Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius su šeimos nuotraukomis

QUOTE(persila @ 2009 10 18, 17:58)
help.gif Ar galit patarti?  4u.gif


O pradinė nuotrauka tikrai gero dydžio?
Atsakyti
Atrodo visai nesudėtingai pagaminama bigsmile.gif
Aš pernai turėjau kažkokią programėlę, bet vėlokai gavau ir nebespėjau išnagrinėti programos ir dar kalendorių paruošti, šįmet reikės išmėginti šią, iškart didelis galvos skausmas dėl dalies dovanų atkristų
Atsakyti
QUOTE(aistuzka @ 2009 10 18, 20:22)
O pradinė nuotrauka tikrai gero dydžio?

Tai ir klausiu 4u.gif kokio dydžio ji turėtų būti, nes man arba gražiai įsikomponuoja ale neryški, arba jei didesnę palieku, tai net neįdeda normaliai nuotraukos g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzka @ 2009 10 17, 22:27)
Kad leistų tampyt, įkėlus nuotrauką reikia per properties padaryt "behind text" . Tada be problemų didinasi/mažinasi, nusitempia tiksliai į norimą vietą.

jau gavosi.matyt kompas gal ka puliavo,nes kita diena prisedau ir viskas ok gavos 4u.gif labai dekui idejos nukreipejai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Istikruju kalendorius kaip dovana labai saunu! Praitoms kaledoms mano sesuo savo vyrui padovanojo kalendoriu su savo dukrytes foto, visi buvo maloniai nustebinti tokiu groziu ir pavydo kirminiuku, kad gavo ne jie rolleyes.gif Todel siais metais as kuriu kalendoriu ir dovanosiu seneliams ir kriksto teveliams nuo dukrytes wub.gif O kuriu su sia programa
user posted image
Jei kam reikia galiu atsiusti, labai lengva naudotis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2009 10 20, 12:38)
Sveikutes,
Praitoms kaledoms mano sesuo savo vyrui padovanojo kalendoriu su savo dukrytes foto, visi buvo maloniai nustebinti tokiu groziu ir pavydo kirminiuku, kad gavo ne jie  rolleyes.gif


Su šituo tai atsargiai reikia, nes paskui pasidarysi maža personalinė spaustuvė "visiems" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 10 20, 22:23)
kas čia per programa? neįžiūriu  lotuliukas.gif

TKexe Kalender 1.0.9.9 ax.gif Man paciai kazkada cia forume atsiunte sia programa, dabar prisiminiau, galvoju-pasidarysiu kalendoriu. Kolkas labai patinka, lengva naudotis, viska galima keisti... Pasidaryti koki nori kalendoriu-metams, ar kas menesi...ir lietuviu kalba galima padaryti, kad butu uzrasyta bigsmile.gif Tik va nezinau kaip bus su atspausdinimu, nebandziau uzbaigti ir paskui spausdinti g.gif Iki galo sios programos neisbandziusi as, negaliu garantuoti. ax.gif
Atsakyti
Aistuzkos nurodyta programėlė labai lengva. Norėčiau dar išbandyti ir invicible siūlomą programą. Įsivaizduoju, kaip mano tėvai alpčios gavę tokią dovanėlę. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Neri-meri @ 2009 10 21, 15:05)
Aistuzkos nurodyta programėlė labai lengva. Norėčiau dar išbandyti ir invicible siūlomą programą. Įsivaizduoju, kaip mano tėvai alpčios gavę tokią dovanėlę.  rolleyes.gif

Štai nuoroda iš kur galėtum parsisiūsti ax.gif
http://www.download3...e-Kalender.html
Atsakyti
Aciu babiele , kad idejai, norejau jau ir as cia imesti nuoroda. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 22 spalio 2009 - 10:08
Gal kuri esate skneavusi nuotraukas? ax.gif
Labai prireikė doh.gif , tad įdomu ar skenavote paprastu skaneriu ar nešėte į kokį nors saloną? Kaip gavosi? Jei nešėte kiek mokėjote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(babiele @ 2009 10 22, 13:56)
Gal kuri esate skneavusi nuotraukas? ax.gif
Labai prireikė doh.gif , tad įdomu ar skenavote paprastu skaneriu ar nešėte į kokį nors saloną? Kaip gavosi? Jei nešėte kiek mokėjote? g.gif

Mes namuose skenuojam, tik kad nelabai ką padarysi iš tų nuotraukų, nes labai mažos gaunasi, o padidintos praranda ryškumą.
O kalendorių dariau Copy1, tiksliau čia įkėliau norimas nuotraukas ir nusiunčiau jiems, po savaitės atsiėmiau. Jų kokybė - mūsų šeimą tenkiną. thumbup.gif
Atsakyti