Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

Kai buvau nescia paskutiniais menesiais sapnavau  toki baltapuki berniuka stovinti virtuveje prie lango. Sapne prejau kazka jam kalbejau. Ir visai neseniai pasijutau tarsi tame sapne. Ieinu i virtuve, stovi mano mazius prie lango, na toks pats koki tada sapnavau. Tai buvo vienintelis sapnas kur sapnavau vaika, gal todel taip aiskiai isiminiau.
Atsakyti
šįryt , saviškiui, einant į darbą, pasakiau-"norėčiau tave padaryt tėveliu  :smile.gif", o jis sako-"sapnavau šiąnakt, kad gyreis, jog laukies"  :smile.gif ohmy.gif, savo buvusiai žmonai tai buvo atspėjęs  :smile.gif, nu, bus matyt  ;) biggrin.gif
Atsakyti
nu, nu, nors stengiuos dabar vien apie tai negalvot, iš dūšios užsiimt egzais, darbais, sapnai mane išves iš proto  :smile.gif, šiąnakt sapnavau, kad dariau vieną testą-buvo neigiamas, o po kiek laiko-dar vieną-ir taip aiškiai mačiau 2 juosteles  :o, atsibudusi niekaip negalėjau ir ...nenorėjau grįžt į realybę  :smile.gif, jei sapnas nepasitvirtins greitu metu, jau niekuo nebetikėsiu, nei meluojančiias organizmo negalavimais, nei sapnais, nei nuojautom  :-X
Atsakyti
Nesinervuok taip lengvute, juk žinai, kad daug čia mūsų tokių susirinkusių - besistengiančių pajusti realybėj ar bent sapne vaikučio pranašingus ženklus. Vienąkart jie parodys teisybę, tik pakentėt reikia.... Aš va irgi, savaitgalį vėl įsimintiną sapną sapnavau - kad gimdžiau ...
Atsakyti
Pries suzinodama, kad pastojau - susapnavau tris vaikiskas loveles (trynukai  ???), o visai neseniai sapnavau, kad maitinu krutimi du vaikus (dvynukai  ???).   :-/
Atsakyti
;DTada vis tiek trynukai, nes krutim maitint triju vis tiek vienu metu negaliu smile.gif Trecias gal pavalges lovytej miega  ;D ;D ;D
Atsakyti
Aciu, Noa  ;D tai kad as tuos du lelius viena po kito maitinau, tai kur ten tas trecias alkanas  ???
Atsakyti
Kai jau laukiausi antrosios, bet dar nezinojau, kad laukiuosi, sapnavau toki sapna: mes su vyru jau pagyvene zmones, sunui ~ 25m. ir dar turim dukra ~23 m. As ziuriu i ja ir zinau, kad tai tikrai mano dukra, bet niekaip neatsimenu, kaip ji atrode mazute.
Praejus porai savaiciu paaiskejo, kad laukiuosi. Gime dukryte, ir metu skirtumas toks kaip sapne (1,9 m.)
Atsakyti
Jetau kokį nesveiką sapną sapnavau šiąnakt, kad mano mama pagimdė kažką - aš sakau - kas tai - berniukas ar mergaitė, tai ji negalejo atsakyti (aš tada pradėjau galvoti, kad ji pagimdė kokį žvėriuką)... net negera pasidarė prabudus nuo tokios nesamonės...
Jau trecia naktį iš eilės sapnuoju sapnus, susijusius su vaikais ar gimdymu, nors vaikutį dar tik planuojame ...
Atsakyti
Aš manau, kad tokie tiesioginiai sapnai, kai sapnuojame nėštumą ar gimdymą, kūdikius-tiesiog parodo tai, ką mes visą laiką galvojame. Visai kas kita sapnuoti kazkokius ne visada aiškius simbolius, suaugusius vaikus, kai dar nesilauki ar nėščias drauges- tai jau pranašiška.
Atsakyti
Priesh kaledas suzhinojau, kad laukiuosi. Net apsiverkiau, jau taip norejau!!! Viskas buvo OK. Sveikino ir verkshleno tevai. Emiau skaityti knygas, kaip chia kas... Staiga susapnuoju diena, kai gimdau... aishku sapnus dazhniausiai sudetinga prisiminti nuo a iki z, suvokiu tik tiek, kad sapne machiau sunu... Pabundu drebedama ish baimes, norisi klykti ir verkti, norisi, kad kas nors apkabintu ir pasakytu, kad viskas bus ok. Nezhinia, kiek sapnuose tiesos ar pranashishkumo. Faktas tas, kad po jos supratau, kad dabar laukima uzhgozhia staiga ishlindus baime...
Atsakyti
Sveikos mamytes wink.gif . Man irgi labai daznai sapnuojasi mazi vaikai: kartais mano mazoji pussesere, kartais vaikai, kuriu as ne nezinau, niekada nesu maciusi unsure.gif Taciau visai neseniai sapnavau, kad turiu sunu, as jo nemaciau, o tiesiog zinojau, kad jis yra ir buvau visiskai rami thumbup.gif Mes jau daugiau kaip metus planuojame mazyli, taciau niekaip nepastoju sad.gif fear.gif Bet gal sie sapnai ne veltui ateina, nes pries tai nieko panasaus nesisapnavo. As is visos sirdies tikiu, kad 2.gif jau beldziasi i musu namus wink.gif wink.gif wink.gif
Atsakyti