Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

O aš nuo kalkių apsisaugau padengdama Lotoso efektu. Vakar kaip tik įdėjau savo praustuvo video:
http://www.youtube.c...h?v=MkVpEMQ944g
neprikimba nei kalkės, nei nešvarumai. O jei apsineša, tai nuvalau su sluoste ir vandeniu smile.gif
Atsakyti
Gal galite išsamiau apie tą Lotoso efektą? 4u.gif negirdėtas man jis g.gif
Atsakyti
Lotoso danga suteikia paviršiui vandenį atstumiančių savybių. Skysčiai ir riebalai yra paprasčiausiai atstumiami, o purvas ir kalkių nuosėdos lengvai nuvalomos nuo sanitarinės keramikos ar stiklo.
Jo pagalba kriauklės, dušai, vonios, bidė, klozetai ir t.t., padengiami nematoma apsauga nuo purvo ir bakterijų. Netgi stiklinė dušo kabinos sienelė liks ilgą laiką švari tiek vizualiai, tiek ir higienos atžvilgiu. Valymui sugaištas laikas ir pastangos minimaliai sumažinamos, taip pat reikšmingai sumažėja valymo priemonių kiekis.
Taip pat suteikia paviršiui minimalų kontaktą su purvo molekulėmis. Dėl vandenį atstumiančio efekto vanduo, riebalai, purvas, kalkių nuosėdos, dumbliai ir t.t., negali prikibti prie stiklo ar keramikos paviršių. Nuo padengto paviršiaus lengvai nuvalomas net ir išdžiuvęs purvas ar kalkių nuosėdos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zujka: 23 lapkričio 2010 - 14:24
QUOTE(zujka @ 2010 11 23, 15:22)
Lotoso danga suteikia paviršiui vandenį atstumiančių savybių. Skysčiai ir riebalai yra paprasčiausiai atstumiami, o purvas ir kalkių nuosėdos lengvai nuvalomos nuo sanitarinės keramikos ar stiklo.
Jo pagalba kriauklės, dušai, vonios, bidė, klozetai ir t.t., padengiami nematoma apsauga nuo purvo ir bakterijų. Netgi stiklinė dušo kabinos sienelė liks ilgą laiką švari tiek vizualiai, tiek ir higienos atžvilgiu. Valymui sugaištas laikas ir pastangos minimaliai sumažinamos, taip pat reikšmingai sumažėja valymo priemonių kiekis.
Taip pat suteikia paviršiui minimalų kontaktą su purvo molekulėmis. Dėl vandenį atstumiančio efekto vanduo, riebalai, purvas, kalkių nuosėdos, dumbliai ir t.t., negali prikibti prie stiklo ar keramikos paviršių. Nuo padengto paviršiaus  lengvai nuvalomas net ir išdžiuvęs purvas ar kalkių nuosėdos.

Beletristika ir tiek... jau erzina skaityti užuominas - jei norite patarti, tai ir parašykite, kokiom priemonėm kaip daryti, dabar trys žinutės apie kažką ir neaišku ką... Nusipirkti lotoso žiedą ir juo ištrinti visą vonios kambarį? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barbarux: 23 lapkričio 2010 - 14:32
Adresuoti reiktų moderatoriui, kuris ištrina mano žinutes:)
Vadinasi Regen Abweisser. Vokiškas.
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2010 11 23, 15:49)
Adresuoti reiktų moderatoriui, kuris ištrina mano žinutes:)

O jums dar kartelį reiktų taisykles perskaityti - panašu, kad spėjote pamiršti smile.gif
Atsakyti
O čia mašinos langas padengtas lotoso efektu:
http://www.youtube.c...h?v=M89ICij6EIc
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2010 11 23, 20:42)
O čia mašinos langas padengtas lotoso efektu:
http://www.youtube.c...h?v=M89ICij6EIc



Paziurejusi abu vaizdelius taip nieko ir nesupratau.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritat29: 16 gruodžio 2010 - 19:57
QUOTE(ritat29 @ 2010 12 16, 20:57)
Paziurejusi abu vaizdelius taip nieko ir nesupratau.... g.gif

Vanduo nubėga, nestovi ant kriauklės kraštų ar stiklo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarux @ 2010 12 16, 22:54)
Vanduo nubėga, nestovi ant kriauklės kraštų ar stiklo 4u.gif


kiek zinau sita priemone yra skirta masinos langams ir vonia valyti nepatartina,schmoll.gif nes paskui pats guliesi i ta chemija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2010 12 16, 23:57)
kiek zinau sita priemone yra skirta masinos langams ir vonia valyti nepatartina,schmoll.gif nes paskui pats guliesi i ta chemija doh.gif

na ką aš žinau, paklausė, aš atsakiau, bet logiškai mąstant, į kriauklę nesigulam, ant mašinos stiklų irgi... tai gal tiems galima, voniai gal ir ne. Nors kur siūlo pastą pardavėjai didelėse mugėse (paaaamiršau pavadinimą doh.gif , vokiška, kaina apie 90 Lt.) irgi rodo, kad su jų pasta išplovus yra tas nubėgimo efektas, bet pastą nuplauname, tada išeina, kad ji neišsiplauna ir duoda tą efektą... Ai, filosofija prasideda biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Yra atskirai skirtos tik mašinų stiklams. O šios yra būtent naudojamos buityje. Kadangi pati gana ilgai dirbau su aukštos klasės santechnika, tai kiekvienas gamintojas turi kaip papildomą obciją Lotoso efektą. tik pavadinimai skiriasi smile.gif
Atsakyti