Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

Viska ipratau valyti LOC is Amway
Atsakyti
as ir valau su LOCuser posted image



Atsakyti
mano mamyte viska valo su locku. sake nepakeiciamas dalykas. dar ir gelytem tinka laistyt (tik zinoam ne per daznai). yra netgi tokie milteliai kurie net briliantine zaluma isvalo. tai vat su jais rubai kuo puikiausiai issiskalbia, ir tik mazo ziursnuko pakanka. ior viskas juk ten is naturaliu produktu pagaminta.
brangokas jis bet labai veiksmingas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2009 05 06, 11:10)
Mano nuomone, nėra tokios priemonės, kuri viena viską išvalytų, juk dėmės namuose būna įvairios kilmės, ir žmogus mokantis nors kiek chemiją logiškai supras, kad vienas daiktas negali veikti visų medžiagų.

Tai kaip tada paaiškinti, kad su vienu valikliu galima išvalyti
- raudoną vyną iš kilimo ir kitas neaiškios kilmės dėmes;
- riebalų apnašas nuo virtuvės sienų ir garintuvo;
- visiškai išvalo nelygaus paviršiaus palanges;
- išima kramtomą gumą iš drabužių;
- nuvalo aprūkusius židinio stiklus;
- panaikina limpančia dėmes, kur kažkada buvo prilipinti lipdukai, ar kainos smile.gif ;
- gerai valo dujinę, kriauklę, mikrobanginę, orkaitę;
- išima tepalo dėmes ir kitas dėmes pvz. iš vaikų drabužių;
- tobulai valo grindis (baltos grindų plytelės);
Tinka visiems paviršiams, kurie nebijo vandens. Mano pagalbininkas namuose tai Super 10 iš GNLD.
Atsakyti
siaubelis, tai jei jos tiek visko nueda nuo pavirsiu, tai tada kas is vaiko uzpakaliuko gali likti pavalius pusmeti kasdien g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimyyyte @ 2009 06 03, 15:00)
siaubelis, tai jei jos tiek visko nueda nuo pavirsiu, tai tada kas is vaiko uzpakaliuko gali likti pavalius pusmeti kasdien  g.gif

Aš manau,kad užpakaliukas ir liks toks,koks turi būti,o visa valymo esmė yra tas aliejukas - tikriausiai jis įsigeria į pvz kalkių dėmeles ir padeda lengviau atmirkti.Beje,aš ir esu ta apsimelavusi temos autorė,sumaišiusi servėtėles biggrin.gif .Tai va,tebedarau įvairius eksperimentus namuose.Turiu begales įvairios chemijos - kaip kitoms liga yra batų pirkimas,tai man valiklių ax.gif .Tik dažnai stovi krūva butelkų,o aš iš tingumo ar noro eksperimentuoti bandau viską valyti su viena.Dabar nučiupau ''Clin'' universalų - man tinka ir baldams,ir langams,ir garintuvui(na,jis nėra toks labai jau riebaluotas,todėl pakanka),ir vonios plytelėms.Tik voniai šveisti ir grindims plauti naudoju kitokias priemones,bet šiaip visai pusė bėdos tas ''Clin''.
Atsakyti
As savo namucius valau tik su LOC'o pagalba ax.gif . Man si produkcija nepakeiciama 4u.gif
Atsakyti
garu surinktuva pirmiausia nuvalau su dregna kempine bei fairy, nusausinu, o paskiau kad suvienodinti spalva ar kad nebutu jokiu dryziu ant svelnaus audinio uzsipilu johnsons baby aliejuko, labai saunus rezultatas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyrute @ 2009 06 06, 18:02)
As savo namucius valau tik su LOC'o pagalba  ax.gif . Man si produkcija nepakeiciama  4u.gif


Pritariu. Tik aš turiu 0,5 litro lokučius virtuvei (plytelėm, garintuvui), stiklui, voniai. Indų ploviklis irgi atskiras - nupirkus už 30 Lt visiem metam tikrai užtenka. O LOKą naudoju dėmem išimt (vakar dukros medvilninia bridžai buvo žali nuo dūkimo ant žolės, o šiandien nėr nė dėmelės) ir skalbimui, grindų plovimui ir t.t. Plastiko palangėm - tik švelnus pienelis. Man AMWAY priemonės pačios geriausios.
Atsakyti
O as visai neseniai atradau lietuviska preke-purskikli "VALIS",ju yra keletas rusiu,nu bet super duper man jie thumbup.gif ir voniai,ir virtuvei,ir griliams prikepusiems nieko daugiau nenaudoju tik "VALIS" ir kaina jo juokinga pagal siuos laikus sunkius,kazkur iki 5 lt.(senokai pirkau,nes buvau visokiu rusiu uzsitavorinus biggrin.gif ) gal siek tiek jau pakile kainos bet tikrai nebrangios.

Imetu nuoroda,tai bent jau zinosit ka ieskot jai susidometumet biggrin.gif

http://www.higeja.lt/view.php?id=16 (tikuosi cia galima nuoroda imest unsure.gif )
Atsakyti
O aš kažkaip kreivai žiūriu į universalias priemones, kurios tinka ir tam ir tam ir dar belekam g.gif tas, kas viskam, mano manymu reiškia - niekam cool.gif
Juk logiškai mąstant, ar gali indus plauti su rūgštimi ??? g.gif blink.gif
Ar nusiima kalkės su indų plovikliu ??? g.gif blink.gif
Atsakyti
Gal kas patars, kaip isskalbti tusinuko brukstelejima is sviesaus rubo? ax.gif
Atsakyti