Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

Man pati geriausia priemone demems isimti yra BALIS thumbup.gif .Perku ji senukuose.Kainuoja tik apie 4lt.Butelys toks kaip ACE tik melynas.Tinka ir baltiems ir spalvotiems audiniams.Yra malonaus kvapo.Auginant du vaikus demiu netruksta,taciau visada sekmingai jas isplaunu.
Papildyta:
QUOTE(viride @ 2009 07 27, 21:43)
O aš kažkaip kreivai žiūriu į universalias priemones, kurios tinka ir tam ir tam ir dar belekam  g.gif  tas, kas viskam, mano manymu reiškia - niekam  cool.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Taip prirtariu LOKAS nepamainomas valliklis. Man tai kaip toj reklamaoj "ŠVARAI TAIP O VARGUI NE". thumbup.gif
Papildyta:
Gan neblogas valiklis"Fresh" gerai išvalo dėmes (tinka ir spalvotiems) ir kainuoja nedaug 1l. butelys apie 6lt
Atsakyti
as uz LOC'a. Juk sios linijos produkcija ekologiska, pagaminta is organiniu medziagu, nei kad kitos valymo priemones- vieni chemikalai. Kai kurie zmones turi dideliu problemu su oda - egzemos, alergijos, isberimai, pleiskanoja ir issausejus oda.. tai ne vienas renkasi AMWAY firmos produktus. Sveikata geriau rupintis tada, kada dar nesergi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viride @ 2009 07 27, 21:43)
O aš kažkaip kreivai žiūriu į universalias priemones, kurios tinka ir tam ir tam ir dar belekam  g.gif  tas, kas viskam, mano manymu reiškia - niekam  cool.gif
Juk logiškai mąstant, ar gali indus plauti su rūgštimi ???  g.gif  blink.gif
Ar nusiima kalkės su indų plovikliu ???  g.gif  blink.gif

As tai jums pritariu, tos universalios priemones nelabai kaip skamba schmoll.gif
Atsakyti
Universalios ir man schmoll.gif geriau po viena viskam thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kviečiu toliau dalintis patirtimi, kaip/ kuo valote namus? Naudojate natūralias, ar chemines priemones?
Kur įsigyjate valymo priemonių, parduotuvėse? Pas platintojus?
Kurios Jums labai pagelbėjo tvarkant, švarinant savo namučius?

Senoji tema ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūtuke: 15 spalio 2009 - 19:02
kasdienai naudoju naturalu iniversalu valikli LOC, o gen tvarkymams daugiausia JIF valiklius
Atsakyti
Naudoju Ecoleaf ir Fresh and Green valiklius. Naturalus, labai gerai valo ir kainos tikrai padorios. Uzsakinejau pagal rekomendacijas, o dabar pati rekomenduoju.
Atsakyti
Rekomenduoju Higėjos antikalkinius miltelius. Yra prekybos centruose, pokelis nekainuoja nė 2lt, o nukalkina thumbup.gif , tinka virduliams, apkalkėjusiems puodams...Turėjau puodą, kai nebūna bute vandens, jame šildydavau, buvo stipriai apkalkėjęs vis svarsčiau gal išmesti, o dabar džiaugiuosi, kad neišmečiau, pavirinau su šiais miltukais viską puikiai nuėmė, žvilga kaip naujas thumbup.gif
Atsakyti
Kokias priemones naudojate valydamos laminata? smile.gif As naudoju Higejos plovikli grindims, bet nesu patenkinta - grindys grazios tik tol, kol jos slapios...Isdziuvusios praranda grozi - pasidaro kazkokios pilksvos. Nors tikroji spalva yra tamsiai ruda.
Gal galite patarti, kaip atgaivinti laminata, kad atgautu savi tikraja spalva..? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MoonDark @ 2009 10 19, 10:23)
Kokias priemones naudojate valydamos laminata?  smile.gif As naudoju Higejos plovikli grindims, bet nesu patenkinta - grindys grazios tik tol, kol jos slapios...Isdziuvusios praranda grozi - pasidaro kazkokios pilksvos. Nors tikroji spalva yra tamsiai ruda.
Gal galite patarti, kaip atgaivinti laminata, kad atgautu savi tikraja spalva..?  unsure.gif

As naudoju ULA laminatui,man tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, ką galite pasakyti apie židinių stiklų valiklį "hansa". Naudojau pirmą kartą. Gal nemoku naudoti, nors nieko gudraus ten neparasyta. Stklas nusivalė gera, bet kur jo pateko - viskas pabalo . Toks įspūdis, kad reikia plautio vandeniu visas dureles židinio...Sudėtis neaioski, ber laikrašty skylė liko...
Atsakyti