Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

QUOTE(Frosted @ 2010 07 20, 14:24)
Naujagimiai juk dar nesuvokia, kas tos rankos ir kojos, maniskis sudaves sau per kakta kumsteliu ant tos rankos pykdavo  lotuliukas.gif as nelyginciau suaugusio zmogaus ir kudikelio, juk mes tokie skirtingi smile.gif
Jusu mergyte gal rami labai, nes musiskis tai jei nera kietai uzmiges, tai rankom ir kojom mosiukuoja, kaip mes juokiames "dvirati mina" biggrin.gif musiskiam ir valgyt rankytes ir kojytes trukdo kartais, ypac jei norisi kartu su krutimi paciulpti pirsta biggrin.gif  uzpykstam, kad pienas nustoja begti  biggrin.gif

biggrin.gif
Atrodo, kad rasytumete apie mano suneli hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(chile0 @ 2010 07 20, 15:15)
biggrin.gif
Atrodo, kad rasytumete apie mano suneli hihihi.gif


drinks_cheers.gif mazieji sportininkai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 07 20, 13:24)
Taigi ne visa diena vaikas kaip mumija suvystytas buna. Mano nuomone nieko baisaus, jei vaikas kazkuri laika miega suvystytas ir nuo to migo kokybe pagereja - jie nesudirgina save dauzydamas rankytem ir kojytem, ismiega ilgiau ir ramiau, be to juk nesuvystoma taip, kad niekas ten nejuda, juda kazkiek ir kojos, ir rankos. Naujagimiai juk dar nesuvokia, kas tos rankos ir kojos, maniskis sudaves sau per kakta kumsteliu ant tos rankos pykdavo  lotuliukas.gif as nelyginciau suaugusio zmogaus ir kudikelio, juk mes tokie skirtingi smile.gif
Jusu mergyte gal rami labai, nes musiskis tai jei nera kietai uzmiges, tai rankom ir kojom mosiukuoja, kaip mes juokiames "dvirati mina" biggrin.gif musiskiam ir valgyt rankytes ir kojytes trukdo kartais, ypac jei norisi kartu su krutimi paciulpti pirsta biggrin.gif  uzpykstam, kad pienas nustoja begti  biggrin.gif


Na, nebent ne visa diena. Bet mes juk buvome suvystyti kaip pagaliukai visa diena! Kazkas sake, kad mes buvom suvysti ir nieko. Tai cia galima prieiti, kad mes augom be sauskelniu, skalbimo masinu, bet dabar poziuris i visa tai jau pasikeites.
Maniske irgi mina dvirati ir pan, bet juk tai normalu, juda raumenys ir tai manau padeda juos stiprinti, juk 1 diena jai reikes sestis, stotis, eiti... Tad kai jai norisi "minti" tegul mina, o kai pavargs ir uzmigs.
Atsakyti
Na,as irgi siaip nelb uz ta vystyma,nors negaleciau kategoriskai teigti. maniske judejo,bet normaliai ir nuo to net jei pabusdavo,uzmigdvao,na neisibudindavo iskart taip geit,kad jau klykti. Jei vaikas lb gal jau draskosi,tai nzn... gal kuri laika ir vystyciau,bet siaip manau vis gi,kad neramaus miego priezastys tikrai ne makalvimesi yra...
Atsakyti
O as visai nieko pries ta vystyma. ax.gif Gal ir pati dabar jei tureciau naujagimi, koki pirmaji menesiuka vystyciau... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kreveciuke @ 2010 07 13, 16:08)
Is pradziu pirkau tik 56 dydi, nes visi pazistami patare. Sake, tik nepirk 50 dydzio, neprireiks. Kai gime mazoji, be galo apsidziaugiau, kad bent pora kostiumeliu nusipirkau 50 dydzio. Pirmas dvi savaites rengiau tik jais  biggrin.gif  Is kitos puses, ne karo metas, pamatysit, kad prireiks, nuvaziuosit i parduotuve ir nusipirksit  biggrin.gif Mes pirkomes viska tik minimaliai, pagrindinius daiktus, nes vieni pataria ta nusipirkti, kiti jau sako, o mums nereikejo.. niekada nezinai, ko tavo vaikui prireiks  blush2.gif


