Įkraunama...
Įkraunama...

Užteko suprasti, kad pati sau kenkiau

QUOTE(irmulia @ 2011 06 26, 15:38)
viskas galima, tik koks bus vaizdas, a?  tongue.gif  sportas kūnui suteikia formą ir stangrumą  mirksiukas.gif  o būti kūdai, bet sudribusiais raumenimis ir /ar  kabančiomis odomis - nei čia labai gražu , nei estetiška, nei seksualu  cool.gif 

taip, kad sportas valdo  thumbup.gif  thumbup.gif


Aš irgi pritariu, kad sportas thumbup.gif
Mano rezultatai irgi po truputį gerėja, dabar jau svyruoja svoris tarp 57,5-58 kg, beje į 38 dydžio drabužius jau nebežiūriu, galutinai perėjau prie 36 dydžio, o kai kurių drabužių jau ir 34 tinka. Žodžiu, iki norimo rezultato dar 2,5 kg maišo, bet įtariu kad per vasarą dar kokį 1-1,5 kg numesiu. Aš dar vis dažnokai sugriešyju blush2.gif

Geros vasaros visoms 4u.gif
Atsakyti
gogra, malačius thumbup.gif aišku, nusipurtysi likusius kg mirksiukas.gif o jei jau negali be smaližiavimų tai bent ne į vakarą, o geriau iki pietų mirksiukas.gif ( vis mažiau į kūną eis) rolleyes.gif

aha, biggrin.gif labai smagus jausmas kai jau iš n-ojo dydžio drabužius į vis mažesnius pavyksta įlysti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2011 06 28, 09:18)
gogra, malačius  thumbup.gif  aišku, nusipurtysi likusius kg  mirksiukas.gif  o jei jau negali be smaližiavimų tai bent na į vakarą o iki pietų  mirksiukas.gif  ( vis mažiau į kūną eis)  rolleyes.gif 

aha,  biggrin.gif  labai smagus jausmas kai jau iš n-ojo dydžio drabužius į vis mažesnius pavyksta įlysti  thumbup.gif


Smagiausia tai, kai kiti pastebi, ypač, kas seniau matė wub.gif Nors pas mane buvo gana proporcingai pasiskirstęs svoris (gal šiek tiek ant pilvo daugiau po gimdymų likę), bet visgi nuo vasario 1 d. nukrito 5,5 kg...

Iki pietų nieks su manim nesmaližiauja, visi pasisėdėjimai vakarais dabar vyksta tongue.gif Bet aš labai nepergyvenu, kol viskas tik į gera, geriau pasmaližiauju, o kitą rytą krosiuką prabėgu. Smegenims ir saldumynų reikia tongue.gif


O va dėl rūbų tai liūdna, buvau atsinaujinus praeitą vasarą, kai po gimdymų į darbą išėjau, o dabar skęstu, o visko norisi iš karto, žodžiu finansiškai per kišenę kerta, dar gerai, kad vasara, tai su suknelėm išsisuku, bet kurios labiau liemenuotos buvo, tai jau irgi negražiai žiūris.

Bet jausmas geras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gogra: 28 birželio 2011 - 10:25
QUOTE(gogra @ 2011 06 28, 11:23)
Smagiausia tai, kai kiti pastebi, ypač, kas seniau matė wub.gif Nors pas mane buvo gana proporcingai pasiskirstęs svoris (gal šiek tiek ant pilvo daugiau po gimdymų likę), bet visgi nuo vasario 1 d. nukrito 5,5 kg...


Cia per 5 men tie 5,5 kg nukrito? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 06 28, 10:56)
Cia per 5 men tie 5,5 kg nukrito?  4u.gif


taip, beje pirmi trys kg nukrito per pirmą mėnesį, o paskui po truputį krito - maždaug po 0,5 kg per mėnesį.
Atsakyti
QUOTE(gogra @ 2011 06 28, 13:05)
taip, beje pirmi trys kg nukrito per pirmą mėnesį, o paskui po truputį krito - maždaug po 0,5 kg per mėnesį.


Fainai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gogra @ 2011 06 28, 13:05)
taip, beje pirmi trys kg nukrito per pirmą mėnesį, o paskui po truputį krito - maždaug po 0,5 kg per mėnesį.


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gogra @ 2011 06 28, 11:23)
.....

