Įkraunama...
Įkraunama...

Akušeris-ginekologas T.Biržietis, KMUK

Priklauso nuo situacijos, jis tikrai nera kategoriskas. Mano drauge gimde po nepilnu dvieju metu po cezario pati. Abu kartai buvo pas ta pati gyd.
Atsakyti
QUOTE(Kristaite25 @ 2011 01 28, 16:54)
merginos, gal kuri zinote gyd.T. Biržecio nuomone, jei pvz.,
pirmas gimdymas - cezaris,
ir dabar antras gimdymas būtų po 2 metų 3 mėn.,
ar vėl cezaris (nes nepraėjo minimalus 3 metų laikotarpis po pirmojo cezario)
ar leistų gimdyti pačiai.
Ginekologe pas kurią lankausi, teigia,kad antrasis irgi cezaris, nes antro gimdymo metu per stangas gali plyšti vidinė pilvo pusė, randas ir pan., žodžiu rizikuoti negalima....


Mano tarpas dar mazesnis mirksiukas.gif kai papuoliau pas ji 16 sav, sake tikrai galeiu bandyt pati jei tik viskas bus ok. O va ginius pas kuri lankiaus pirmo ir sito nestumo metu dave vos 1 proc paciai...
Atsakyti
QUOTE(Kristaite25 @ 2011 01 28, 16:54)
merginos, gal kuri zinote gyd.T. Biržecio nuomone, jei pvz.,
pirmas gimdymas - cezaris,
ir dabar antras gimdymas būtų po 2 metų 3 mėn.,
ar vėl cezaris (nes nepraėjo minimalus 3 metų laikotarpis po pirmojo cezario)
ar leistų gimdyti pačiai.
Ginekologe pas kurią lankausi, teigia,kad antrasis irgi cezaris, nes antro gimdymo metu per stangas gali plyšti vidinė pilvo pusė, randas ir pan., žodžiu rizikuoti negalima....


Pas mane skirtumas 1 m. 6 mėn. - irgi pirmas CP, antras - visiškai natural smile.gif, nes nespėjo jau vaistų suleist. Viskas super buvo smile.gif. Nepalyginami gimdymai ir savijauta po to...
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2011 01 28, 20:39)
Pas mane skirtumas 1 m. 6 mėn. - irgi pirmas CP, antras - visiškai natural smile.gif, nes nespėjo jau vaistų suleist. Viskas super buvo smile.gif. Nepalyginami gimdymai ir savijauta po to...

pas mane irgi 1CP, o antras naturaliai. Tik skirtumas tarp vaikuciu didesnis 5 metai. Bet pritariu, gimdymai visiskai skirtingi ir atsistatymo periodas po naturalaus gimdymo labai greitas smile.gif
Atsakyti
o sakykite, ar nuskausminimą daro šis gydytojas? aš išties visos natūraliai pagimdote pas jį? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimantess @ 2011 01 29, 17:14)
o sakykite, ar nuskausminimą daro šis gydytojas? aš išties visos natūraliai pagimdote pas jį? ax.gif

jei atvaziuoji su kokiais 6cm tai nedaro, bet siaip tai tikrai nenusiteikes kankint. Man pirma karta dare, net pats pasiulino, nes kaklelis neatsidarinejo, saremiai buvo kas 3min, padare epidiura, as atsipalaidavau, kaklas staigiai atsidare ir pagimdziau. O antra karta jau nuvaziavau su 6cm, pora valandu pasikankinau ir pagimdziau. O nuosirdziai tai gimdymas su epidiuru buvo man smagesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimantess @ 2011 01 29, 19:14)
o sakykite, ar nuskausminimą daro šis gydytojas? aš išties visos natūraliai pagimdote pas jį? ax.gif


Laba
Pas mane taip pat gimdos kaklelis buvo atsiveres 5cm. irgi buvo per velu epidurams. Bet pritariu skausmai nerealus, bet tai nieko iskenteti galima biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 01 29, 19:23)
jei atvaziuoji su kokiais 6cm tai nedaro, bet siaip tai tikrai nenusiteikes kankint. Man pirma karta dare, net pats pasiulino, nes kaklelis neatsidarinejo, saremiai buvo kas 3min, padare epidiura, as atsipalaidavau, kaklas staigiai atsidare ir pagimdziau. O antra karta jau nuvaziavau su 6cm, pora valandu pasikankinau ir pagimdziau. O nuosirdziai tai gimdymas su epidiuru buvo man smagesnis smile.gif


QUOTE(hadas @ 2011 01 30, 10:30)
Laba
Pas mane taip pat gimdos kaklelis buvo atsiveres 5cm. irgi buvo per velu epidurams. Bet pritariu skausmai nerealus, bet tai nieko iskenteti galima biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

ačiū už atsakymus 4u.gif nuraminote šiek tiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimantess @ 2011 01 30, 11:36)
ačiū už atsakymus 4u.gif  nuraminote šiek tiek blush2.gif

Labai nepergyvenk tai labai geras daktaras viskas bus gerai.
P.s. as manau kaip antra karta gimdai viskas greiciau ivyksta todel kartais nespejama nuskausminamu panaudoti. O kaip pirmas kartas tai viskas ilgiau tada buna epiduriniai, bent jau man tai buvo. smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hadas @ 2011 01 30, 17:48)
Labai nepergyvenk tai labai geras daktaras viskas bus gerai.
P.s. as manau kaip antra karta gimdai viskas greiciau ivyksta todel kartais nespejama nuskausminamu panaudoti. O kaip pirmas kartas tai viskas ilgiau tada buna epiduriniai, bent jau man tai buvo. smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif

o aš dar galvoju, ar spėsiu iki Kauno nuvažiuoti prasidėjus sąrėmiams blush2.gif kaip ten būna, ar reikia anksčiau važiuoti į klinikas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimantess @ 2011 01 30, 19:30)
o aš dar galvoju, ar spėsiu iki Kauno nuvažiuoti prasidėjus sąrėmiams blush2.gif  kaip ten būna, ar reikia anksčiau važiuoti į klinikas? g.gif

as irgi ne is pacio kauno.... bet viliuosi kad spesiu.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rimantess @ 2011 01 30, 18:30)
o aš dar galvoju, ar spėsiu iki Kauno nuvažiuoti prasidėjus sąrėmiams blush2.gif  kaip ten būna, ar reikia anksčiau važiuoti į klinikas? g.gif

Iš kur važiuosi?
Atsakyti