Įkraunama...
Įkraunama...

Pamečiau vestuvinį žiedą

as uz nauja zieda, grazu romantiska vakara. Ir labai patiko mintis, kad pasventint pas kuniga, aisku jei buvo santuoka baznycioje
Atsakyti
na mano vyras pamete zieda taip pat, tai galvojam ka daryt g.gif
nes buvo gyvenime toks ivykis kad mano tetis pamete zieda ir po menesiuko mire verysad.gif tai dabar prisiskaiciau jusu pliurpalu, tai lengviau pasidare 4u.gif
Atsakyti
As taip pat netikiu prietarais, nes mama daug metu atgal pamete savaji. Taciau gyvena jau 34 metai bigsmile.gif bigsmile.gif Beje mano vyras taip pat pamete kai atostogavome pirma karta pries 9 metus. Nei darem nei pirkom sliubiniu, tiesiog viena kart jis grizo su dviem vienodais ziedais (vienas jam, vienas man) Dabar daug kas paklausia, - ar cia jusu vestuviniai ziedai ax.gif ax.gif nes jie visiskai i juos nepanasus mirksiukas.gif
Atsakyti
MV buvo pametęs savo vestuvinį žiedą -buvo pergyvenimų doh.gif jau galvojom, pirksim kitą ir nešim kunigui šventint. Anytai kai pasakė, tai ji tik pradėjo "koks tai blogas, labai labai blogas ženklas" doh.gif Ir kaip bebūtų keista, atsirado, pirštinę jis matavosi parduotuvėj, kuri buvo per maža, o kažkas nusipirko tą pirštinę ir paskambino ax.gif tokie dėkingi tam žmogui jautėmės, nuvažiavom pasiimt to žiedo su vynu ir šokoladais.
o paskui norėjosi labai anytos paklaust, koks tai dabar ženklas, tam žiedui atsiradus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2009 10 08, 15:33)
Šiaip nežinau kaip daroma pagal visus prietarus  biggrin.gif Bet aš tai paimčiau vyro žiedą, pridėčiau dar aukso ir pas juvelyrą užsakyčiau abiem naujus. Paskui nueičiau į bažnyčią, kad kunigas pašventintų žiedus ir vėl palaimintų santuoką (jeigu buvo tuokiamasi bažnyčioje). Tai nieko nekainuoja, manau būtų labai gražu  wub.gif

ir aš taip manau drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(agmor @ 2010 10 26, 00:57)
MV buvo pametęs savo vestuvinį žiedą -buvo pergyvenimų  doh.gif  jau galvojom, pirksim kitą ir nešim kunigui šventint. Anytai kai pasakė, tai ji tik pradėjo "koks tai blogas, labai labai blogas ženklas"  doh.gif  Ir kaip bebūtų keista, atsirado, pirštinę jis matavosi parduotuvėj, kuri buvo per maža, o kažkas nusipirko tą pirštinę ir paskambino  ax.gif tokie dėkingi tam žmogui jautėmės, nuvažiavom pasiimt to žiedo su vynu ir šokoladais.
o paskui norėjosi labai anytos paklaust, koks tai dabar ženklas, tam žiedui atsiradus tongue.gif

nu čia tai pasisekė jums smile.gif o kaip tie žmonės jus surado?
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 10 26, 14:42)
nu čia tai pasisekė jums smile.gif  o kaip tie žmonės jus surado?

Man irgi toks klausimas kilo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnis @ 2009 10 08, 06:27)
Sveiki,

Pameciau vestuvini zieda. Nesu labai prietaringa, bet nesumoju kaip elgtis. Ar reikia abiems mums su vyru nusipirkti naujus ziedus, ar uztektu nusipirkti tik man, ar vyro zieda dalinti per pus ir padaryti 2 ziedu? Bet tada jau gautusi labai ploni ziedai.

Neturiu zalio supratimo, ka daroma tokiais atvejais.



QUOTE(Iceland @ 2009 10 08, 06:33)
Šiaip nežinau kaip daroma pagal visus prietarus  biggrin.gif Bet aš tai paimčiau vyro žiedą, pridėčiau dar aukso ir pas juvelyrą užsakyčiau abiem naujus. Paskui nueičiau į bažnyčią, kad kunigas pašventintų žiedus ir vėl palaimintų santuoką (jeigu buvo tuokiamasi bažnyčioje). Tai nieko nekainuoja, manau būtų labai gražu  wub.gif

MB pamete vestuvini, nusipirko kita, ta irgi pamete, nusipirko dar kita ir ta pamete blink.gif doh.gif tai shia vasara LT nusipirkom naujus ziedus ir pashventinome baznycioje ir prisiekem vienas kitam per mazojo krikshtynas 4u.gif
Atsakyti
MB pamete zieda praejus porai menesiu po vestuviu...ezere...

nieko nedarem, jis be ziedo ir toliau gyvena 5metus g.gif galvoju, kad kokiai vestuviu metiniu progai nusispirksim naujus vienodus, nes siaip be progos atsiranda vis kitu islaidu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(September_Lady @ 2011 01 12, 16:04)
MB pamete zieda praejus porai menesiu po vestuviu...ezere...

nieko nedarem, jis be ziedo ir toliau gyvena 5metus  g.gif galvoju, kad kokiai vestuviu metiniu progai nusispirksim naujus vienodus, nes siaip be progos atsiranda vis kitu islaidu  ax.gif

A saviskiui jau pirmu metiniu proga jei ne anksciau iteikciau nauja zieda lotuliukas.gif Labai man kazko svarbu, kad abu sutuoktiniai nesiotu zieda, gal ir kvaila, bet... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 12 sausio 2011 - 17:35
as manau geriausia pasidaryti toki pat kaip turi vyras ir pasventinti baznycioje...svarbiausia nesureiksminti tokiu dalyku...mano vyras galvojo kad pamete vestuvini zieda ir jo mama jau buvo pradejus panikuoti del musu santuokos, o is tikro juk ne ziedas viska lemia..
Atsakyti
QUOTE(kristiuke @ 2011 01 13, 20:05)
as manau geriausia pasidaryti toki pat kaip turi vyras ir pasventinti baznycioje...svarbiausia nesureiksminti tokiu dalyku...mano vyras galvojo kad pamete vestuvini zieda ir jo mama jau buvo pradejus panikuoti del musu santuokos, o is tikro juk ne ziedas viska lemia..

Tai del sito as irgi sutinku drinks_cheers.gif as irgi netikiu, kad nuo ziedo ar dar kazkokiu prietaru priklauso seimos laime doh.gif Man siaip vestuvinis ziedas yra labai grazu ir noriu, kad mes abu juos nesiotume wub.gif Bet tikrai nemanau, kad be ziedu nesiojimo isirs santuoka doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
doh.gif o as siandien norejau uzsimaut zieda ir nerandu jo, bet dar nepanikuoju, perziuresiu vietas kur galejau ji padet, nes tino rankos ir ji nenesiojau gal koki pora menesiu, ir seip nei vieno ziedo nesidejau, manau rasiu smile.gif
Atsakyti