Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

laba 4u.gif
Sveikatytes jums visiems sergantiems 4u.gif Na bet ir puola jus tie persalymai, nors ka cia stebetis jei tokie orai doh.gif
Aciu uz patarimus del nuotraukyciu kelimo, bet darbe nelabai galiu tuo uzsiimti, reiks palaukti kol kompa sutvarkys namuose verysad.gif
O pas mus tai va irgi nieko gero MB namuose gavo atleidima 2 sav, rimta plyses raumuo, atskiles kaulas, neaisku kuom dar baigsis, dare magnetini rezonansa,reikia laukti isvadu doh.gif Turiu 2 vaikus namuose, net apsirengti pats normaliai negali verysad.gif

joolita lengvo jums kraustymosi 4u.gif kelintam aukste radot bigsmile.gif

Ernestytaaa liudna, kad finansavimas sutrugdo tokiems geriems projektams pildytis, tikiuosi,bent 10 dienu pavyks 4u.gif

O jus maziukams savo kokiu vitaminu duodat g.gif as tik vitamino D daviau praita ziema, galvoju vel pradeti duoti, bet daugiau nieko dar nedaviau g.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos,
QUOTE(Ramunka:) @ 2009 10 09, 15:14)
Nu suds nu  verysad.gif bet as dar turiu vilties,kad Jonava bus tam 10-tuke  cool.gif

dukra prajuokino, palikau langa kompo atidaryta, prisedo dukra paskaite ir sako, bet cia ta teta negrazu zodi koki parase lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2009 10 09, 14:40)
O pas mus tai va irgi nieko gero MB namuose gavo atleidima 2 sav, rimta plyses raumuo, atskiles kaulas, neaisku kuom dar baigsis, dare magnetini rezonansa,reikia laukti isvadu  doh.gif Turiu 2 vaikus namuose, net apsirengti pats normaliai negali  verysad.gif

O jus maziukams savo kokiu vitaminu duodat  g.gif as tik vitamino D daviau praita ziema, galvoju vel pradeti duoti, bet daugiau nieko dar nedaviau  g.gif


Sveikatinis toks TB balioncikas 4u.gif ir sau dar pasiimk 4u.gif

Kadangi Zygiui negalima vitamino D ir kalcio,perku visus atskirai:Cinka,selena,gelezi,B visa grupe C su ezuole na visus pagrindinius smile.gif

QUOTE(kruopa perline @ 2009 10 09, 15:35)
4u.gif sveikos,

dukra prajuokino, palikau langa kompo atidaryta, prisedo dukra paskaite ir sako, bet cia ta teta negrazu zodi koki parase lotuliukas.gif


Pasakyk kad ta teta burna jau issiplove ir daugiau taip nekalbes blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kruopa perline @ 2009 10 09, 13:35)
4u.gif sveikos,

dukra prajuokino, palikau langa kompo atidaryta, prisedo dukra paskaite ir sako, bet cia ta teta negrazu zodi koki parase lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ramunka:),
Tai vat kad gamtinis tas reikalas čia gaunas. doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet ir aš dar labai tikiuos kad jei lėksim į karavana Jonava pateks į dešimtuką. Taip norėčiau susimatyt ir parodyt jums su žygučiu savo spektakliuką. rolleyes.gif

linele.m
Ir aš dar turiu maža viltelę kad pasiseks nors dešimčiai dienelių išlėkt į gastroles, tiek apie tokias svajojau.  verysad.gif  ax.gif Užjaučiu dėl vyro, tikiuosi greit pagerės viskas 4u.gif


kruopa perline,
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 09 spalio 2009 - 17:08
QUOTE(Ernestytaaa @ 2009 10 09, 17:59)
Ramunka:),
Tai vat kad gamtinis tas reikalas čia gaunasdoh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Bet ir aš dar labai tikiuos kad jei lėksim į karavana Jonava pateks į dešimtuką. Taip norėčiau susimatyt ir parodyt jums su žygučiu savo spektakliuką.  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kai viska jau zinosi pranesk mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutukės smile.gif
šiandien buvome pas okulistą, tai išrašė akinukus dėl žvairumo, sakė dugnas geras, yra mažas astigmatizmas, ir ji toliaregė, nors nėra taip blogai smile.gif
Va, jau savaitėlė vėl mankštinamės profesionaliai, tai Andrėja patenkinta, nė garso neišleidžia, tiesa, jei ji nenori ko daryti, tada laaabai priešinasi doh.gif
Ernesta, tikiu, kad bus jūsų karavanas rolleyes.gif
Andrėjai duodu pastoviai vitD, tik vasarą nedaviau, nes saulėje daug buvome. Dar prie visko žuvies taukų ir osteocare smile.gif dar reikia kokio Imunalis paimt jai, kad mažiau sirgaliotų smile.gif
Linele, sveikatukės tavo B console.gif 4u.gif
Jolituk, mažu arčiau manęs kur nukovei butuką ? bigsmile.gif
einu varškės šildyti, nes mažoji reikalauja po sporto užkandos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 10 09, 18:14)
Sveikutukės smile.gif
šiandien buvome pas okulistą, tai išrašė akinukus dėl žvairumo, sakė dugnas geras, yra mažas astigmatizmas, ir ji toliaregė, nors nėra taip blogai smile.gif