man irgi mama sake nepirkti 50 dydzio drabuzeliu, mazu kojinyciu ir pan. Drauges patare nepirkti 1 dydzio sauskelnes. Gerai, kad nesiklausiau kitu, o pasitikejau savo nuojauta smile.gif Nusipirkau 5 pakius skirtingu firmu sauskelniu 1 dydzio. Turejau pora mazyciu sliaztinuku, pora boziuku, pora kojinyciu ir pora marskineliu su rankovemis. Visi sake, kad greitai is tu drabuzeliu isaugsime, bet va tik dabar perejome prie kai kuriu 56 d. drabuzeliu, kai kurios 50 dar nesiojome. ir teko dar vaziuoti nusipirkti kelis bodziukus ir sliauztinukus, nes nespedavau skalbti smile.gif Man labai patiko sliauztinukai ir bodziukai su pirstinitemis kartu. Butent tokius pa to teko lakstyti po parduotuves ieskoti. Atskiros pirstinites mums visai netiko, o slepti rankytes reikejo, nes ziauriai draskydavosi musu mergyte. Gal kitu vaikai storesni gimsta ir jiems tinka 56 d. drabuziai. Musiske gime 2800 g. 50 cm, tai jai visi drabuziai dideli buvo. Peciai islende, rankoves ilgos. O sauskelnes antro dydzio tai is viso didziules, ned kojytes tokios kudutes. Ligi siol jos kudutes ir naudojame 1 dydi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 07 12, 23:12)
As nezinau, kaip kitoms mamytems, bet pvz. man Loritos rubeliai be galo patinka.  thumbup.gif  Medvilne puiki, gerai skalbiasi, o ir siules neisiro.  schmoll.gif  Pirkom visus rubelius mazyliui naujus, bet jokiu problemu neturejom.  ax.gif


Man irgi Lornytos bodziukai ir megztinukai patinka, nes 50 d. tikrai maziukas. Kokybe ju gera, bet gal del to, kad mazai ju turiu ir nedaznai jas nesiojome. Bet sliauztinuku kojos tikrai neproporcingai trumpos. Juokingai vaikas su jais atrodo. Gerai, kad tik viena nusipirkau smile.gif O megztinukams truksta raisteliu viduje. As pati prisiuvau, nes be ju pastoviai viskas issimakalodavo ir vaikas nuogas pasilikdavo smile.gif Labiausiai man patinka Lindex drabuziai. Bet 50 d. mums didoki buvo. Tai gi ju drabuzeliai i didesne puse. mes jau ne 50 cm. bet puikiausiai telpame i juos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 07 20, 17:32)
O as visai nieko pries ta vystyma.  ax.gif  Gal ir pati dabar jei tureciau naujagimi, koki pirmaji menesiuka vystyciau...  smile.gif


As irgi prisiskaiciau, kad vaikas ramesnis buna. Musipirkau ta naujaji "kidipotamus" firmos vystykla. Ka galiu pasakyti vysciau pora kartu gimdymo namuose ir p[askui kokia savaite namuose. Bet ten vaikas suvystytas ne kaip pagaliukas, o tiesiog rankytes prie krutines ir kojos laisvai juda. Is pradziu ramiai miegojo, o paskui visai jai nepatiko tos suvystytos rankos. Dabar miegame miegmaisyje, nes ne labai isivaizduoju kaip po kaldra ja pakisti. Taip kojos makalojasi, kad jau po 5 min. kaldra po kojomis atsiranda smile.gif Aisku per karscius miegame be nieko, bet siaip labai geras daiktas miegmaisis.
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 07 20, 17:47)
man irgi mama sake nepirkti 50 dydzio drabuzeliu, mazu kojinyciu ir pan. Drauges patare nepirkti 1 dydzio sauskelnes. Gerai, kad nesiklausiau kitu, o pasitikejau savo nuojauta  smile.gif    Nusipirkau 5 pakius skirtingu firmu sauskelniu 1 dydzio. Turejau pora mazyciu sliaztinuku, pora boziuku, pora kojinyciu ir pora marskineliu su rankovemis. Visi sake, kad greitai is tu drabuzeliu isaugsime, bet va tik dabar perejome prie kai kuriu 56 d. drabuzeliu, kai kurios 50 dar nesiojome. ir teko dar vaziuoti nusipirkti kelis bodziukus ir sliauztinukus, nes nespedavau skalbti smile.gif Man labai patiko sliauztinukai ir bodziukai su pirstinitemis kartu. Butent tokius pa to teko lakstyti po parduotuves ieskoti. Atskiros pirstinites mums visai netiko, o slepti rankytes reikejo, nes ziauriai draskydavosi musu mergyte. Gal kitu vaikai storesni gimsta ir jiems tinka 56 d. drabuziai. Musiske gime 2800 g. 50 cm, tai jai visi drabuziai dideli buvo. Peciai islende, rankoves ilgos. O sauskelnes antro dydzio tai is viso didziules, ned kojytes tokios kudutes. Ligi siol jos kudutes ir naudojame 1 dydi smile.gif
Papildyta:
Man irgi Lornytos bodziukai ir megztinukai patinka, nes 50 d. tikrai maziukas. Kokybe ju gera, bet gal del to, kad mazai ju turiu ir nedaznai jas nesiojome. Bet sliauztinuku kojos tikrai neproporcingai trumpos. Juokingai vaikas su jais atrodo. Gerai, kad tik viena nusipirkau smile.gif O megztinukams truksta raisteliu viduje. As pati prisiuvau, nes be ju pastoviai viskas issimakalodavo ir vaikas nuogas pasilikdavo smile.gif Labiausiai man patinka Lindex drabuziai. Bet 50 d. mums didoki buvo. Tai gi ju drabuzeliai i didesne puse. mes jau ne 50 cm. bet puikiausiai telpame i juos smile.gif
Papildyta:
As irgi prisiskaiciau, kad vaikas ramesnis buna. Musipirkau ta naujaji "kidipotamus" firmos vystykla. Ka galiu pasakyti vysciau pora kartu gimdymo namuose ir p[askui kokia savaite namuose. Bet ten vaikas suvystytas ne kaip pagaliukas, o tiesiog rankytes prie krutines ir kojos laisvai juda. Is pradziu ramiai miegojo, o paskui visai jai nepatiko tos suvystytos rankos. Dabar miegame miegmaisyje, nes ne labai isivaizduoju kaip po kaldra ja pakisti. Taip kojos makalojasi, kad jau po 5 min. kaldra po kojomis atsiranda smile.gif Aisku per karscius miegame be nieko, bet siaip labai geras daiktas miegmaisis.

As kartais galvoju, gal del to, kad nevysciau vaiku, todel ir nemego nei vienas is ju miegoti miegmaisyje. doh.gif Dabar irgi, noreciau mazyli ideti i miegmaisi, tai nusicyptu. biggrin.gif Isigijom nauja miegmaisiuka, su nusegamom rankovytem, bet taip ir tebeguli spintoje. doh.gif
Atsakyti
Musiskis normaliai ir miegmaisyje miega, ir po kaldra.. Miegmaisis be rankoviu, o kojos juk gana laisvai jame "jauciasi", pabaladoti galima kazkiek, o kaldra kad nenuspardytu uzkisu tarp lovytes ir ciuzinio, man taip ne tik patogiau, bet ir saugiau - neuzsitemps tos kaldros ant veido, neuzdus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naivuolee24 @ 2009 11 16, 16:27)
Akytės valomos nuo išorinio kraštelio vidinio link. Kiekvieną akytę būtina valyti atskiru tamponėliu.

neklaidinkit busimu mamyciu mirksiukas.gif akytes turi buti valomos BUTINAI is vidinio krastelio i isore-ir TIK TAIP! nes jei valysit is isorinio link vidinio krastelio-pats geriausias butas patekti bakterijoms i akytes!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sokoladinuke @ 2011 01 26, 01:23)
neklaidinkit busimu mamyciu mirksiukas.gif  akytes turi buti valomos BUTINAI is vidinio krastelio i isore-ir TIK TAIP! nes jei valysit is isorinio link vidinio krastelio-pats geriausias butas patekti bakterijoms i akytes!! mirksiukas.gif


Nu ka jus sakote - TIK is isorinio krastelio i vidini, link nosytes, ir niekaip kitaip! umn.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes noriu paklausti Ką iš anksto perkat.Ir ką susikraunate į ligonine gimdymui Sau ir naujagimiui g.gif
Atsakyti
QUOTE(ElijaP @ 2011 06 23, 19:06)
Sveikos mamytes noriu paklausti Ką iš anksto perkat.Ir ką susikraunate į ligonine gimdymui Sau ir naujagimiui  g.gif


Pasiskaitykite tema nuo pradziu, bent kelis pirmus postus wink.gif
Atsakyti