrin.gif (apie patį mokslą)
Atsakyti
QUOTE(Musmire03 @ 2012 08 30, 18:07)
Rugsėjis jau čia pat, tikiuosi gyvenimas užvirs vėl ir kas nors atsakys man  blush2.gif

Ar yra jum buvę toks ciklas, modulis kaip mikrobiologija?
jei taip, kokie atsiliepimai? įdomu būtų išgirsti kuo daugiau  biggrin.gif (apie patį mokslą)


buvo ax.gif kiek pamenu nepasirode labai ilgas, kaip kad ir ypatingai nesudomino schmoll.gif nenoreciau jo pakartoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vicule @ 2012 09 01, 20:16)
buvo  ax.gif  kiek pamenu nepasirode labai ilgas, kaip kad ir ypatingai nesudomino  schmoll.gif  nenoreciau jo pakartoti  doh.gif


aišku smile.gif
aš galvoju pereit į šitą specialybę (tai galiu padaryti iki spalio +/- 12).
dabar tik dėstytojo atsakymo laukiu.
mokytis nusimato lengva nebus, nes visus metus biochemija ( doh.gif ),
genetikos labai daug ir t.t., bet tikrai verta thumbup.gif Jau vien perspektyvos wub.gif

p.s. atsiprašau, kad nelabai į temą aš, bet dar mielai paklausyčiau jūsų atsiliepimų apie biochemijos, genetikos modulius/ciklus 4u.gif

IR... SU MOKSLO METŲ PRADŽIA VISAS! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musmire03: 02 rugsėjo 2012 - 16:41
Merginos, o gal žinot, kiek kainuoja farmacijos mokslai metams? Ir kas keik laiko peržiūrimas pažangumas: kas pusmetį ar kas metai? Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2012 09 12, 16:40)
Merginos, o gal žinot, kiek kainuoja farmacijos mokslai metams? Ir kas keik laiko peržiūrimas pažangumas: kas pusmetį ar kas metai? Dėkui 4u.gif



,,7,933 tūkst. Lt 1-4 kurse ir 12,317 tūkst. Lt 5-6 kurse.''

taip buvo 2008m, nežinau ar dabar kainos nepasikeitę.
kas du meta peržiūrimas pažangumas smile.gif
bet manau jei pvz būtum pirma pagal vidurkį tarp mokančių už mokslą ir išeitų kažkas iš nemokamo, perkeltų.
Atsakyti
Dabar mokslo vidurkio perskaičiavimas vyks kas metai,nebe kas 2,todėl dabartiniai pirmakursiai jau po šių mokslo metų bus rotuojami.

Turėjau biochemijos ciklą pirmame OF kurse,pasirodė įdomu,bent jau man:) Dėstytojai patiko,tik kad mokytis laaabai daug...
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal yra žinančių kur Kaune galima nebrangų ir visai padorų stetofonendoskopą nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(zMoGoNeLiS @ 2012 11 30, 22:32)
Sveikos smile.gif Gal yra žinančių kur Kaune galima nebrangų ir visai padorų stetofonendoskopą nusipirkti?

Putvinskio g. yra parduotuvė Riva, ten visokių yra pagal norus ir pagal kišenę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Just4Fun: 01 gruodžio 2012 - 20:21
QUOTE(Just4Fun @ 2012 12 01, 20:21)
Putvinskio g. yra parduotuvė Riva, ten visokių yra pagal norus ir pagal kišenę  ax.gif

Ačiū už atsakymą smile.gif O gal yra žinančių kokia maždaug kaina galėtų būti ne perdaug mandro, bet tinkamo naudoti ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zMoGoNeLiS @ 2012 12 02, 18:47)
Ačiū už atsakymą smile.gif O gal yra žinančių kokia maždaug kaina galėtų būti ne perdaug mandro, bet tinkamo naudoti ? smile.gif


Kai aš ieškojau prieš kokius 3m, buvo Microlofe man rodos apie 90Lt. Pigesnių, bet rimtesnių nei tie žaisliniai kur prie kraujospūdžio aparatų būna, man nepavyko rasti. Kas galėjo mokėt daugiau, pirko Littmann (apie 260Lt jei gerai prisimenu). Pati nebandžiau, bet kas turi tą microlife nesiskundžia. Tokia situacija buvo prieš kelis metus, dabar gal įvairovė padidėjo.
Dar buvo riester, lyg ir pigesni kiek nei littmann, bet neryškiai.
Atsakyti
Sveiki visi wink.gif turiu toki klausimeli:) siemet baigiau KU ergoterapijos bakalauro studijas, planuoju stoti i LSMU fizines medicinos ir reabilitacijos magistrantura smile.gif ziuriu, kad konkursini bala sudaro ir motyvacinis pokalbis, idomu ko tame pokalbyje klausia, ka siekia suzinoti? Nes nesu dalyvavusi ne viename tokiame pokalbyje, isskyrus darbo smile.gif Gal kazkas yra tai praeje ir galetu apie tai placiau papasakoti? Beje butu idomu ir suzinoti apie studiju kokybe, jei kas nors tai mokosi, busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorrry @ 2013 05 29, 15:15)
Sveiki visi wink.gif turiu toki klausimeli:) siemet baigiau KU ergoterapijos bakalauro studijas, planuoju stoti i LSMU fizines medicinos ir reabilitacijos magistrantura smile.gif ziuriu, kad  konkursini bala sudaro ir motyvacinis pokalbis, idomu ko tame pokalbyje klausia, ka siekia suzinoti? Nes nesu dalyvavusi ne viename tokiame pokalbyje, isskyrus darbo smile.gif Gal kazkas yra tai praeje ir galetu apie tai placiau papasakoti? Beje butu idomu ir suzinoti apie studiju kokybe, jei kas nors tai mokosi, busiu labai dekinga  4u.gif

sveika,arba as kazka ne taip supratau ,bet kad fizines medicinos ir reabilitacijos magistro nera.yra rezidentura,o i rezidentura priima tik po vientisuju medicinos studiju 4u.gif .baigus sia rezidentura gali dirbt gydytoju reabilitologu smile.gif
Atsakyti