Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

QUOTE(lavega @ 2012 12 30, 22:13)
Gal galit paaiškinti, kas atsitiko, kad nuo 1570 sustojo rinktis žinutės? Rašau Kertelėj Sielai, nuo to laiko jau apie 5 parašiau, jas rodo, bet žinučių skaičius nesikeičia.

2012 12 28 tame skyrelyje buvo išjungtas žinučių skaičiavimas.

Atsakyti
g.gif ar čia forumo klaidos, ar aš ką padariau, ar naujovės ir nuo šiol bus taip g.gif

user posted image

matau įspėjimus, kuriuos esu turėjus...


ir kiekvienoj temoj viršuj taip rodo pirmą žinutę kiekvienam psl.

user posted image

čia print screen`as iš šios temos, tai va matos 50 psl. bet viršuj ir pirmoji žinutė atskirta...
Atsakyti
grange, žr. čia 4u.gif

QUOTE(grange @ 2013 01 22, 16:50)
čia print screen`as iš šios temos, tai va matos 50 psl. bet viršuj ir pirmoji žinutė atskirta...

Kol dar tvarkoma, kad taip nebūtų, paspauskit viršuje Standartinis.
Atsakyti
Taip, čia laikini sutrikimai, kol tvarkomas forumo serveris ir forumo sistema. Pasistengsime, kiek galima greičiau viską sutvarkyti. 4u.gif

Atsakyti
aaa nemačiau tos žinutės dėl gedimo, viskas aišku dabar..
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 01 22, 16:53)
grange, žr. čia 4u.gif
Kol dar tvarkoma, kad taip nebūtų, paspauskit viršuje Standartinis.

Ir man taip pat buvo, bet paspaudus Standartinis nebeleidžia daugybinio citavimo.....
Atsakyti
O ir laikas dbr bus rodomas su AM ir PM? juk LT gyvenam, galėjo likti ir "mūsų" laiko formatas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 01 22, 18:02)
O ir laikas dbr bus rodomas su AM ir PM? juk LT gyvenam, galėjo likti ir "mūsų" laiko formatas  unsure.gif


Tai laikini sutrikimai. Viskas artimiausiu metu bus sutvarkyta. Atsiprašome už nepatogumus. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
kokia idomybe tie vertinimai.
Pas mane du ispejimai per klaida buvo, tai kam cia jie figuruoja ir reitinga musa (kuris bala zino kam reikalingas biggrin.gif )

Tik idomi sistema, savas (ty Jusu) klaidas skaiciuoti ir taip vertinima mazinti. Orginalu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 01 22, 17:54)
Ir man taip pat buvo, bet paspaudus Standartinis nebeleidžia daugybinio citavimo.....

Tai ką visdėlto su tuo citavimu daryti?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 01 22, 19:46)
Pas mane du ispejimai per klaida buvo, tai kam cia jie figuruoja

Įspėjimus mato tik pats narys. Kiti nariai (išskyrus moderatores) nemato svetimų įspėjimų.

QUOTE(Ramsius @ 2013 01 22, 19:57)
Tai ką visdėlto su tuo citavimu daryti?

Po 1 žinutę leidžia cituoti. Tai, jei labai reikia, galima atsidaryti tos pačios temos 2 langus ir viename spausti ATSAKYTI (temos apačioje), o iš kito lango kopijuoti po vieną žinutę (spaudžiant atsakyti) ir įkelti į pirmąjį (laiko gaišimas, bet vis šiokia tokia išeitis).
Arba palaukit, kol viskas bus sutvarkyta.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 01 22, 20:06)

Po 1 žinutę leidžia cituoti. Tai, jei labai reikia, galima atsidaryti tos pačios temos 2 langus ir viename spausti ATSAKYTI (temos apačioje), o iš kito lango kopijuoti po vieną žinutę (spaudžiant atsakyti) ir įkelti į pirmąjį (laiko gaišimas, bet vis šiokia tokia išeitis).
Arba palaukit, kol viskas bus sutvarkyta.

Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti