Įkraunama...
Įkraunama...

Kai praeiviai auklėja jūsų vaiką

QUOTE (vysniukai @ 2004 04 15, 16:26)
g.gif Bet kokiu atveju, isklausau motyvus del kuriu kisasi ir nurodineja ka man daryti, jei matau kad tai rimta, padekoju ir paskui aiskinuosi su vaiku viena, jei matau tik tam, kad paerzint, pasakau, kad nesikistu rolleyes.gif

sakyceu, pavargsi, kol visus geradarius isklausysi... juk jie nezino situacijos...
Atsakyti
nugi prisiminiau kaip as praeita vasara auklejau svetima vaika kieme rolleyes.gif tiksliau pora ju ten buvo, po gal 6-7metus turejo. Grizta mano mergicka mano ir skundziasi, kad joms berniukai zaisti neduoda, o vienai mergaitei i kakla su sautuvu issove, na tokiu su sratinukais plastmasiniais mad.gif jai net zyme sakyciau didele liko mad.gif mad.gif mad.gif zodziu mano nervai neislaike ir nuejau aiskinti tiems berniukams situacija, taip sakant aukleti, kazin, gal ir jie mamoms pasiskunde, nors asilais nevadinau laugh.gif bet zadejau, jeigu dar pamatysiu kad saudo i mergaites atimti sautuvus
Atsakyti
na ir pradžiuginot mane mamytės aš galvojau, kad tik maniškis atsigula biggrin.gif pailsėti biggrin.gif ant šaligatvio. Ačiū dievui ir jūsų tokie patys nes visi aplinkiniai man aiškina, jog tokių bajerių nematę ir reikia skubiai auklėti vaiką. Vienas klausimas KAIP? Aš tai dažniausiai nekreipiu dėmesio ir einu toliau, tai po kiek laiko pašoka ir vejasi. Tiesa, kai nėra nuotaikos tai ir papurtau. Papasakokit kaip jūs kovojat su savo ožiukais thumbup.gif
Atsakyti
Mokyčiau vaiką toleruoti aplinkinius, nesiginčyti su jais ir neimti giliai į širdį.

O geriausia tai aišku nekreipt dėmesio į tuos aplinkinius
Atsakyti
jeigu as esu salia, mano vaiko neturi teises aukleti niekas. Na gali siek tiek sudrausminti, kad pvz sededamas smelio dezej neatiminetu kitu zaisliuku. Bet skaityti paskaitas ir moralus blink.gif as ir pati tai gerai sugebu atlikti - tiek savo vaikams, tiek prastai isaukletiems suaugusiems.
Atsakyti
QUOTE (avei @ 2004 04 14, 19:02)
kadangi maniski vis taikydavosi paaukleti kaimynai ar siaip praeiviai, tai as jau zinau ka daryti: kai tik kokia bobule leptelteledavo "oi koks isdykes vaikas"tai as sakydavau "einam greiciau bo atiduosiu tai piktai bobai" wink.gif

