Įkraunama...
Įkraunama...

Pamečiau vestuvinį žiedą

Na cia nieko tokio wink.gif mano tevas ir MB mama irgi pamete vestuvinius ziedus bet nieko blogo nenutiko, jie isigyvo kitus ziedus ir netykejo jokiais prietarais, ir puikiai gyvena wink.gif Gal jei labai tykesi tais prietarais tai sau ikalsi i galva visokias nesamones tai po to taip ir buna lotuliukas.gif
Atsakyti
mano X broliene pamete zieda antra diena po vestuviu,taip ezere,ir po dvieju metu trukusios santuokos issiskyre,nors ir leliuka sugyveno.na aisku nezinau ar cia tie dalykai susieje,bet taip buvo
Atsakyti
Sveiki,

Pameciau vestuvini zieda. Nesu labai prietaringa, bet nesumoju kaip elgtis. Ar reikia abiems mums su vyru nusipirkti naujus ziedus, ar uztektu nusipirkti tik man, ar vyro zieda dalinti per pus ir padaryti 2 ziedu? Bet tada jau gautusi labai ploni ziedai.

Neturiu zalio supratimo, ka daroma tokiais atvejais.
Atsakyti
QUOTE(Ugnis @ 2009 10 08, 14:27)
Sveiki,

Pameciau vestuvini zieda. Nesu labai prietaringa, bet nesumoju kaip elgtis. Ar reikia abiems mums su vyru nusipirkti naujus ziedus, ar uztektu nusipirkti tik man, ar vyro zieda dalinti per pus ir padaryti 2 ziedu? Bet tada jau gautusi labai ploni ziedai.

Neturiu zalio supratimo, ka daroma tokiais atvejais.


Šiaip nežinau kaip daroma pagal visus prietarus biggrin.gif Bet aš tai paimčiau vyro žiedą, pridėčiau dar aukso ir pas juvelyrą užsakyčiau abiem naujus. Paskui nueičiau į bažnyčią, kad kunigas pašventintų žiedus ir vėl palaimintų santuoką (jeigu buvo tuokiamasi bažnyčioje). Tai nieko nekainuoja, manau būtų labai gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V*i*k*a: 08 spalio 2009 - 13:34
QUOTE(Ugnis @ 2009 10 08, 14:27)
Sveiki,

Pameciau vestuvini zieda. Nesu labai prietaringa, bet nesumoju kaip elgtis. Ar reikia abiems mums su vyru nusipirkti naujus ziedus, ar uztektu nusipirkti tik man, ar vyro zieda dalinti per pus ir padaryti 2 ziedu? Bet tada jau gautusi labai ploni ziedai.

Neturiu zalio supratimo, ka daroma tokiais atvejais.

nieko nedaroma.paprasciausiai nueini i juvelyrine,nusiperki kita zieda (aisku butu idealiausia rasti toki pati).ir gyveni toliau ilgai ir laimingai.juk svarbiausia zmogus su kuriuo gyveni,o ne ziedas.ir nieko jau nepakeisti,jei taip nutiko.
Papildyta:
QUOTE(nangaliuks @ 2009 10 08, 14:33)
nieko nedaroma.paprasciausiai nueini i juvelyrine,nusiperki kita zieda (aisku butu idealiausia rasti toki pati).ir gyveni toliau ilgai ir laimingai.juk svarbiausia zmogus su kuriuo gyveni,o ne ziedas.ir nieko jau nepakeisti,jei taip nutiko.

pritariu ir as minciai del pasventinimo.butu tikrai labai grazu wub.gif
Atsakyti
mano lūžo žiedas blink.gif tiesiog vieną dieną perlūžo ir viskas... tiesiog padarėm iš jo naują žiedą ir viskas, o kai tuokėmės bažnyčioj... pasidarėm naujus abiems 4u.gif o jei jau būtų viskas įvykę po bažnytinės būtumėm padarę naują žiedą ir jį palaiminę... jokiais prietarais netikiu, tai tik daiktas... keliantis be galo malonias asociacijas ir brangus mums su MB kaip įrodymas, bet tai tik daiktas... o daiktai turi savybę - sulūšt, dingt ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Ugnis @ 2009 10 08, 14:27)
Sveiki,

Pameciau vestuvini zieda. Nesu labai prietaringa, bet nesumoju kaip elgtis. Ar reikia abiems mums su vyru nusipirkti naujus ziedus, ar uztektu nusipirkti tik man, ar vyro zieda dalinti per pus ir padaryti 2 ziedu? Bet tada jau gautusi labai ploni ziedai.

Neturiu zalio supratimo, ka daroma tokiais atvejais.


Mano vyras per mudviejų gyvenimą kartu pametė 2 vestuvinius žiedus (bėda - laibi pirštai). Tiesiog nusipirkome 3-ią, pasidarėme romantišką vakarėlį... ir toliau gyvename 26-tus laimingus metus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnis @ 2009 10 08, 12:27)
Sveiki,

Pameciau vestuvini zieda. Nesu labai prietaringa, bet nesumoju kaip elgtis. Ar reikia abiems mums su vyru nusipirkti naujus ziedus, ar uztektu nusipirkti tik man, ar vyro zieda dalinti per pus ir padaryti 2 ziedu? Bet tada jau gautusi labai ploni ziedai.

Neturiu zalio supratimo, ka daroma tokiais atvejais.

nenusiteik blogiausiam.tiesiog,nusipirk nauja ir nuneskik pasventinti kunigui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnis @ 2009 10 08, 14:27)
Sveiki,

Pameciau vestuvini zieda. Nesu labai prietaringa, bet nesumoju kaip elgtis. Ar reikia abiems mums su vyru nusipirkti naujus ziedus, ar uztektu nusipirkti tik man, ar vyro zieda dalinti per pus ir padaryti 2 ziedu? Bet tada jau gautusi labai ploni ziedai.

Neturiu zalio supratimo, ka daroma tokiais atvejais.

Mama praėjus mėnesiui po vestuvių netyčia "nuskandino" savo žiedą stoties WC(truputi per didelis buvo), nupirko kitą žiedą ir laimingai pragyveno su tėvų 26 metus. 4u.gif
Atsakyti
Aš tai pritariu kad reikia nupirkti naują žiedą ir surengti romantišką vakarą. Kaip sakė Lurdesita daigtai turi savybę lūžti ir dingti, tai nieko čia baisaus. Esmė ne žieduose o Jūsų santuokoje ir bendravime. wub.gif smile.gif smile.gif





--------------------
limuzinų nuoma , limuzinų nuoma Vilniuje , limuzinų nuoma Klaipėdoje
Atsakyti
Nieko kito nelieka, kaip pirktis arba darytis naują smile.gif Arba išvis, pasiimti kokį mielą širdžiai seną žiedelį, jį pašventinti, duoti vyrui užmauti ant pirštelio is viskas.
Nieko čia baisaus, visiems visko pasitaiko.. Beje, juk tai tik žiedas. Jis neturėtų šeimos santykiams daryti kažkokią įtaką. Svarbiausia jausmai 4u.gif
Atsakyti
jei labai grazus ziedelis ir nesinori pirkti naujo tai juvelyras gali pagal vyro ziedeli padaryti toki pat koks buvo Jusu, arba uztektu ir tik nuotraukytes jei turit smile.gif
Atsakyti