Įkraunama...
Įkraunama...

Kurie tyrimai nėštukėms NEMOKAMI?

kazkaip klaipedoje idomiai:o gal mane durnina?esu R.KRYZIAUS polilklinikoje uzsiregistravusi -kodel echoskopo tyrimai mokami?ar visur taip?man kapeiku negaila-nu bet valstybe galetu bent aju nesciomis pasirypinti.pirma karta gyvenime dariausi echoskopa,18 sav. ir 40 LT. nuplese....kur valstybes politika dingo del gimstamumo?ka jyus mergytes manote?
Atsakyti
QUOTE(angeliuke78 @ 2005 10 15, 23:09)
kazkaip klaipedoje idomiai:o gal mane durnina?esu R.KRYZIAUS polilklinikoje uzsiregistravusi -kodel echoskopo tyrimai mokami?ar visur taip?man kapeiku negaila-nu bet valstybe galetu bent aju nesciomis pasirypinti.pirma karta gyvenime dariausi echoskopa,18 sav. ir 40 LT. nuplese....kur valstybes politika dingo del gimstamumo?ka jyus mergytes manote?

jei turi socialinį draudimą, nereikia mokėti už nieką smile.gif bent jau kauno klinikose net toksiplazmozės tyrimus padarė nemokamai, nors kitur merginos sakė kad mokėjo 4u.gif
jei dirbai prieš nestuke.gif ar esi registruota darbo diržoje kaip bedarbė, ar esi studentė valstybės vietoje - tave turi gydyti nemokamai 4u.gif
Atsakyti
g.gif tikrai kaip keista. bet gal jei tu neapdrausta tai turejai jau ir anxciau, ne tik uz echo moketi? as vilniuj lankaus ir man tikrai uz tokius butinus dalykus moketi nereikia. arba gal papuolei i kokia pusiau privacia poliklinika g.gif
Atsakyti
esu dirbanti -tai ir soc. draudima turiu.einu i valdiska poliklinika,ji priklauso Apskrities ligoninei.Idomu kodel siuncia eschoskopui i privatu kabineta.Kazkaip nesirisa man viskas ,man atrodo,kad gyditojos gera bizneli taip pavaro,kad net receptai pas ju atspausdinti jau buna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeliuke78: 17 spalio 2005 - 21:32
QUOTE(angeliuke78 @ 2005 10 17, 22:24)
esu dirbanti -tai ir soc. draudima turiu.einu i valdiska poliklinika,ji priklauso Apskrities ligoninei.Idomu kodel siuncia eschoskopui i privatu kabineta.Kazkaip nesirisa man viskas ,man atrodo,kad gyditojos gera bizneli taip pavaro,kad net receptai pas ju atspausdinti jau buna smile.gif


gal neturi echoskopo arba jis neveikia. Kitu priezasciu nematau.
O del receptu- tai firmos padalina tokius receptukus, na, kartais paprasciau tai, jei vistiek ta pati preparata paskirinetu. Tik kad tokie dalykai neturetu kirstis su gydytojo etika.
Atsakyti
aš mokėjau tik už TRIPL testą...
Atsakyti
QUOTE(angeliuke78 @ 2005 10 15, 23:09)
kazkaip klaipedoje idomiai:o gal mane durnina?esu R.KRYZIAUS polilklinikoje uzsiregistravusi -kodel echoskopo tyrimai mokami?ar visur taip?man kapeiku negaila-nu bet valstybe galetu bent aju nesciomis pasirypinti.pirma karta gyvenime dariausi echoskopa,18 sav. ir 40 LT. nuplese....kur valstybes politika dingo del gimstamumo?ka jyus mergytes manote?



AS TAIP PAT MOKEJAU UZ ECHOSKOPIJA 40 LT.
PASKUI ISAISKEJO ........NORI NEMOK.PADARYTI STOK I EILE, PO MEN.GAL PADAR.ECHOSKOPIJA, JEI NORI DABAR MOKEK ............ 4u.gif
Atsakyti
Tikrai keista kad už echoskopą reikia mokėti.
Toksoplazmozės bendrasis tyrimas ir man buvo nemokamas, bet kadangi rado antikūnių, tai detalesnis tyrimas jau mokamas. Kiek žinau daug kas priklauso ir nuo poliklinikos.
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2005 10 18, 16:40)
Tikrai keista kad už echoskopą reikia mokėti.
Toksoplazmozės bendrasis tyrimas ir man buvo nemokamas, bet kadangi rado antikūnių, tai detalesnis tyrimas jau mokamas. Kiek žinau daug kas priklauso ir nuo poliklinikos.


Antakalnio Poliklinikoj, Vilniuj toksaplazmozės tyrimas mokamas, jau darė du kartus. Tikiuosi, kad daugiau nebereikės. O šiaip viskas nemokama. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliuke78 @ 2005 10 15, 23:09)
kazkaip klaipedoje idomiai:o gal mane durnina?esu R.KRYZIAUS polilklinikoje uzsiregistravusi -kodel echoskopo tyrimai mokami?ar visur taip?man kapeiku negaila-nu bet valstybe galetu bent aju nesciomis pasirypinti.pirma karta gyvenime dariausi echoskopa,18 sav. ir 40 LT. nuplese....kur valstybes politika dingo del gimstamumo?ka jyus mergytes manote?



Tikrai labai įdomi situacija... nes paprastai, kai yra planinis echo. 18 savaitę, jokioj valdiškoj įstaigoj nereikia mokėti. O be to, kiekvienas gydytojas gali išrašyti siuntimą, o tu su juo eini pvz. į gimdymo namus ir daraisi ten echo NEMOKAMAI. Man pvz. vakar ten darė ir aš nieko nemokėjau. Esu prisirašius Klaipėdoj Nefridos klinikoj, tai už planinį esho sakė nereiks mokėti - jei pati norėsiu dažniau, tuomet reikia mokėti.
Privačiam kabinete esho 50 Lt kainuoja....
Atsakyti
QUOTE(angeliuke78 @ 2005 10 17, 22:24)
esu dirbanti -tai ir soc. draudima turiu.einu i valdiska poliklinika,ji priklauso Apskrities ligoninei.Idomu kodel siuncia eschoskopui i privatu kabineta.Kazkaip nesirisa man viskas ,man atrodo,kad gyditojos gera bizneli taip pavaro,kad net receptai pas ju atspausdinti jau buna smile.gif

as esu studentė ir lankaus valdiskoje poliklinikoje, bet mane echoskopui siuntė i privatų. bet man vis viena buvo nemokamai. iki siol dar nei cento niekas nekainavo thumbup.gif . ir eiliu jokiu nera. mane ta pacia diena apziurejo thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai labai keista, kad valstybine poliklinika siuncia i mokama echoskopija. Mokejau tik uz maziaus nuotrauka nuotrauka 30 Lt.
Pas mane dar rezus faktorius neigiamas tai 28 savaite nemokamai suleido imunoglobulino, kuris kainuoja 100Lt.
Butu idomu paskambinti i sveikatos ministerija ir pasidometi siuo klausimu. Nes jei moteris neturi pinigeliu echoskopija tai ka ir nedarys visa nestuma? Nesamone...
Atsakyti