Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

Išvažiuojant iš gimdymo namų gausite receptą spiritui ir kalio permanganato tirpalui – bambutei prižiūrėti. Būtinai pasiklauskite kokioj vaistinėj jų galima nusipirkti – tirpalas gaminamas.

nieko panasaus, nezinau kaip kitose ligoninese, kaip kituose miestuose galu gale, taciau KMUK bambute yra priziurima su virintu vandenuku ir vatyte, nes jie uz naturaluma ir vadovaujasi amerikos nepamenu kieno ten atliktais tyrimais: jokiu spiritu, kalio permaganato tirpalu ir tt.
mums virksteles liekana nukrito dar bunant ligonineje, labai graziai pradejo gyti (ir jau beveik uzsitrauke bambute) ir namie parsiveze is kliniku drasiai maudeme nebevirintame vandenyje, o paprastame, is krano thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Brava @ 2009 10 31, 15:19)
drinks_cheers.gif tikrai nereikia visko, o jei prireiks tada ir bus galima dasipirkt  mirksiukas.gif
merliuku zadu nenaudoti  schmoll.gif tam yra vienkartines nosinaites, man gydytoja jau su pirmu taip patare, merliukai -bakteriju kaupejai, nebent keisit vos panaudojus  mirksiukas.gif


o as merliukus kaip senais laikais naudojau pagal paskirti tongue.gif , kaip vystyklus. Be abejo keisdavau po kiekvieno panaudojimo (pasisiojimo ar pakakojimo). Ne kiekvieno mazylio uzpakaliukas, ypac tik ka gimus gali visa diena istverti pampersus, taip kad man jie buvo reikalingi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita25: 02 lapkričio 2009 - 16:02
QUOTE(Rita25 @ 2009 11 02, 17:00)
o as merliukus kaip senais laikais naudojau pagal paskirti tongue.gif , kaip vystyklus.

O tu naudojai juos tokius kaip trikampiukus, kaip seniau, ar kitaip lankstei? Aš irgi planuoju pirktis marlės ir pasisiūt tiem patiem tikslam - vystymui.
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2009 10 17, 22:51)
Aciu uz sarasiuka thumbup.gif  atrodo lyg ir zinoma, ka pirkti, bet kaip "zaliai" busimai mamytei vis keblumu iskildavo su kiekiu doh.gif  dabar jau aiskiau bigsmile.gif  tik del kepuryciu - nusipirkau visas 40cm, nes pardaveja sake, kad tai maziausias dydis blink.gif  doh.gif

Žinok nieko tokio, kad truputį didesnės. Mano mažytė gimusi jau nebetilpo į mažiausio dydžio kepuraites ... smile.gif

QUOTE(dezma @ 2009 10 25, 19:51)
Cia dar prie to kraitelio mamytems, minejote pientrauki, kremuka, o kaip su antspeniais? g.gif

Pientraukis tikrai ne visoms reikalingas, kremuko reikėtų vien jau dėl profilaktikos, o antspenių nemanau, kad reikėtų iš anksto pirktis.

QUOTE(juodoji_nasle @ 2009 10 31, 15:00)
Man atrodo, kad jeigu naktį vaikas nuės spenelius tai vyras iškart nenulėks ir nenupirks... o iki ryto teks dantis sukandus ir toliau maitinti. Aš tikrai nusipirksiu iš anksto.

Visų pirma tai nebūtinai nugrauš spenelius, antra mažyliui tikrai daug sunkiau traukti pienuką su antspeniais, kol ir taip dar sunkiai žinda, naujagimiams nerekomenduojama. Man kaip tik dabar yra įtrūkęs vienas spenelis, tačiau maitinu ir tai nėra kažkas siaubingo ... O vat jei bandau su pientraukiu nusitraukti iš tos krūties, tai jau tada tikrai siaubingas jausmas. Mažytė daug švelniau moka ištraukti pienuką ... smile.gif


QUOTE(*Mamyte*24 @ 2009 11 01, 19:00)
Išvažiuojant iš gimdymo namų gausite receptą spiritui ir kalio permanganato tirpalui – bambutei prižiūrėti. Būtinai pasiklauskite kokioj vaistinėj jų galima nusipirkti – tirpalas gaminamas.

nieko panasaus, nezinau kaip kitose ligoninese, kaip kituose miestuose galu gale, taciau KMUK bambute yra priziurima su virintu vandenuku ir vatyte, nes jie uz naturaluma ir vadovaujasi amerikos nepamenu kieno ten atliktais tyrimais: jokiu spiritu, kalio permaganato tirpalu ir tt.
mums virksteles liekana nukrito dar bunant ligonineje, labai graziai pradejo gyti (ir jau beveik uzsitrauke bambute) ir namie parsiveze is kliniku drasiai maudeme nebevirintame vandenyje, o paprastame, is krano  thumbup.gif

