Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

QUOTE(saule0803 @ 2009 01 19, 15:55)
o aš patčioj neštumo pradžioj sapnavau, kad man berniukas gime. ir va prieš pora dienų irgi sapnavau, kad berniuką turi, bet jau toks gražus tas vaikiukas, tai akių neįmanoma nuo jo atplėšti blush2.gif
ir brolis sakė, kad sapnavo jog aš berniuką pagimdžiau biggrin.gif
o vat mano brangiausias sako, kad jis dar nieko nesapnavo ir gims tas ką jis susapnuos biggrin.gif  tai dbr laukiu kada sapnu pasigirs bigsmile.gif

o as sapnuoju, kad mergyte turesiu, keli tokie sapnai buvo, o viena nakti sapnavau,kad berniukui varda rinkau cool.gif
Atsakyti
Du kartus jau sapnavau, kad gimė mergaitė mirksiukas.gif
Atsakyti
man siandiena suejo 17sav.is pradziu nieko visiskai nesapnuodavau, bet pries kelias dienas susapnavau.kad esu pas gine, ji ziuri per echoskopa ir matau vaika su tokiu daikciuku tarp koju pimpaliuku smile.gif sakau- berniukas matosi, o ji man- ne, mergaite, cia sesele pamirso gerai nuvalyti ekrana tai kazkoks antspaudas liko biggrin.gif ir suprask dabar, ka as sapnavau!!! ir ka maciau tongue.gif
Atsakyti
O aš būdama nėščia sapnavau,kad sėdi mano vaikas -tikras mažas meškiukas ir aš jo niekaip nepakeliu,labai sunkus biggrin.gif Sapnas beveik išsipildė-jau vienerius metus turim fainuolį dručkį berniuką thumbup.gif
Atsakyti
as sapnavau kad pagimdziau katyte juodai balta... 4u.gif
Atsakyti
4u.gif as savo leliuneli susapnavau budama visaik neseniai nestuke.gif ,labai laukiu berniuko ,tai ir susapnavau berniuka.
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2009 01 27, 10:58)
Du kartus jau sapnavau, kad gimė mergaitė mirksiukas.gif


aš irgi kelis kartus sapnavau, kad mergaitė biggrin.gif (gal dėl to, kad norėčiau mergaitės, nu žinot iš pasąmonės išplaukia, todėl ir sapnuoju). Nors visi šaukia, atseit pažiūrėjus bus berniukas ax.gif o echo dar nieko neparodė, taigi bus matyti smile.gif
Atsakyti
O as net nebudama sapnuodavau berniuka verkianti ir pikta toki matyt norinti ateiti i si pasauli, bet pastojus ir po eho paaiskejo jog mergyte bus.
Atsakyti
Aš pastaruoju metu sapnuoju labai ryškius sapnus. O kas blogiausia, kad juose mane nori nutrenkti žaibas unsure.gif Vat ir nežinau kaip čia suprasti...
Atsakyti
sapnuoju ir as labai daznai kad gimsta mergaite rolleyes.gif nors gine echoskopuodama sake kad bus berniukas. bigsmile.gif taigi kas teisus sapnai ar siuolaikines tehnologijos isaiskes kai gims leliukas g.gif 4u.gif
Atsakyti
kai dabar nėštumo pradžia tai kartais tenka ir baisoku sapnu pasapnuot , kurie priverčia save dar labiau saugot wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zefira: 11 gegužės 2009 - 15:51
as sapnavau kad esu nescia turbut pries pastojant arba kai pastojau bet zinoma dar to nezinojau... 4u.gif nestumas lauktas beveik metus...o po sapno viskas apsiverte bigsmile.gif neapleido mintis kad tai tiesa,plazdejo kelias dienas drugeliai pilve 4u.gif bijojau ir testa darytis kad tik netektu nusivilt...sekancia diena irgi susapnavau savo nestuma 4u.gif
10 veluojant mmm duzo visos viltys-testas neigiamas,bet po dar keleto dienu-testas teigiamas nestuke.gif thumbup.gif
kazkaip paslaptingai cia man su tais sapnais,bet issipilde 4u.gif
kazkaip pries didziuosius savo gyvenimo ivykius susapnuoju,turbut todel ir nenustojau tiket kad sis sapnas irgi virs tikrove 4u.gif smile.gif
gera sapnuot grazius sapniukus,o dar geriau kai jie pildosi wub.gif
Atsakyti