Korekcinius israse bigsmile.gif mano Zygis tokius nesioja nuo metuku,poto kai paaugo israsydavo bifokala thumbup.gif bet kiek vargelio ispradziu turejom kol jis juos priprato nesiot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 10 09, 19:14)
Sveikutukės smile.gif
Andrėjai duodu pastoviai vitD, tik vasarą nedaviau, nes saulėje daug buvome. Dar prie visko žuvies taukų ir osteocare smile.gif dar reikia kokio Imunalis paimt jai, kad mažiau sirgaliotų smile.gif

mes kai buvome su vaikais profilaktiskai, tai mums sake ,kad jei geriame zuvies taukus vit D. nutraukti. Cia tik mano trigrasis, pasidalinti norejau.
o as siandiena vel verkiau verysad.gif , bet is laimes, mes abu su angeliuku stovejom, o jis paeme ir nuejo kokius tris zingsnius pats, poto suprato ka padare ir atsisedo ant sikytes wub.gif wub.gif wub.gif masazistei pasukau ,sake tada viskas bus ok, jis vaikscios pats jei padare pirmuosius zingsnius, nu va ir vel verkiu wub.gif ,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kruopa perline: 09 spalio 2009 - 17:41
Oi kaip smagu, perline kruopą. clap.gif clap.gif clap.gif Labai džiaugiuos su jumis. Kitaip ir būt negalėjo suneliui po tiek jūsų mankšteliu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Šaunuoliai jus. thumbup.gif
Smagu Medute28, kad ir Andrėjytė noriai mankštinasi, o dėl sunkesniu pratimėliu priešinimosi tai jau tokie mes mažiai, aš irgi duduodavau kaip mažai kas mankštoj netikdavo. doh.gif O kad Andrėja greičiau prie to priprastu nei aš. 4u.gif
Vakar prieš repeticija vadovui užėjo cinkelis pačiam man pravest treniruote, uj kaip išlaužė ištasė, savo jėgom dar atsargiau viska darau o jis vakar be jokio gailesčio statė mane ant blakstienų, Skaudėjo viska tai nerealiai, bet kad ir dantis sukandus iš skausmo tokia laiminga buvau, kad lužo visi iš manes. doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
miglute jau atkuto smile.gif
labai labai dziaugiuosi del jusu,kad jau vaikstote 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif daug daug jums balioneliu.
medute nepergyvenki tik, miglutei taip pat su akytem tos pacios bedeles. bet kai dirba panoseje , dedu jai akinukus, tau gal kokie treji metukai kaip nesiojam. po truputi taisosi akytes ir zvairumas mazeja, tik nepergyvenki friends.gif

del vitaminu tai, mes geriame kompleksiuka koki nuperku. dabar nauji yra tokie, naturalus kazkokie. pamirsau kaip vadinas, nes sugerem ir ismeciau bonke. bet kaip sultys skonis. migle labai gardziai juos gere. gal kokie florediks sakyciau. na nepamenu. doh.gif

ernestulka, gydyki sloga. cia nejuokas. dar koki sinusita isivarysi,neduok dieve.
as va ir pati sirguliuoti pradejau unsure.gif oi man kancia buna,kai reikia sirgti.
saunu,kad nusimato gastrolytes. nepergyvenki,pafinansuos jus,nekur dings thumbup.gif

jau rytoj visus daiktus vesime i naujaji butuka. gyvensiu prie BIG prekybos centro. miegojimui ciuzinuka pirksiu is vienos forumietes, radau pigiai parduoda. o visa kita po truputi susipirksime.
Atsakyti
QUOTE(kruopa perline @ 2009 10 09, 18:40)
mes kai buvome su vaikais profilaktiskai, tai mums sake ,kad jei geriame zuvies taukus vit D. nutraukti. Cia tik mano trigrasis, pasidalinti norejau.
o as siandiena vel verkiau , bet is laimes, mes abu su angeliuku stovejom, o jis paeme ir nuejo kokius tris zingsnius pats, poto suprato ka padare ir atsisedo ant sikytes masazistei pasukau ,sake tada viskas bus ok, jis vaikscios pats jei padare pirmuosius zingsnius, nu va ir vel verkiu


Kruopyt, vai kaip šaunu thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif aš ir labai laukiu šio momento blush2.gif verk, verk, juk tai iš laimės, aš ir verkiau, kai Andrėją padėjom ant žolės,o ji ropoti ėmė, net nesupratom, kaip greit rankutes ir kojytes dėliojo, nes žolytė badė rankas ir veidą lotuliukas.gif paskui kai priprato, tai jau nebe, bet vis tiek, tas vaizdas išliko po šiai dienai wub.gif
Dėl akinukų tai aš nepergyvenu, kaip suprantu, kad ji nemato gerai iš arti, gal todėl sunkiau su žaislais g.gif bet ir į tolį kai žiūri, tai kol sugaudo kas ir kur g.gif sakė, kad kai paaugs, reikės operuoti. o žvairumas tai pakaitinis, abiem akytėm žvairuoja, bet liepė stebėti kuria labiau. Aš pati trumparegė, nešioju lešius, vakarais akinius, kurių nekenčiu doh.gif bet tenka, nes žabala ir net per metrą nebematau nieko lotuliukas.gif
Kruopyt, va matai, o mum daktarė sakė, kad vitD vis tiek gerti, nors ir žuvies taukus geriam, gi ir nedaviau vasarą, sakau taukus geria, saulėj būnam, o ji sako, kad ne, reikia, tai dabar vėl duodu, nes ir dantukai lb lėtai auga, ir delniukai prakaituoja unsure.gif
Jolituk, žinoma, kad susipirksit, svarbu, kad jums ten gerai būtų, tu paprašyk šeimininkų parodyti komunalinių knygelę, kiek jie moka už šildymą ir paslaugas, kad nereikėtų paskui vargti mokant kosmines sumas unsure.gif
Atsakyti