Įkraunama...
Įkraunama...

Laparaskopija ir kt.chirurginiai gydymo būdai

QUOTE (širdute @ 2004 04 15, 05:06)
Daro ir Lietuvoj tą procedūrą, tik aš irgi nepamenu jos teisingo pavadinimo unsure.gif Žodžiu , tikrina kiaušintakių praeinamumą, principas panašus ir procedūra ne is maloniųjų.

O vadinasi ji hysterosalpingogram.
Atsakyti
QUOTE (delfinas @ 2004 04 15, 19:16)
O vadinasi ji hysterosalpingogram.

Taip taip, ta pati procedūra, histerosalpingografija (gimdos ir kiaušintakių nuotrauka) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širdute: 16 balandžio 2004 - 14:06
Čia cituoju pati save iš kitos jūsų temos:
Kokius 4 pastaruosius metus labai intensyviai gydžiausi: buvau ir Šeimos planavimo centre, ir pas doc. Kazanavičių. Šiaip tai man realiai padėjo gyd. Paltevskaja, pas kurią vaikščiojau privačiai. Pamačiusi, kiek visko jau išbandyta ir pamačiusi mano kiaušides, dar keletą mėn. bandė stimuliuoti ovuliaciją, o kai nieko nepavyko, pasiūlė pabandyti laporoskopiją. Iš pradžių buvo sunku ryžtis "lįsti po peiliu", bet surizikavau. Tai va, pernai, t.y. 2003 m. sausio 17 d. man padarė laporoskopiją, o š.m. sausio 7 d. jau džiaugiuosi savo sūneliu. Esu tikra, kad tik operacija man padėjo (pridegino ten kažkokių "langiukų").
Atsakyti
Na,brangiosios,atsisveikinu .Tuoj pradėsiu dėliotis daiktelius,nes ryt guluosi į ligoninę laparaskopijai. ohmy.gif
Labai tikiuosi ,kad pašalins visus nereikalingus dalykus ir viskas man susitvarkys.
Laikykitės.
Atsakyti
QUOTE (LINCE @ 2004 04 20, 15:59)
Na,brangiosios,atsisveikinu .Tuoj pradėsiu dėliotis daiktelius,nes ryt guluosi į ligoninę laparaskopijai. ohmy.gif
Labai tikiuosi ,kad pašalins visus nereikalingus dalykus ir viskas man susitvarkys.
Laikykitės.

Sekmes LINCE,viskas bus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o jau po kokio menesiuko busi nestuke.gif ,to tau ir linkiu
Atsakyti
QUOTE (Itka @ 2004 04 14, 20:48)
Laparaskopija man taip pat darė, rado daug saaugų, viska atlaisvino, bet dėja 1,5 metuku nieko. sad.gif O kita mėn.(kaip ir kiekviena) tikiuosi ir viskas wink.gif

rolleyes.gif na nenunisimink, man sakė jog niekada nepastosiu...
Na man darė ir laparoskopiją, ir spermą tikrino, ir kiaušintakių praeinamumą tikrino.... dry.gif
Na išvada buvo klaiki, verkiau kaip krokodilas sad.gif Na tai gali suprasti ta kur tą pati jautė, jaučiausi kaip kokia šiukšlė blink.gif
Bet Dievas yra, aš jau dvylika dienų kai supu savo lelių ant rankų. 2.gif
O sakė gimda neišsivysčius, kiaušintakiai užakę, spermatozoidų per mažai...Na kai atėjau stoti į įskaitą, tai patikėkit kokia daktarų reakcija buvo...
Atsakyti
QUOTE (LINCE @ 2004 04 20, 15:59)
Na,brangiosios,atsisveikinu .Tuoj pradėsiu dėliotis daiktelius,nes ryt guluosi į ligoninę laparaskopijai. ohmy.gif
Labai tikiuosi ,kad pašalins visus nereikalingus dalykus ir viskas man susitvarkys.
Laikykitės.

Lince, sekmes, viskas bus labai gerai - pamatysi thumbup.gif
Mes uz tave cia sirgsim visos heart.gif
Atsakyti
QUOTE (LINCE @ 2004 04 20, 15:59)
Na,brangiosios,atsisveikinu .Tuoj pradėsiu dėliotis daiktelius,nes ryt guluosi į ligoninę laparaskopijai. ohmy.gif
Labai tikiuosi ,kad pašalins visus nereikalingus dalykus ir viskas man susitvarkys.
Laikykitės.

Lince, juk turi buti viskas thumbup.gif kitaip ne negalvok smartass.gif
Atsakyti
As tai pat prisidedu,noriu palinket kuo didziausios sekmes!!Lince laikykis,mes su tavimi!!! wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai ačiū ,kad palaikot.Liūdna bus be jūsų keletą dienelių.Iki tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Lince, sekmes tau dideliausios wink.gif
Labai lauksiu taves gristancios, tikiuosi papasakosi placiau kaip ten viskas vyko. Ir dar noriu paklausti, kokius tyrimus dareisi pries operacija? As po keliu savaiciu eisiu pas gydytoja ir pati klausiu del tos operacijos (greiciausiai jai pasirysiu). Lauksiu is taves zinuciu smile.gif.
Atsakyti
laimingai heart.gif

iki
Atsakyti