Įkraunama...
Įkraunama...

KMU studentės vienykimės!

QUOTE(Lorrry @ 2013 05 29, 16:15)
Sveiki visi wink.gif turiu toki klausimeli:) siemet baigiau KU ergoterapijos bakalauro studijas, planuoju stoti i LSMU fizines medicinos ir reabilitacijos magistrantura smile.gif ziuriu, kad  konkursini bala sudaro ir motyvacinis pokalbis, idomu ko tame pokalbyje klausia, ka siekia suzinoti? Nes nesu dalyvavusi ne viename tokiame pokalbyje, isskyrus darbo smile.gif Gal kazkas yra tai praeje ir galetu apie tai placiau papasakoti? Beje butu idomu ir suzinoti apie studiju kokybe, jei kas nors tai mokosi, busiu labai dekinga  4u.gif

Labas, tokia magistrantūra tikrai yra 4u.gif . Anksčiau buvo atskiros kineziterapijos ir ergoterapijos magistrantūros, dabar sujungtos ir mandresniu pavadinimu pavadintos. Motyvacinis pokalbis, bent jau mano laikais, buvo toks lengvas pokalbis apie bakalauro baigiamąjį darbą, apie ateities planus, kartais klausia, ar esi parašiusi kokį straipsnį, vnz., 5 minutės. TIKRAI NĖRA KO JAUDINTIS. Svarbiausia atsineštas vidurkis, pagal jį sustatys grupę į eilutę. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Dekoju uz atsakyma, siek tiek apraminote 4u.gif Gal kas nors placiau galetu papasakoti apie sias studijas? Kiek girdejau juose labiau orientuojasi i kineziterapeutus, ne i ergoterapeutus? Ar tai tiesa? Taip pat ar imanoma dieniniame mokantis ir dirbti? Ar paskaitos dazniausiai buna tik diena? Taip pat bet kokia Jusu patirtis bus man labai naudinga is anksto dekoju 4u.gif Beja, gal kas turi ir kokiu patarimu tam motyvaciniam pokalbyje, ko geriau neakyti ir kt.?
Atsakyti
QUOTE(Lorrry @ 2013 06 08, 00:10)
Dekoju uz atsakyma, siek tiek apraminote  4u.gif Gal kas nors placiau galetu papasakoti apie sias studijas? Kiek girdejau juose labiau orientuojasi i kineziterapeutus, ne i ergoterapeutus? Ar tai tiesa? Taip pat ar imanoma dieniniame mokantis ir dirbti? Ar paskaitos dazniausiai buna tik diena? Taip pat bet kokia Jusu patirtis bus man labai naudinga is anksto dekoju 4u.gif Beja, gal kas turi ir kokiu patarimu tam motyvaciniam pokalbyje, ko geriau neakyti ir kt.?

Labas. Aš mokiausi tuo senuoju variantu, kai buvo atskiros magistrantūros kinezterapeutams ir ergoterapeutams. Bet mums būdavo daug bendrų paskaitų. Kam dabar labiau skiriama dėmesio, negaliu atsakyti. Dirbt tikrai galima, nes paskaitos prasideda nuo 15 val, o penktadieniais dažniausiai pasidarydavom laisvą dieną, nes su dėstytojais galima pasiderinti arba tą dieną būdavo "mokslinio tiriamojo darbo rengimas' - tu , tipo, rašaisavo baigimąjį. Per motyvacinį tavęs klausia, o ne tu pats šneki ką nori. Tikrai nereikia bijot to pokalbio - jis tik formalumas, svarbiausia yra tavo atsineštas vidurkis. Na, pradžiai siūlau nesikeikti 4u.gif
Atsakyti
Aišku, na ir šiaip gyvenime nelabai keikiuosi, tai gal tada neišsprūs biggrin.gif O paskaitų daug būa ar didžiausiai dėmesys tik moksliniams darbams? Jūs jau baigėte? Dirbate pagal specialybę? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorrry @ 2013 06 10, 23:38)
Aišku, na ir šiaip gyvenime nelabai keikiuosi, tai gal tada neišsprūs biggrin.gif  O paskaitų daug būa ar didžiausiai dėmesys tik moksliniams darbams? Jūs jau baigėte? Dirbate pagal specialybę?  smile.gif

Taip, jau keletą metų dirbu pagal specialybę. Per dieną yra viena didelė ilga paskaita. Realiam rašymui yra skirtas ketvirtas semestras, tačiau atsiskaitinėti po gabalą, tipo, pagal planą, reikia kiekvieną semestrą
Atsakyti
Aisku, dekoju uz atsakymus 4u.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif studijuoju jau ne pirmus metus LSMU, bet susiduriu su problema kaip pradeti rasyti mokslini darba smile.gif gal galite duoti kokiu patarimu? Galvoju apie kardiologijos rezidentura, bet gali rasyti ir kitomis temomis smile.gif ypac laukiu rezienciu, 5-6 kurso studenciu patarimu smile.gif gal galite ir pasiulyti kokiu nuorodu, kur galima butu straipsniu, moksliniu darbu paisiskaityti, nes gana velai pradejau tuo dometis ir noreciau kuo greiciau igauti patirties. Is anksto dekui! thumbup.gif
Atsakyti
Labukas merginos, norėjau paklausti, ar su minimaliom chemijos žiniom galima stoti į mediciną? Esu dvyliktokė, siemet egzaminai ir pan. dėl nieko tiek nesijaudinu, kiek dėl chemijos. Nors mano vidurkis iš jos net 10 A lygiu, bet tas pažymys neatspinti realios situacijos (mokytoja akivaizdžiai nekompetetinga savo darbui, pažymius rašo praktiškai už nieką). Taigi, ar įmanoma studijų metu įveikti mokykloj įgautas spragas? unsure.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
gal kuri zinot kaip vyksta Slaugos (neakivaizdziai) atsiskaitymai? savaitgaliais ar sesijos metu? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu labai dideli prasyma blush2.gif
gal kas turite, motyvavinio pakalbio pavyzdziu stojant i rezidentura? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal yra sutudijavusių/studijuojančių slaugos papildomas (po kolegijos) studijas? Ar tikrai ten vyksta paskaitos kas antrą mėnesį po 2sav.?
Atsakyti
Sveikos, man taip pat reikėtų motyvacinio laiško pavyzdžių. Gal kuri turite rekomendacijų pavyzdžių, pvz kai atlikote praktiką arba internatūrą.
Dėkui
Atsakyti