Va cia tai diplomatiska iseitis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Geeeras, as irgi taip darysiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Viena karta as sugalvojau paauklet tris dvylikamecis, kad jie musa viena. sad.gif Priejus bandu aiskint kap negrazu mustis, mazdaug "ka cia vyrai darot?" Tai zinot, tas musamas vaikas atsisuko ir sako" ko cia lendi zertva, eik na******"
Na zinot! Buvau apsalus! blink.gif
Atsakyti
As ir negaliu pakest kai kas nors aukleja mano vaika mad.gif As esu motina,as ir auklejimu uzsiimu,jei blogai isauklesiu,tai pati ir kentesiu,o ne tas praeivis mad.gif Labai nervuoja kai vos kas atsitinka vaikui,na ner nuotaikos jam tiesiog,gal ne ta koja is lovos islipo,na tiesiog bjauri diena jam,o va kazkam tai uzkliuna ir pabrezia "Didele auklejimo spraga" doh.gif
Nors siaip tam tikrose situacijose tikrai reiktu isikisti kitiems zmonems,va pateiksiu atveji.Drauge augina 4 mergytes,o ju kieme yra toks piktybiskas berniokas kokiu 14 metu blink.gif Tai va del jo vaikisku"bajeriuku",teko draugei jau pora sykiu kviest policija blink.gif :viena syk merginos parleke namo zviegdamos,isterijoj,su asaromis,nes jis mat jas vijosi ir reke kad uzmus,o kita syk jis taip besivydamas dar ir duris buto pradejo spardyt ir reke ant visos laiptines:"As vistiek jus uzmusiu" ohmy.gif Tevai bernioko pastoviai darbe ar dar kur,jis vienas,tada labai drasus.Policija pirma syk atvazius gerai ji pagasdino,o antra syk,kur manau jau ir rimtesnis atvejis buvo,tai pasijuoke is tos drauges tik,kad isterike ir veltui cia ju laika gaisina ir isvis gavos taip,kad jie palaike to bernioko puse.Drauge pasake kad rasys pareiskima,o tie pasake kad jis nieko nepades,tai ta:"tai matyt pades kai jis is tikruju jas uzmus?" mad.gif O po to stebimes mes kokie ziaurus paaugliai,o kaip jie nebus ziaurus kai va net policija pro pirstus ziuri i tokius "zaidimus"ju sad.gif
Atsakyti
Kazkuriam mamu zurnale ne taip seniai skaiciau viena psichologes komentara, kad gasdinti vaika, kad jeigu neklausys, tai pasiims svetimas zmogus, negalima rolleyes.gif tiksliai neatsimenu kodel. Atsimenu karta, kai mano maze nepilnu metu buvo, as ja lauke nesynej nesiojau ir ji kazko verkslent pradejo (tai nebuvo oziai), priejo nepazystama moteriske ir pradejo suokt, kad jei dar verks, tai ja pasiims. Gal maniske tuo metu nelabai ka ir tesuprato, bet as tik prisiglaudziau ja stipriau ir girdint tai bobai pasakiau, kad niekam as jos neatiduosiu smile.gif

Kartais erzina kai kiti neaukleja smile.gif Pvz mato, kad ju vaikas nesamones daro (siukslina ar pan.), bet nekreipia demesio, o man irgi aukleti, kai dar salia stovi savi tevai, nei sis nei tas unsure.gif

Teko si savaitgali girdeti, kai seneliai atsivede i parka anukeli, tarpusavyje apsnekinejo to vaiko tevus (mes salia smeliadezej kapstemes), kaip dabar jaunimas auklet vaiku nemoka mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RebekaG: 19 balandžio 2004 - 12:28
Mano maziuke verkiancia karta moteriske bande "pasiimti", tai Sima atsisuko rimtu veidu i mane ir paklause ar as ja pazistu, kai atsakiau kad ne, pareiske "tada nekalbek su nemandagiom tetom, kurios kisasi i svetimu pokalbius". Nu jau tada as "zvengiau", o ta moteriske, bent pagal jos israiska, nemanau, kad daugiau kazka kalbins.
Nors as niekad i auklejimus demonstratyviai nekreipiau demesio, todel vaikai zino, kad svetimu klausyti, o tuo labiau kreipti demesi ka jie sake neverta.
Atsakyti
QUOTE (mingaude @ 2004 04 18, 13:53)
Mano maziuke verkiancia karta moteriske bande "pasiimti", tai Sima atsisuko rimtu veidu i mane ir paklause ar as ja pazistu, kai atsakiau kad ne, pareiske "tada nekalbek su nemandagiom tetom, kurios kisasi i svetimu pokalbius". Nu jau tada as "zvengiau", o ta moteriske, bent pagal jos israiska, nemanau, kad daugiau kazka kalbins.
Nors as niekad i auklejimus demonstratyviai nekreipiau demesio, todel vaikai zino, kad svetimu klausyti, o tuo labiau kreipti demesi ka jie sake neverta.

saunuole tavo simute thumbup.gif
Atsakyti
shiaip tai ash ramus zhmogus ir pasiust kokia moterishke, tai jau reikia kad ishvestu ish kantrybes, bet va prisiminiau viena nuotyki praeita vasara, mano Gelmiukui buvo tada metai su kapeikom, nuejom i "Saulute", jis sedejo vezhime ir kai privazhiavom prie kasu pradejo siekt ten visokiu daikteliu kur prideliota, nepasiekia ir cypia, tai tokia boba ish kitos eiles kaip pradejo rekt " kas chia do motina negali vaiko nuramint", ash jai ramiai pasakiau, kad jam ne 5 metai, o tik metukai ir jis dar nesupranta kad chia ne jo ir negalima, tada ji man dar mandriau atrezhe, tiksliai nepamenu ka, bet va tada jau ir ash rezhiau "nepatinka, uzhsikimshk ausis" ausu nesikimsho, bet srebaline uzhdare laugh.gif
Atsakyti