Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų maisto receptai

Mano receptukas nuo metuku

makaronai
cukinija
pomidoras
kukuruzai
tunas
morkos
druska
aliejus
pagardinimui grietines


tikrai skanu
Atsakyti
Gal galite patarti su kokiais vaisiais ar uogom galima maisyti juoduosius serbentus,nes mano mazyle vienu nenori.
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2009 06 13, 11:59)
Gal galite patarti su kokiais vaisiais ar uogom galima maisyti juoduosius serbentus,nes mano mazyle vienu nenori.

kadangi jie rugstoki, tai manau tiktu su bananais ir braskem..
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2009 06 13, 11:59)
Gal galite patarti su kokiais vaisiais ar uogom galima maisyti juoduosius serbentus,nes mano mazyle vienu nenori.

aš tai sūneliui dažnai verdu kompotuką ir juodųjų serbentų ir braškių (turėjau daug prisišaldžiusi) thumbup.gif bet šiek tiek pasaldinu fruktoze ax.gif
Atsakyti
Šiandien išbandžiau Žmonėse užmatytą receptą, berods E.Jackaitės:

Kukurūzų košė su morkomis thumbup.gif
Užvirti vandenį arba pieną, sudėti kukurūzų kruopas ir smulkiai tarkuotas morkas. pavirti kol išbrins kruopos ir suminkštės morka. pagardinti sviestu.


Dar mes visa šeima labai mėgstame varškės apkepą. Manau tinkamas nuo 1,5 metų

5 š. manų
4 kiaušiniai
4 š cukraus
100 g sviesto
500 g varškės

-manus užpilti karštu vandeniu, palikti išbrinkti.
-kiaušinio trynius atskirti nuo baltymo
-ištirpinti sviestą
-manų košę, trynius, cukrų, ištirpintą sviestą, varškę suplakti į vientisą masę (geriausiai tai daryti mikseriu ar blenderiu), pabaigoje sudėti iki standžių putų išplaktus kiaušinio baltymus.
Viską sudėti į kepimo formą ir kepti orkaitėje 180-200 laipsnių temp.


Atsakyti
QUOTE(heryte @ 2009 12 07, 17:31)

Dar mes visa šeima labai mėgstame varškės apkepą. Manau tinkamas nuo 1,5 metų

5 š. manų
4 kiaušiniai
4 š cukraus
100 g sviesto
500 g varškės

-manus užpilti karštu vandeniu, palikti išbrinkti.
-kiaušinio trynius atskirti nuo baltymo
-ištirpinti sviestą
-manų košę, trynius, cukrų, ištirpintą sviestą, varškę suplakti į vientisą masę (geriausiai tai daryti mikseriu ar blenderiu), pabaigoje sudėti iki standžių putų išplaktus kiaušinio baltymus.
Viską sudėti į kepimo formą ir kepti orkaitėje 180-200 laipsnių temp.

na nebutinai nuo 1.5metuku. pvz savo suneliui idejus maziau cukriuko, skaniai suvalgytu ir db. aciu uz receptuka 4u.gif
Papildyta:
pries pora dienu savo maziukui gaminau darzoves su manu kruopom - galima deti ivairias darzoves, as dejau kopusta, cukinija, kalafijora, pora, zirneliu, bulves ir morkas tarkavau per burokine tarka, viska viriau vandenuki, o baigiant virti ipyliau ir pienuko, kai jis uzvire manu kruopomis sutirstinau viska - gavosi lyg ir sriubyte, bet ne tokia skysta. sunucio net ausys linksejo biggrin.gif
Atsakyti

 ! 
Mielos mamytės, palikim šią temukę tam, kam ji ir skirta - receptams. Visas kitas diskusijas ir komentarus perkelkite į tam skirtas temas.

Ačiū :)
Atsakyti
na taip.vistiena.30 dienu visciukas.ispudingo dydzio.pilnas hormonu.baisu darosi kaip paskaitai kad vistiena duoda vaikams nuo 7 men.gaila nesate mate kaip jos auga.gal tada susimastytumet apie vistiena.sneku apie parduotuve.
Atsakyti
As taip pat turiu viena receptuku, mano sunelis si patiekala labai megsta smile.gif

MAKARONAI SU VARSKE:
Isverdi makaronus, nupili vandeni, sudedi varske, truputi cukraus ir ant mazos ugnies maisai kol istirps (9% varske geriau tirpsta).

Skanaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lavazia @ 2010 04 01, 14:50)
As taip pat turiu viena receptuku, mano sunelis si patiekala labai megsta  smile.gif

MAKARONAI SU VARSKE:
Isverdi makaronus, nupili vandeni, sudedi varske, truputi cukraus ir ant mazos ugnies maisai kol istirps (9% varske geriau tirpsta).

Skanaus  smile.gif


hmmm, o kaip varske gali istirpti? g.gif taigi ne ledai ir ne zele kokie...
Atsakyti
paimu batoną, pamirkau kiaušinio, pieno plakiny su cukrum ir apkepu. Vaikam patinka, man tai nelabai biggrin.gif
Atsakyti
pakelis varskes, kiausinis, pora saukstu miltu. dedu su saukstu i keptuve su trupuciu aliejaus ir gaunasi varsketukai. valgo su uogom mazius labai thumbup.gif
Atsakyti