Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(kruopa perline @ 2009 10 09, 18:40)
mes kai buvome su vaikais profilaktiskai, tai mums sake ,kad jei geriame zuvies taukus vit D. nutraukti. Cia tik mano trigrasis, pasidalinti norejau.
o as siandiena vel verkiau verysad.gif , bet is laimes, mes abu su angeliuku stovejom, o jis paeme ir nuejo kokius tris zingsnius pats, poto suprato ka padare ir atsisedo ant sikytes wub.gif  wub.gif  wub.gif masazistei pasukau ,sake tada viskas bus ok, jis vaikscios pats jei padare pirmuosius zingsnius, nu va ir vel verkiu wub.gif  ,


Apsizliumbiau wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif ir dar karta viska su tavim isgyvenau wub.gif

QUOTE(joolita @ 2009 10 09, 20:24)
bet kai dirba panoseje , dedu jai akinukus, tau gal kokie treji metukai kaip nesiojam. po truputi taisosi akytes ir zvairumas mazeja, tik nepergyvenki

jau rytoj visus daiktus vesime i naujaji butuka.


Jums ne nuolatiniam nesiojimui israsyti?

Sekmes jums naujuose namuciuose wub.gif
Atsakyti
Sveikutės, šalta, brrr, mes su maže iš lovos neišlipam šnd smile.gif kada gi šildyti pradės, va ir prasideda tada ligų maratonai, gripai ir kiti briedai, nes neįjungia laiku šildymo, žmonės šala ne tik lauke bet ir namuose...
Mums ir pastoviam nešiojimui skirti akinukai, sakė tik nubunda ir dėti iki miegelio...nežinau kaip čia bus..bet gal gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Tikrai kaip šalta jau, brrrrr. Dabar likau pas sesę biški viena, padariau mankštelę, pasinaudojus progyte kad esu čia palaipiojau laiptais iš pirmo į antrą aukštuką, dešimt syk pirmyn atgal, taip apšilau dabar ojojoj. thumbup.gif Superiniai čia laiptai pas ja, be turėklo, lipant galiu tik iš abieju pusiu už sienų laikytis, daugiau krūvio kojom ir lygsvarai gaunas. Super biggrin.gif
Dabar lauksiu antro apšilimo. biggrin.gif Vakare pas sesę atlėks draugų šeimynėlė tai merginos šampo kalsim, vyrukai kokio alučio, bus šilčiau pavakaroti. smile.gif
Atsakyti
Ernestulka, tu netrukdyk sesulei vaiku gamintis būdama tiek laiko pas ją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2009 10 09, 22:09)

Jums ne nuolatiniam nesiojimui israsyti?

Sekmes jums naujuose namuciuose  wub.gif

nenuolatiniam. tik darbui is arti.
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2009 10 10, 15:30)
Sveikos 4u.gif
Tikrai kaip šalta jau, brrrrr. Dabar likau pas sesę biški viena, padariau mankštelę, pasinaudojus progyte kad esu čia palaipiojau laiptais iš pirmo į antrą aukštuką, dešimt syk pirmyn atgal, taip apšilau dabar ojojoj.  thumbup.gif Superiniai čia laiptai pas ja, be turėklo, lipant galiu tik iš abieju pusiu už sienų laikytis, daugiau krūvio kojom ir lygsvarai gaunas. Super  biggrin.gif
Dabar lauksiu antro apšilimo.  biggrin.gif Vakare pas  sesę atlėks draugų šeimynėlė tai merginos šampo kalsim, vyrukai kokio alučio, bus šilčiau pavakaroti.  smile.gif

na kaip pavakorojai. galvytes neskauda mirksiukas.gif
as tai sildytuvu sildausi. nes salta ir pas mus. na brolis man kazka mineji,kad jau nuo pirmadienio ijungs sldyma. laukiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 10 10, 15:19)
Ernestulka, tu netrukdyk sesulei vaiku gamintis būdama tiek laiko pas ją biggrin.gif


