Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(Vitulka @ 2015 04 17, 12:13)


Ačiū už atsakymą smile.gif o dar klausimukas, tai kaip suprantu į lovytę tinka kaip ir mini kaldrytė, vokelis nebūtinas?
Atsakyti
Mes neturėjom mini kaldrytės, lova standartinė ir patalai iškart standartiniai. Na, aš minimalistė, stengiuos, kiek įmanoma mažiau turėti, ir vietos nedaug. Vokelis tikrai nebūtinas, nebent vėliau, kai nusispardyt moka, bet tuomet flisinės pižamos thumbup.gif dar būna, jog naujagimis blogai miega, o miegmaišyje, vokelyje geriau, nes jam erdvė sumažėja ir jis saugiau, jaukiau jaučiasi ir geriau miega. Bet čia išimtis, aš nepirkčiau smile.gif
Atsakyti
Mielos mamos, pagelbekite, visai pasimeciau smile.gif
Ieskau vezimo, neisivaizduoju nei koki rinktis, visi man cia jie panasus:)
Gal galite rekomenduoti, kokius naudojote Jus savo vaikuciams? Kurie ir kuo geresni vieni uz kitus?
Buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Violeta0 @ 2015 07 29, 10:13)
Mielos mamos, pagelbekite, visai pasimeciau smile.gif
Ieskau vezimo, neisivaizduoju nei koki rinktis, visi man cia jie panasus:)
Gal galite rekomenduoti, kokius naudojote Jus savo vaikuciams? Kurie ir kuo geresni vieni uz kitus?
Buciau labai dekinga.

Cia jau super individualus dalykas ir kazin ar galima ka rekomenduoti ar patarti. Mano abu vaikai gime dideli, tik vienas pavasari, o kitas ziema, tai reikalavimai lopsiams jau buvo skirtingi. Pirma vezima pirkau kaip moraline blondine - buvo grazus, ratai sukinejosi, lopsys nemazas ir ok. Antrajam jau zinojau ko reikia man ir ko reikia kudikiui todel pasirinkimas buvo visai kitoks: vezimas klasikines vaziuokles, su lingemis, didelis lopsys, dideli ratai nes rajone ne vien asfaltas, aisku 3 in1, erdvi ir patogi sportine dalis. Siuos reikalavimus ir kainos remus mums atitiko Roan Marita. Na del sportines dalies turiu kabliuku, bet si vezima naudojame tik prie namu, nors pirkau deveta puikios bukles, o kompaktiskas naujas sportinukas visuomet vazinejasi masinoje. Aisku sis vezimas yra didelis ir gana sunkus, todel gyvendama bute tikrai jo nesirinkciau, nes turbut ir ne i visus liftus jis tilptu, prie nuosavo namo viskas ok. Aisku ir masina turi buti nemaza, nes vezantis rema su lopsiu uzima visa bagazine biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Na vat ir aš kraiteli renkuosi savo mažytei. Gims ji paskutinem šių metų dienom. Tai vat dabar man svarbiausi dalykai, kokiu drabužių reikia į lauką? turiu 56 dydžio kombinezoną toki pusiau šiltą, bet gal dar reiktu vokelio, kad nuo ligonines iki mašinos vaikelis nesušaltų? o tokie meškinuku kombinezonai https://www.google.l.....sLV6fXajnGYM:
jie labiau tinka vesiose patalpose turbut?
Atsakyti
Pati kažkada ieškojau informacijos šioje temoje, tad dabar noriu pasidalinti straipsniu, kuriame labai daug informacijos apie tai kokius drabužėlius pirkti naujagimiui.

Apie drabužėlius
Atsakyti

Sveikos mamytės. Tos, kurios turi patirties, pasidalinkite parašau, kokių primeonių, daiktų, drabužių reikia turėti, parsivežant kūdikį iš ligoninės į namus? 

Atsakyti