Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai

Visiškai neveikia citavimas, nė po vieną žinutę. Čia tik man vienai ar dėl forumo tvarkymo darbų visiems? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2013 01 23, 13:54)
Visiškai neveikia citavimas, nė po vieną žinutę.

Perkraukit naršyklę, t. y. atsijunkit nuo forumo ir vėl prisijunkit - turėtų padėt.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 01 23, 13:56)
Perkraukit naršyklę, t. y. atsijunkit nuo forumo ir vėl prisijunkit - turėtų padėt.


aha, atsijungiau, perkroviau kompiuterį (be šito neveikė vistiek), prisijungiau, veikia.. ačiū 4u.gif
Atsakyti
nuo pat vakar dienos ryto negalejau prisijungti prie SM telefonu, t y varda ir slaptazodi priima, taciau...ismeta pradini puslapi be prisijungimo, kodel?
Atsakyti
man atsijungus nuo forumo. isjungus narsykle, perkrovus kompa ir vel ijungus narsykle - AUTOMATOSKAI vel esu prijungta. ka daryti?

Atsakyti
QUOTE(sqrt-1 @ 2013 01 26, 20:23)
man atsijungus nuo forumo. isjungus narsykle, perkrovus kompa ir vel ijungus narsykle - AUTOMATOSKAI vel esu prijungta. ka daryti?

Nuimkite varnelę naršyklės nustatymuose, kur siūloma išsaugoti įvedamus slaptažodžius.

T. y. eikit į naršyklės nustatymus:
user posted image

Ir tada nuimkit ten varnelę:
user posted image
Atsakyti
Bandau nupasakoti situaciją, nes jau nieko nebesusigaudau, viskas iki šiol buvo gera, bet dabar tarkim įeinu į temą, ir man joje viename puslapyje rodo tik vieną pranešimą, jeigu noriu perskaityti kitus, truiu spausti ant vartotojo vardo kurie yra pateikti žemiau ir tik taip galiu perskaityti kitus pranešimus. Tikiuosi aiškiai parašiau, nes ir pati nelabai suprantu kas čia pasidarė.
Papildyta:
Ai ir dar pagal paaiškinta situaciją jeigu noriu patekt į pranešimą kurį parašia man išmeta štai ką: ir negaliu matytinei savo nei daugelio kitų narių pranešimų





Forumų pranešimas



Atsiprašome, įvyko klaida. Jei nesate tikras, kaip naudotis šia galimybe, arba nežinote, kodėl gavote šį klaidos pranešimą, informacijosa ieškokite pagalbos failuose.
Įvyko klaida:

Atsiprašome, neįmanoma rasti kai kurių reikiamų failų, jeigu bandėte peržiūrėti temą, gali būti, kad ji buvo ištrinta arba perkelta.
Atsakyti
Ar šiandien vėl forumas pastrigęs? nes vėl rodo apdovanojimus, cituoti negalima g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 02 15, 21:21)
Ar šiandien vėl forumas pastrigęs? nes vėl rodo apdovanojimus, cituoti negalima  g.gif  g.gif

Bent man viskas gerai, niekas nestringa nei iš namų, nei iš darbo g.gif
Atsakyti
perkroviau dabar, atsijungiau, tų įspėjmų neberodo, kur buvo po niku, bet cituot atrodo neleidžia vistiek blink.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 02 15, 21:26)
perkroviau dabar, atsijungiau, tų įspėjmų neberodo, kur buvo po niku, bet cituot atrodo neleidžia vistiek  blink.gif

O kita naršykle? g.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2013 02 15, 21:03)
O kita naršykle? g.gif

dabar bandau, po vieną citatą leidžia, o jei noriu daugiau ir viskas. g.gif
Atsakyti