Na kad berods netrukdau, vidury jų nemiegu, ir net ne tam pačiam kambary. Taip kad jiems laisva valia. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kalbant rimčiau tai jau nuo senų laikų aš čia pas juos kaip ir "savo" kambarį turiu. Buvo metai kai dukterėčia tik buvo išleista į darželį ir labai dažnai sirgdavo, tai savaitėmis atbudavau pas sesę dabodama mazge. Dar tada lankiau tik šokius, ten galima budavo ir praleist repeticijas tai ir lėkdavau pas sesę susirgus dukterėčiai. Dabar tik kai lankau dramą repeticijuose mirk nors bet turi būt, nes einame link profesionalų po truputi, tai nelabai beišeina aukliaut, dažniau pabūt pas sesę. tongue.gif
QUOTE(joolita @ 2009 10 11, 07:43)
nenuolatiniam. tik darbui is arti.
Papildyta:

na kaip pavakorojai. galvytes neskauda  mirksiukas.gif 
as tai sildytuvu sildausi. nes salta ir pas mus.  na brolis man kazka mineji,kad jau nuo pirmadienio ijungs sldyma. laukiu  thumbup.gif


Neskauda. Man nuo šampaniukų , sidriukų, alučio kokio niekad neskauda, tik nuo kokteiliukų visokiu buna kartais. smile.gif Bet šiaip esu išmokus jau pajusti iki kiek galiu ką gurkšnuot, tad labai retai kada buna sunkūs rytukai. smile.gif
Ir aš labai jau laukiu kada įjungs šildymą, kad tik greičiau. doh.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Jau kaip nusibodo toks oras nebegaliu mad.gif siandien bent nelyja ir saule sviecia nuo pat ryto thumbup.gif
Atsakyti
Labuka smile.gif
o aš pasigirsiu-vyras padovanojo žiurkiuką-Lariu pavadinau biggrin.gif tiap netikėtai, nulėkėm į turgų šunims ėdalo, kol aš ten pirkaliojau, tai jis dingo su Andrėja, apėjau visą žvėrelių turgų ir radau jį prie graužikų, sako tavęs ieško, sakau kas, ir pardavėja atidaro narvelį ir padeda žiurkiuką man ant peties biggrin.gif kaip aš jo bijojau biggrin.gif bet jaudabar viskas gerai, jis puikiai jaučiais pas mane ant rankų, net Andrėja tiesia rankutę jį paliesti, o jis mielai slepiasi pas ją į bata biggrin.gif tik šuo kamuojasi-baisiai jam rūpi paragauti to padariuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 10 09, 16:14)
Sveikutukės smile.gif
šiandien buvome pas okulistą, tai išrašė akinukus dėl žvairumo, sakė dugnas geras, yra mažas astigmatizmas, ir ji toliaregė, nors nėra taip blogai
Va, jau savaitėlė vėl mankštinamės profesionaliai, tai Andrėja patenkinta, nė garso neišleidžia, tiesa, jei ji nenori ko daryti, tada laaabai priešinasi 
Ernesta, tikiu, kad bus jūsų karavanas 
Andrėjai duodu pastoviai vitD, tik vasarą nedaviau, nes saulėje daug buvome. Dar prie visko žuvies taukų ir osteocare smile.gif dar reikia kokio Imunalis paimt jai, kad mažiau sirgaliotų smile.gif
Linele, sveikatukės tavo B  console.gif
Jolituk, mažu arčiau manęs kur nukovei butuką ? 
einu varškės šildyti, nes mažoji reikalauja po sporto užkandos

Isivaizduoju kaip nelengva tokiai maziukei prie akinuku priprasti unsure.gif O visa sita vienu metu duodi ar kaitalioji blush2.gif
As kaip sakiau nieko neduodu, tik stengiuosi mityba priziureti, bet kazko nevalgus pasidare g.gif Man drauge minejo, kad jos maziukas kai gere zuvies taukus visai apetito neturejo, niekas is jusu to nepastebejote g.gif

QUOTE(kruopa perline @ 2009 10 09, 16:40)
mes kai buvome su vaikais profilaktiskai, tai mums sake ,kad jei geriame zuvies taukus vit D. nutraukti. Cia tik mano trigrasis, pasidalinti norejau.
o as siandiena vel verkiau verysad.gif , bet is laimes, mes abu su angeliuku stovejom, o jis paeme ir nuejo kokius tris zingsnius pats, poto suprato ka padare ir atsisedo ant sikytes wub.gif  wub.gif  wub.gif masazistei pasukau ,sake tada viskas bus ok, jis vaikscios pats jei padare pirmuosius zingsnius, nu va ir vel verkiu wub.gif  ,

4u.gif thumbup.gif wub.gif nuostabu
Atsakyti
Medute28 jusu naujam gyventojui 4u.gif

Ernestytaaa smagiai laika leidi , saunuole 4u.gif Tu visada pilna tokios energijos thumbup.gif

O mano savaitgalis buvo kazkas tokio doh.gif Net nezinau kaip trumpiau cia viska papasakoti doh.gif Metam masaziste, priezastys kelios. labai tolima kelione, sunku suderinti, Olis lieka normaliai nmiegojes ir nevalges, moteris isitraukusi i papildoma veikla, kuri man panasu i sekta, bande ir mums smegenis praplauti blink.gif jauciuosi, kad mus apiplesineja, suzinojau is kitos mamytes, kad pas ja su vaikais patirties nulis, tai truputi mums ir apsimelavo. Isvados tokios,kad manau mums naudos jokios, o vargo daug. Bandysiu ieskoti toliau rolleyes.gif vakar atsitiktinai per draugus gavau mamytes numeri kuri augina dukryte su negalia, tai buvo labai naudinga pakalbeti thumbup.gif Na jos mergytei jau daugiau nei 4 metai, tai daug ka praejusi. Jos nuomone , kad Londone pilna apsisaukusiu ir neturinciu patirties masazysciu, kurios tiesiog atvaziavusios uzsidirbti verysad.gif Rasti gera specelista sunku verysad.gif na jeigu nedirbciau lekciau dabar i Lt ir tiesiog atbutume kursa ir gryztume doh.gif
Papildyta:
Reikia pirkti nauja masinos kedute, isaugo vaikas, savo pirmaja, kojos nebetelpa lotuliukas.gif Medute28 pirkot kazkokia kur i sona pasisuka, jei gerai pamenu g.gif gal firma gali priminti blush2.gif as galvoju pirkti maxi cosi, na mes dabar tokia turim tai ziauriai patenkinta thumbup.gif Bet norisi pasidairineti pries perkant mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes,kiek matau neraliai daug priraset bigsmile.gif o as vakar gryzau is lenkijos,brolis parveze nes su vyru ssusipykom smarkiai schmoll.gif tai nuotaikos visai nekokios sad.gif
Atsakyti
Sveikutukės smile.gif
aš bent nelabai, gerklę peršti, ko tai šaltukas po nugarą bėgioja sad.gif mažoji čiaudi ir kosti, bet gal prabėgs pro šalį liga..
Linele, ,manoji ir pasidarė nevalgi, ypatingai kai nustojom pastoviai lauke būti, vasara baigėsi, dabar namuose nes mankštos, tai ir laukan neinam, kai oras toks sad.gif ir Andrėjos apetitas dingo kartu su lauku sad.gif o visus vitaminus duodu tai ne kartu, pamėtau per dieną, o osteocare tai dažnai pamirštu duoti. VitD duodu dabar jau būtinai, žuvies taukus pabaigėm, tai pertrauką darau, bet nuo jų tikrai apetitas nemažėjo dukrai g.gif
oioi su tuo mūsų gyventoju doh.gif šuo cypia, nori su juo žaisti biggrin.gif tai per naktį ramybės nebuvo, o dar Laris paryčiui pradėjo triukšmauti, tai teko jį po kėde slėpti, ir uždengti biggrin.gif šiaip labai mielas padariukas smile.gif
Nike, viską nuo pradžios pasakok g.gif
Atsakyti