Tikrai dabar visur lyr ir siūlo su virintu vandeniu valyti. Mums jau užgijo visai bambutė ir tikrai labai gražiai gijo ... smile.gif
Atsakyti
Būčiau labai dėkinga už pagalbą. Ketinu važiuoti į vaistinę apsipirkti pradžių pradžiai. Surašau sarašiuką ką planuoju pirkti, gal galit pasakyt ko dar trūksta, o gal ko per daug?
Įklotai po gimdymo
Tinklinės kerlnaitės
Pampersinės kelnaitės
Hig. paketai
Įklotai į liemenėlę
Multi mam kompresiukai
Germaston tepaliukas
Mikrolax klizmutės
Nosies atsiurbėjas (Rinomer)
Jūros vanduo (Humer)
Termometras kūdikiui
Vandens termometras
Vatos gumulėliai
Ausų krapštukai dideli
Ausų krapštukai standartiniai
Žnyplės nagams


Iš anksto ačiū už pagalbą, nes aš žalia žalia tokiuose dalykuose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 11 10, 17:05)
Būčiau labai dėkinga už pagalbą. Ketinu važiuoti į vaistinę apsipirkti pradžių pradžiai. Surašau sarašiuką ką planuoju pirkti, gal galit pasakyt ko dar trūksta, o gal ko per daug?
Įklotai po gimdymo
Tinklinės kerlnaitės
Pampersinės kelnaitės
Hig. paketai
Įklotai į liemenėlę
Multi mam kompresiukai siulyciau nusipirkt tik kelism nes bent as visos dezutes nesunaudojau
Germaston tepaliukas
Mikrolax klizmutės man ju nereikejo
Nosies atsiurbėjas (Rinomer)
Jūros vanduo (Humer)
Termometras kūdikiui
Vandens termometras
Vatos gumulėliai
Ausų krapštukai dideli Nenaudojau tokiu dalyku
Ausų krapštukai standartiniai situ irgi
Žnyplės nagams nereikejo naudojausi paprastom manikiuro zirklutem
Iš anksto ačiū už pagalbą, nes aš žalia žalia tokiuose dalykuose  doh.gif

Atsakyti
Ačiū smile.gif
O tai kaip ausytes valyti?
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 11 10, 20:35)

Aš vietoj Rhinomer siurbliuko pirkčiau Bebe Confort ax.gif http://parduotuve.ti...piratorius.html

Nes Rhinomer vis reikia su tuo angaliuku vargti, o dar kur kempinėlės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 11 10, 20:35)
Ačiū smile.gif
O tai kaip ausytes valyti?

Tokiem maziukasm uztenka su ranksluosciu isvalyt ausyte po maudyniu ir viskas. Su krapstukais galima pridaryt daugiau bedu neinaudos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 11 10, 17:05)
Būčiau labai dėkinga už pagalbą. Ketinu važiuoti į vaistinę apsipirkti pradžių pradžiai. Surašau sarašiuką ką planuoju pirkti, gal galit pasakyt ko dar trūksta, o gal ko per daug?
Įklotai po gimdymo - daug dideliu nepirkit - nesunaudosit.
Tinklinės kerlnaitės - man pasirode nelabai praktiškos, geriau medv. didesnes
Pampersinės kelnaitės - cia vaikui?, sau kad nelabai...
Hig. paketai - galima ir prek.centre. pigiau
Įklotai į liemenėlę - reiketu
Multi mam kompresiukai - nelabai padejo...
Germaston tepaliukas - reiktu
Mikrolax klizmutės - na 2 prireike
Nosies atsiurbėjas (Rinomer) - nusipirksit veliau, jei susloguos
Jūros vanduo (Humer) - -"-
Termometras kūdikiui
Vandens termometras
Vatos gumulėliai
Ausų krapštukai dideli
Ausų krapštukai standartiniai
Žnyplės nagams - nelabai praktiška. geriau manikiurines zirklute
Iš anksto ačiū už pagalbą, nes aš žalia žalia tokiuose dalykuose  doh.gif

Atsakyti
kiek reikia buteliukų turėti maitinimui?
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2009 11 14, 13:31)
kiek reikia buteliukų turėti maitinimui?

as turejau viena buteliuka,bet man jo prireike tik nuo antro menesio
Atsakyti