Įkraunama...
Įkraunama...

Akušeris-ginekologas T.Biržietis, KMUK

QUOTE(Gintte @ 2011 02 19, 14:54)
Sveikos,

Aš ir ruošiuos skambint šiam daktariukui, nes pirmadieni jau 33 sav., tad turbut pats laikas. Tik nedristu kazkaip, nežinau, kaip kalbėt  ax.gif Kazi taip ir sakyti, kad noreciau pas jus gimdyt.


As taip ir pasakiau 4u.gif
Atsakyti
Pirmadieni reikes skambint. Tikiuosi, kad susitarsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simply the best @ 2011 02 19, 15:57)
As taip ir pasakiau  4u.gif



as ir taip sakiau smile.gif sake,jei galesiu tai pagekbesiu,nes kovo 23isvyksta 4dienom i uzsieni ;)jau buvau ir susitikusi ax.gif
Atsakyti
labas vakaras nestuke.gif man labai nedaug telike iki leliuko gimtadienio,labai reikalinga pagalba ir greita,prasau gal gali kas pasidalinti info apie Birzieti? na,kaip su juo ir kiek atsilyginama ir butiniausia tai man labai reiketu jo kontaktu,lauksiu ziniu i az.
Atsakyti
QUOTE(kersiene @ 2011 02 20, 10:19)
as ir taip sakiau smile.gif sake,jei galesiu tai pagekbesiu,nes kovo 23isvyksta 4dienom i uzsieni ;)jau buvau ir susitikusi  ax.gif


o jus jam i mobiliu skambinat? gal galite pasidalinti kontaktais i az? 4u.gif tai kaip supratau 23-27d jo nebus?
Atsakyti
Nu va, pasiskambinau ir ateinanti šešt. važiuoju pas daktariuką smile.gif Iš pokalbio telefonu pasirode, kad jis paprastas ir labai nuoširdus žmogus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintte @ 2011 02 21, 19:57)
Nu va, pasiskambinau ir ateinanti šešt. važiuoju pas daktariuką smile.gif Iš pokalbio telefonu pasirode, kad jis paprastas ir labai nuoširdus žmogus thumbup.gif

O kodel sestadieni?Dirba jis taip,Ar spec del jusu atvaziuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glen @ 2011 02 21, 19:06)
O kodel sestadieni?Dirba jis taip,Ar spec del jusu atvaziuoja?  4u.gif

Gal budejimas ispuola jam sestadieni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2011 02 21, 20:11)
Gal budejimas ispuola jam sestadieni  mirksiukas.gif

Tai va ir noriu suzinot,butu puiki savaites diena susitikt su gydytoju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glen @ 2011 02 21, 19:15)
Tai va ir noriu suzinot,butu puiki savaites diena susitikt su gydytoju  bigsmile.gif

na tai skambinkites jam ir suzinosit ir dar susitarsit del susitikimo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti