Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnai ir nėštumas

Aš tai labai daug sapnuoju doh.gif - niekada tiek seniau nesapnuodavau.
Ir dar tokie sapnai, toks siužetas užsissuka -galiu knygas pradėt rašyti. lotuliukas.gif
...ir košmarų daug būna, bet čia hormonai, tai normalu manau.
Kuo toliau tuo daugiau sapnuoju leliuką - turbūt čia dėl to, kad labai jau įdomu, koks jis bus, kaip atrodys smile.gif
Atsakyti
Kiek esu kalbejusi su nestuke.gif, o ir man taip buvo pirma nestuma - daugiausia sapnu buna erotiniai lotuliukas.gif

bet psichologai tai aiskina, kaip pasamones veiksni, kad mes norim but grakscios ir nuostabios kaip tos sex zvaigzdes, nes nuo dideliu pilvu esam pavarge, o ir vyrai kad ir kokie geri vistiek ne taip sexualiai i mus reaguoja, o labiau su noru padet ir pasirupint 4u.gif
Atsakyti
Kaip mano mama pasakojo, ji buvo neseniai pgimdžiusi mano broli (tarp mūsų su broliu 1 metai skirtumas) ir sapnavo, kad važiuoja su vežimėliu vežimėlyje žiema tarp eglučiu ir žiuri mergaitė verkia. Ji sako: galvoju, kaip aš ta mergasite paliksiu čia viena ir pasiėmė. Ir tada sužinojo, kad laukiasi manes . Na aš dabar irgi laukiuosi ir sapnasuvau panašu sapną, kad buvo tokia graži kalėdinė eglutė ir prie jos stovėjo toks gražus gražus berniukas. Aš dar sakau, niekada nesu mačiusi tokio gražaus berniuko. Na, o ryte perskaičiau močiutės sapnininke, kad kalėdinė eglutė reiškia šeimos pagausėjima. O už kelių dienu ir sužinojau, kad laukiuosi. Na, ar berniukas gims dar nžn, nes dar tik 10 sav mums. Na pažiūrėsiu ar sapnai gali būti pranašingi.
Atsakyti
Dažniausiai erotiniai sapnai lotuliukas.gif Jau per šį nėštumą tai gražiai "atsisapnuosiu" lotuliukas.gif Einu ir į kairę ir į dešinę doh.gif
Atsakyti
O man dar tik 9 savaites ir beveik kasnakt sapnuoju erotinius sapnus blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazyyle: 30 gegužės 2009 - 13:26
Sveikos nestuke.gif o as sapnavau pora kartu kad turiu suneli, paziuresim ar issipildys ax.gif
Atsakyti
Po močiutės mirties esu sapnavusi, kad ji man pažada grįžti. na per mano būsima vaikelį, ir mįslingai tyčia neprasitaria ar grįš su pirmu ar antru vaikeliu smile.gif bet jeigu teisybe, tai tik paaugus vaikučiui galėsi pasakyti ar kažkuo panašus į močiutę.

pati tai dabar nesąmones sapnuoju, kažkokius baisiakus. ir jokių erotinių sapnų iš vis neesu sapnavusi , na gal tris kartus per gyvenimą, ir tai nori pabučiuoti ir negali tongue.gif tongue.gif o norėčiau bent pasapnuoti blush2.gif blush2.gif blush2.gif nes noras dingęs visiškai blush2.gif
Atsakyti
Aš taip pat, jei jau kažką sapnuoju tai košmarus visokius. Erotika, deja, net nekvepia doh.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif ir as nestuke jau blush2.gif va, jau 2 kartus sapnavau, kad gime berniukas. paskutinis sapnas toks grazus buvo...tas berniukas man taip graziau sypsojosi... wub.gif tiesa sakant labiau noreciau mergytes, bes kas gims tas. svarbiausia, kad leliukas gimtu sveikas mirksiukas.gif
Atsakyti
kai laukiausi abu kartus nei karto nesapnavau erotiniu doh.gif blush2.gif o galejau lotuliukas.gif
pirma nestuma MB susapnavo savo broli(buvo nesenai mires)tai jis MB sake,"tai ka sunu turesi,koki varda duosi?" blink.gif ir akurat gime kleckiukas.
o antra nestuma mano mama ir uosviene vis mergyte sapnuodavo,tik mama tamsiais plaukuciais,o uosviene sviesiais garbanotais.o gime berniukas tongue.gif
Atsakyti
Labai daznai sapnuodavau, kad darau NT ir jis teigiamas, arba kad pranesu visiems, jog laukiuos nestuke.gif Vakar ginekologe patvirtino, kad laukiuosi (atrode, kad sapnuoju, bet is tikruju tai realybe) wub.gif o sianakt sapnavau, kad pirma karta zindziau savo vaikeli krutimi wub.gif smile.gif atrode taip tikroviska wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniux`s @ 2009 01 26, 14:07)
Aš vieną naktį susapnavau, kad daržinė pilna žąsies kiaušinių, o aš priėjus vis palaupau juos, kad tik tie žąsiukai galėtų išsiristi. Sekančią naktį sapnavau, kad mano katė atsivedė labai gražių kačiukų. Na, o dar sekančią dieną sužinojau, kad aš nestuke.gif . Nesu prietaringa, ar tikinti sapnais, bet mano atveju tai labai  thumbup.gif  sutapo.


Sapnavau, kad gavau dovanu lygiai 20 vnt baltų kiaušinių, gal sužinosiu ir aš naujieną tongue.gif
Atsakyti