Iki pietų nieks su manim nesmaližiauja, visi pasisėdėjimai vakarais dabar vyksta tongue.gif Bet aš labai  nepergyvenu, kol viskas tik į gera, geriau pasmaližiauju, o kitą rytą krosiuką prabėgu. Smegenims ir saldumynų reikia tongue.gif .....



reikia retkarčiais ir saldumynų, tik kad šie į kūną ne taip "eina" , jei yra valgomi iki pietų , o ne vėlai vakare mirksiukas.gif
Atsakyti
Taure, kaip graziai atrodote dabar. Jums tikrai kaip kazkas ir sake,reiktu aukso medali pakabint. Jau taip valios turet reikia,pagirtina! Didziausi sveikinimai. first.gif first.gif
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2011 07 16, 15:49)
Taure, kaip graziai atrodote dabar. Jums tikrai kaip kazkas ir sake,reiktu aukso medali pakabint. Jau taip valios turet reikia,pagirtina! Didziausi sveikinimai.  first.gif  first.gif

prisidedu prie sveikinimu!
Atsakyti
oho 4u.gif sveikinimai visoms sulieknėjusioms 4u.gif
mane irgi ši bėda kankina..per 2 metus gyvenimo su vyru priaugau apie 15 kg.. schmoll.gif ūgis db 174, svoris 75kg doh.gif o metų tik 23.. verysad.gif vaikų neturiu... gėda pelėda...reikėtų kaip nors tų 15 kn nereikalingų atsikratyti...vieną savaitę pasitengus numetu kg kelis, tačiau savaitgalis su vėlais vakarėliais, alkoholiu ir užkandžiais grąžina numestus kg, ir taip pasaka be galo...aišq lb mėgstu picas... doh.gif
jau buvau susiėmusi, sportavau po 4 kart į sav 8 mėn be pertraukos, nukrito gal keli kg.. doh.gif beto besportuodama pasitempiau pėdos raisščius, tai db nors ir praėjo nemažai laiko, nelabai galiu sportuoti normaliai..
na nuo šios sav pradėjau šokius lankyti (gaila jie tik 1 kart į sav), ir pilates (2 kart į sav), pradžiai, kol pripras traumuota koja prie sporto vėl..bandau nevalgyti vakarais nuo pirmadienio..rezultatas -2,2 kg drinks_cheers.gif nežinau ar nuo to, kad sporuoti pradėjau, ar sutapimas, ar kas..
bet gi bet gi, artėja saviatgalis, vėl bus klubai, tūsai, tai nžn kaip seksis.. doh.gif verysad.gif
Papildyta:
valios nulis pas mane...žiauriausia, kad buvo truputį daugiau nei prieš mėnesį mūsų vestuvės, sakiau sau ir visiems, kad tikrai iki vestuvių žūt būt numesiu 10 kg, jo jo,,numečiau gal kelis kg..db negalėsiu visą gyvenimą žiūrėti į savo vestuvines foto.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dancer @ 2011 10 05, 17:38)
...
bet gi bet gi, artėja saviatgalis, vėl bus klubai, tūsai, tai nžn kaip seksis.. doh.gif  verysad.gif
Papildyta:
valios nulis pas mane...žiauriausia, kad buvo truputį daugiau nei prieš mėnesį mūsų vestuvės, sakiau sau ir visiems, kad tikrai iki vestuvių žūt būt numesiu 10 kg, jo jo,,numečiau gal kelis kg..db negalėsiu visą gyvenimą žiūrėti į savo vestuvines foto.. verysad.gif


Sveika,
Aišku, pradžiai vis tik valios matyt reikia ir užsispyrimo. Po to, kažkaip savaime persivalgyt nesinori, nes net skrandį skauda, jeigu padaugini.
Sunku ką patarti, bet tas vakarinis nevalgymas tai tikrai padeda. Pradžiai bent jau porcijas susimažinkt, tikrai turėtume pajausti. O ir visą savaitę stenkitės kuo sveikesnį maistą valgyti, tai tada ir svgt kad ir sugriešysit, tai nebus taip baisu. Aišku, griešyt reikėtų su saiku. Bandykit, stebėkit save ir atrasit savo meniu.


Man beliko iki tikslo 0,5-1 kg, šiaip jau išvaizda kaip ir patenkinta, bet dabar jau ir azartas pagavo. Buvo tikslas - per metus, tai dar laiko iki vasario 1 d. turiu.

Kaip kitos įkvėpėjos?
Atsakyti